Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne repliki c.d.

Świat, 27.07.2009, h. 21:03, dodał: Promant
28

KTW: flintlock pistol replica. RSOV: ASG AEG M16A4 RIS firmy A&K. AirSoft Global: AG Custom PWS x Vltor M4 Diablo. RWA: przedsprzedaż repliki Socom Gear Barrett M82 (M107).



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś dla rekonstruktorów Trzech Muszkieterów albo Piratów z Karaibów: znana z niebanalnych replik firma KTW przygotowuje replikę ASG pistoletu skałkowego.

 

 

 

Na razie brak szczegółów technicznych. Wiadomo jedynie, że replika będzie mieć moc 0.4J oraz magazynek rurowy o pojemności 12BB. Na rynku ma być dostępna od września. 

 

 

Sklep RSOV oferuje replikę full metal AEG: M16A4 RIS, chińskiej firmy A&K.

 

 

W komplecie z repliką są: magazynek typu hi cap, ładowarka, akumulator, osłony na szyny RIS oraz taktyczny chwyt pionowy. Cena: 126.44USD.  

 

 

 

 

AirSoft Global oferuje replikę AG Custom PWS x Vltor M4 Diablo. Gearbox G&P z 8mm łożyskowaniem. Waga: 2900g. Magazynek: King Arms L5, o pojemności 130BB. W komplecie z repliką znajduje się zestaw pięciu takich magazynków oraz kolimator V-Tech Micro Aimpoint Red Dot Sight z montażem QD. Precyzyjna lufa wewnętrzna CA: 6.04mm. Energia: około 1J na 0.25g BB. Cena: 558USD.

 

 

RedWolf Airsoft prowadzi przedsprzedaż repliki Socom Gear Barrett M82 (M107), w cenie: 850USD. Waga karabinu: 10.000g. Replika na licencji Barrett Rifles, posiada precyzyjną lufę wewnętrzną MadBull Black Python o długości 650mm. Jednoczęściowa, standardowa, komora HU typu M4/M16. Gearbox z 7mm łożyskowaniem generuje prędkość początkową 400fps. Socom Gear Barrett M82 to replika full steel, jedynie, dla zmniejszenia wagi: z jednoczęściową lufą zewnętrzną i urządzeniem wylotowym wykonanymi z aluminium.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.rsov.com

www.airsoftglobal.com

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ocet 27.07.2009, h. 21:17 ocet
Hehe świetny ten skałkowiec! Moze wkrótce będą muszkiety i XVII/XVIII wieczne bitwy airsoftowe?!
Mavie 27.07.2009, h. 21:26 Mavie
Hahaha, a dziś na zamku w Książu tak zaczęliśmy rozmawiać jakby tu zrobić reko XVII wieku i ze skałkowymi (replikami) pistoletami czy muszkietami sobie strzelać. Fajnie by było odtwarzać tak bitwy i napaści, niezły klimacik
Ciekawie by to niedzielnych jebankach wyglądało
Dann 27.07.2009, h. 21:28 Dann
Nie no, pistolecik skałkowy jest super Idealny do Larpów, a zwłaszcza w klimacie Warhammera.
Taka nawalanka... Ciekawe. Być może kiedyś zostanie zorganizowana impreza

Pozdrawiam
ocet 27.07.2009, h. 21:36 ocet
hehe wyobrażam sobie oddział takich muszkieterów w czerwonych kubraczkach... i nagle z krzaków wypada wysmarowany na ryjku "komandos" haha padłbym na miejscu! :D
lemonzawodowiec 27.07.2009, h. 21:39 lemonzawodowiec
Mnie tam M16A4 podjarało
KWIA_TEK 27.07.2009, h. 21:51 KWIA_TEK
Ten skałkowiec daje duże pole do popisu dla amatorów tuningu. Można wystrugać sobie np. komplet drewnianych szyn RIS i zamontować OOT KNOT900 (OOT = oliwne oświetlenie taktyczne).
Mati13k 27.07.2009, h. 22:02 Mati13k
Nie wiem czemu zmiejszali wagę Barretta. I tak te 10 kilo ma, ale jak Barrett to niech będzie Barrett Co do pistoletu skałkowego...... Bardzo ciekawy pomysł, na pewno znajdzie się rzesza kupców.
Hemidal 27.07.2009, h. 22:17 Hemidal
No muszę mieć takiego nieważne ile będzie kosztował! Do tego trójgraniasty kapelusz gumowy rapier i CQB jak się patrzy idąc za tą ideą wkrótce będziemy mieli dostępne haubice działa kartaczownice i karonady na plastik a może kiedyś nawet liniowca ktoś wypuści
arend 27.07.2009, h. 22:57 arend
Bogowie prezentów już powinniście wiedzieć co chcę na gwiazdkę

już widżę miny chłopaków na czarnej strzelnicy
illus 27.07.2009, h. 23:11 illus
skałkowiec jest genialny.. zawładną dzisiejszym newsem
nawet barrett sie pod nim schował.
bitwa w tych klimatach mogła by byc piękna...

