Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 29.07.2009, h. 22:14, dodał: Promant
16

Capri ASG: G96 i GR15 Raider Blow Back G&G oraz magazyn Airsoft Soldier. SpecShop: HFC M8000 oraz kabury Fobus. ASG Shop: magzynki M4 GBB WA oraz akumulatory G&P.



 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie Capri ASG są dostępne repliki G96 i GR15 Raider Blow Back, produkcji firmy Guay Guay.

 

 

 

 

 

Wyprodukowana w limitowanej edycji gazowa replika G96 [APS 96], o której pisaliśmy już w newsach przy okazji pojawienia się na rynku, oferowana jest w cenie: 1790PLN.

 

 

 

 

Replika GR15 Raider (M4 RIS), z systemem Pneumatic Blow Back, z serii ekonomicznej, kosztuje 920PLN. Długość: 662mm. Waga: 2150g. Łożyskowanie gearbox'a: 8mm. Magazynek o pojemności 450BB. Długość lufy wewnętrznej: 233mm. Prędkość początkowa: 95-100m na sekundę.

 

 

 

W ofercie sklepu można już także nabyć kolejny, czwarty, numer magazynu Airsoft Soldier. Cena: 26PLN.

 

 

 

SpecShop włączył do oferty replikę firmy HFC: M8000.

 

 

Pistolet Beretta, full metal, gas blow back w cenie 489PLN, generuje prędkość początkową na 0.2g BB i green gazie: 260-270fps. Magazynek o pojemności 16BB.  

 

 

 

Sklep oferuje także polimerowe kabury Fobus, do replik pistoletów Glock oraz P99. Cena: 99PLN.  

 

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty magzynki do replik M4A1 GBB produkcji Western Arms. Jest to nowsza wersja magazynków. Materiał: metal. Pojemność: 50BB. Kolor: czarny. Cena: 360PLN.

 

 

Na stronie dodano również akumulatory produkcji G&P, typ mini 1100mAh, o napięciu 8,4V [69PLN] oraz 9,6V [79PLN].

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asg.com.pl

www.specshop.pl

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
lemonzawodowiec 29.07.2009, h. 22:27 lemonzawodowiec
Fobus za 99 zł? Na to właśnie czekałem!
Terenowy 29.07.2009, h. 22:52 Terenowy
Tanie batki te G&P heh Firefox już droższy :]
Dread 29.07.2009, h. 23:00 Dread
Zapytam bo nie wiem - na czym polega "raider blow back"?
Kristovsniper 29.07.2009, h. 23:08 Kristovsniper
Pisze 8,4V a pokazali batkę 9,6 xD
Cybul 29.07.2009, h. 23:10 Cybul
Nie "pisze", tylko jest napisane - polska język trudna język, więcej XDDDDDD.
Psycho_Mantis 29.07.2009, h. 23:25 Psycho_Mantis
"...o napięciu 8,4V ORAZ 9,6V ." A "polska język trudna" - dobre!
Tania EMka, akuracik do CQB.
Promant 29.07.2009, h. 23:36 Promant
Raider to nazwa repliki, jak defender itp. "Blow back" jest dodatkiem w nazwie dla zaznaczenia , że to seria ekonomiczna, ale z PBB. Pneumatic blow back G&G to system taki sam jak w replikach Top Tech.


@Kristovsniper

Rozumiem, że żeby uwierzyć musisz mieć fotografie obu, prawie identycznych akumulatorów? Info w tekście nie wystarczy?
Guest (ID:6452) 29.07.2009, h. 23:39 Guest (ID:6452)
t nie jest L96 tylko m700 aics...
Bodzio90 29.07.2009, h. 23:55 Bodzio90
Myślałem że magazynki do gazowych karabinów są trochę tańsze... Tym sposobem odwiedziono mnie od marzeń o długim gaziaku...
Amadem 30.07.2009, h. 01:33 Amadem
"Myślałem że magazynki do gazowych karabinów są trochę tańsze... Tym sposobem odwiedziono mnie od marzeń o długim gaziaku..."

Długie gaziaki to nie tylko te z systemu Magna.. ;P
Magna jest droga w utrzymaniu.
Poczytaj trochę o WE i Tanio Kobie..
ANAKONDA 30.07.2009, h. 08:06 ANAKONDA
Dla mnie Fobus się nie sprawdził jako szybka kabura do glocka. Replika ma trochę inne wymiary, i przez to blokuje sie w kaburze. Za podobną cenę polecam kaburę np, uncle mikie, ma dużo lepsze mocowanie do pasa, a jest w podobnej cenie.
RzezniQ 30.07.2009, h. 08:27 RzezniQ
360zł za magazynek! Nie chce mi się wierzyć, że znalowy zbiorniczek na gaz i zaworek rodem z zapalniczki kosztuje 330zł....
Prezes_____ 30.07.2009, h. 10:03 Prezes_____
Może mi ktoś powiedzieć czym różnią się te nowe baterie g&p od tych starych oprócz koloru?
Promant 30.07.2009, h. 12:11 Promant
"Stare" G&P mini to były w zasadzie głównie NiCd, a te są NiMh. Poza tym znalazły się w newsie bo cena atrakcyjna, nawet miejscami niektóre chinole mini są droższe.
sisi 30.07.2009, h. 18:36 sisi
360PLN za magazynek?! To nie jest pomyłka czasem?
HellCat 30.07.2009, h. 18:51 HellCat
możliwe. to gaziak...