Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G GM1903 A3

Świat, 25.03.2013, h. 16:48, dodał: Promant
10

Firma G&G planuje wprowadzenie, wśród nowości na rok 2013, repliki gazowej karabinu Springfield, pod oznaczeniem: G&G GM1903 A3.



Wśród ambitnych planów produkcji replik broni historycznych - firma G&G chce wprowadzić w ramach nowości na rok 2013, wstępnie zapowiadaną już w styczniu, replikę gazową amerykańskiego karabinu Springfield M1903-A3. Pod oznaczeniem: G&G GM1903 A3.

Powstaje pytanie, czy, biorąc pod uwagę poślizg czasowy produkcji repliki karabinu Garand, replika Springfielda faktycznie znajdzie się na rynku jeszcze w tym roku? 

 

 

 GM1903-A3.jpg

 

 

Replika ma mieć długość 1110 mm. Waga: 3100 g. Łoże/kolba - drewniane. Długość lufy: 577 mm. Magazynek o pojemności 9 BB. Dwa rodzaje zasilania: green gas lub CO2 (kapsuły 8 g). Generowana prędkość początkowa pocisku: "zależnie od lokalnych przepisów".

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wroobelchannel 25.03.2013, h. 17:02 wroobelchannel
Springfield od G&G. Populacja Amerykańskich z Pacyfiku wzrasta :P A na serio i tak pewnie będzie strzelać do bani i każdy thompson cyber guna go pochlasta. Witamy w airsofcie.
Myślę, że to raczej replika na "szczelałki" o jasno określonych przepisach(reko IIWŚ itp. itd.) niż na zwykłe niedzielne ebanie :P
robu14 25.03.2013, h. 20:55 robu14
Co za różnica? Klimat klimatem, ale co, nie wpuścisz na stylizacyjną strzelankę ludzi z aegami?
wroobelchannel 27.03.2013, h. 16:33 wroobelchannel
morf420 25.03.2013, h. 17:36 morf420
Generowana prędkość początkowa pocisku: "zależnie od lokalnych przepisów". Co mam przez to rozumieć? Że granice fps mogą sięgać nawet 1000 tak jak przy konwersji mancraft'a?
O to musiałbyś zapytać G&G. Ale prawdopodobnie mieli na myśli ograniczenia mocy replik w niektórych krajach. Zapewne tam trafi tylko wersja na gg.
Promant 25.03.2013, h. 17:40 Promant
Nie chodzi o to gdzie jaki napęd trafi, tylko skopiują patent tanaki, czyli na gas nozzle czy jak to tam się zwie dadzą taki dynks który wygląda jak podkładka do gb, po prostu zwęża tą tuleję którą leci gaz do komory i dalej lufy. Oczywiście da się to rozwiercić, ale na rynek europejski to chyba nie trafia z tego co wiem.
wroobelchannel 27.03.2013, h. 16:31 wroobelchannel
babski 25.03.2013, h. 18:29 babski
Kapsułki co2 8g ?? o_O po co tak niestandardowo zrobili ? :/
Zapewne dlatego, że mają już Mausera na kapsuły 8 g. A od Mausera do Springfielda blisko.
Promant 25.03.2013, h. 18:31 Promant
Niby tak, ale szkoda że nie kierowali się dobrem ogółu i nie zrobili tego na ogólnodostępne 12 gramówki...Choć trzeba przyznać że w firmach z akcesoriami do syfonów 10 szt kosztuje 14zł a więc jakby trochę ekonomiczniej to wychodzi ...
babski 25.03.2013, h. 18:59 babski
Nie był to kaprys, tylko zwyczajne kapsuły są za długie i tyle, 8-gramowych kapsuł używają wiatrówkarze, w każdym razie idzie u nas dostać.
wroobelchannel 27.03.2013, h. 16:33 wroobelchannel