Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE SMG-8

Świat, 23.03.2013, h. 19:42, dodał: Promant
18

Firma Wei -Tech zaprezentowała kolejne filmy przedstawiające pistolet maszynowy GBB WE SMG-8.



Pistolet maszynowy gas blow back SMG-8, zaprezentowany przez firmę Wei -Tech na tegorocznych targach IWA w Norymberdze, spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Jak twierdzi producent - PM może być zainspirowany palnym modelem MP7, ale oczywiście nie jest jego repliką. Jest to kreacja firmy WE

Firma WE zamieściła dwa kolejne filmy przedstawiające wspomniany pistolet maszynowy GBB WE SMG-8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mixon 23.03.2013, h. 21:45 Mixon
Mała paskuda :D
Też, choć jest to brzydota, którą da się zaakceptować, jak ta A-10, albo dziewczyny z krzywą gębą, a ciałem modelki :D
Mixon 24.03.2013, h. 13:10 Mixon
Perzan_LBN 23.03.2013, h. 22:02 Perzan_LBN
No fakt. Za piękny to on nie jest
Qraken 23.03.2013, h. 22:24 Qraken
Czyt tylko mi się wydaje czy rączka przeładownia się rusza przy każdym strzale ? Wybije oko :P
Faktycznie :P prędzej czy później ktoś straci oko :P
Jade 24.03.2013, h. 00:00 Jade
E tam, na pewno to jakoś zabezpieczyli...chyba że "metal" się połamie :P
babski 24.03.2013, h. 00:07 babski
Wojtasasg 23.03.2013, h. 23:42 Wojtasasg
Mogliby po prostu mp7 zrobić, a nie jakieś wynalazki.
Axel 24.03.2013, h. 01:18 Axel
Nie mogliby bo nie mają prawa.
A mnie zastanawia tylko to, że G36 jakoś mogli odwzorować w miarę dokładnie i jedyną linią obrony przed HK i ich "prawami autorskimi" było zmienienie nazwy na G39... Podobnie rzecz się miała z replikami innych firm - wystarczało zmienić nazwę a teraz nagle WE wyskakuje z giwerą rodem z filmów SF...
Dla mnie to trochę dziwne
Tofikos 24.03.2013, h. 12:05 Tofikos
Oleander 24.03.2013, h. 09:10 Oleander
Teraz już widzę. I każdy kto grał w Half-Life'a 2 też zauważy :D SMG już jest tylko kombinezon HEV i jademy :)
Grałem w HL2 i nijak mi to się nie kojarzy z SMG1.
Mixon 24.03.2013, h. 13:11 Mixon
HEV? Chyba Combine'ów, HEV to były chłopaki z USMC HECU z MP5 z M203 ;D
Maza94 24.03.2013, h. 18:54 Maza94
@up
to ci się części pomyliły. HEV Suit to skrót od "Hazardous Environment Suit". Czyli kombinezon który nosi gordon przez wszystkie części.
Oleander 25.03.2013, h. 08:30 Oleander