Dogtag 28.07.2009, h. 07:42 Dogtag
Szkoda że w Barrett'cie jest v. 7, ciężko będzie z tuningiem.
Filip92 28.07.2009, h. 08:42 Filip92
Dogtag gdzieś ty się tam doczytał gb v7.?? Z tego co było w poprzednim newsie o tym barrecie to pisali że standardowy v2.
Blitz_IM 28.07.2009, h. 08:53 Blitz_IM
"No muszę mieć takiego nieważne ile będzie kosztował! Do tego trójgraniasty kapelusz gumowy rapier i CQB jak się patrzy idąc za tą ideą wkrótce będziemy mieli dostępne haubice działa kartaczownice i karonady na plastik a może kiedyś nawet liniowca ktoś wypuści"

a ja myślałem o kuszach
Dread 28.07.2009, h. 09:26 Dread
Łuk na kulki już wypuścili, tak więc z kuszą tym bardziej nie będzie problemu.
fuko 28.07.2009, h. 09:45 fuko
He he airsoftowy pistolet skałkowy - czego to ludzie nie wymyślą. Ja tylko żałuję że nie jest ładowany odprzodowo - toż to profanacja z tym magazynkiem Zresztą to jeszcze malutki XVIII wieczny model - fajnie jakby zrobili XVII wieczne repliki. Wtedy dopiero skończyłoby się narzekanie na współczesne "ciężkie i długie" repliki. Taki odchudzony muszkiet to ok 140cm dłg i ponad 4,5 kg wagi, nie mówiąc o niderlandzkich czy jeszcze cięższych wczesnych hiszpańskich (zresztą mam taki - tylko nie airsoftowy
A tu kołowo-lontowy odpowiednik Barretta ;P:
$3
ali-ga-torek 28.07.2009, h. 10:21 ali-ga-torek
ciekawe kiedy będzie ten barett m107 w polsce
Cassar 28.07.2009, h. 11:01 Cassar
Mavie musze Cie zmartwic, Te zabawe w reko XVII wieczne juz ktos wymyslil. Nazywa sie to reenactment i zrzesza mase ludzi na calym swiecie. W Polsce odtwarzamy sobie cale bitwy z artyleria, husaria, pancernymi i zagonami muszkieterow Powiem wiecej, taki pistolecik asg to pomysl raczej tylko i wylacznie na fantasowe larpy, bo zgodnie z prawem o broni czarnoprochowej, mozesz miec bez pozwolenia prawdziwa, strzelajaca prochem i kulami replike pochodzaca sprzed 1850r. Ceny takich cacek bywaja porazajace (choc nie zawsze), ale w gruncie rzeczy wcale nie wieksze, niz porzadnej repliki asg. Ale generalnie taka bron jest dostepna i co najwazniejsze legalna. Takze ja mam np muszkiet niderlandzki (wspominany tutaj wlasnie), arkebuz i pistolet wlasnie. Rzecz jasna na bitwach z kul nie strzelamy, ale w XVII reko nie o to chodzi. Raczej o odtworzenie charakteru pola bitwy, niz rozstrzygniecie kto wygral. To wiadomo z historii Strzela sie z prochu, ponad glowami przeciwnikow. Tylko kiedy dochodzi do walki biala bronia, smigamy juz zelastwem bezposrednio. Takze jezeli takie cos wam chodzi po glowie, to lepiej zaangazowac sie w dzialanie ktorejs grupy rekonstrukcyjnej, bo nie ma sensu wywarzac otwartych drzwi

A taka niedzielna bitwa, wyglada rzecyzwiscie ciekawie. Bitwa pod Kamiencem Podolskim, tak czesala glowe, ze trudno to opisac. Plonace chalupy, od groma pirotechniki, artyleria, kozackie masy, strzelcy moskiewsy, zachodnie wojsko z Czech i Finlandii. No i husaria, pancerni i polskie roty lanowe. Po pol godzinie wymiany ognia i walki na flankach, nie widac juz bylo przeciwnikow w mgle powstalej z prochowego dymu i plonacych zabudowan i umocnien.

A w XIX jest jeszcze lepiej. Bo w XVII w ktorym sie bawie, liczbe uczestnikow liczy sie w setkach, a w reenactmencie napoleonskim w tysiacach
Dread 28.07.2009, h. 11:33 Dread
"Ja tylko żałuję że nie jest ładowany odprzodowo"

No właśnie, fajniej i prościej by było - wpychając kulkę od razu naciągałoby się sprężynę, tak jak w pistoletach na przyssawki
Ricardo 28.07.2009, h. 12:45 Ricardo
$3 -pomysły z tego tematu mogły by się urzeczywistnić,zwłaszcza reko Potopu,piratów i muszkieterów Nie ważne jak ładowany,ważne że jest
fuko 28.07.2009, h. 12:54 fuko
@Cassar
No, no - to i waść się ostatnio (2008) o Kamieniec potykał? Ja już od 3 lat tam jeżdżę bronić rubieży Serenissimy

Ale takie strzelanie z kulek ma jedną zaletę - wreszcie można by kogoś trafić. Tylko okulary/gogle takie nie koszerne ;P
zabocik5 28.07.2009, h. 13:14 zabocik5
NIedługo toto zapewne też powstaną dodatki iście taktyczne to repliki czarnoprochowca
greg0ry 28.07.2009, h. 13:17 greg0ry
Super!!! Będzie można zapodać scenariusz strzelanki: " Janosik i Zbóje kontra Murgrabi i Dworskie Gnidy ))
Kaszub 28.07.2009, h. 15:21 Kaszub
Ale ochydny ten barrett wygląda jak caly z plastiku bez lunety i jeszcze ten odpychajacy pomaranczowy kolor tlumika plomienia : / dla mnie dziadostwo (bynajmiej na zdjeciach)
scynek 28.07.2009, h. 16:14 scynek
Emka jakoś dziś ginie w komentarzach
Co do skałkowca to ja bym proponował żeby założyć świeczkę i teleskop. To będzie wtedy taka wersja bardziej wypasiona, z optyką i oświetleniem.
MrHK 28.07.2009, h. 17:10 MrHK
Bebechy tego pistoletu skałkowego wyglądają jakby miał być to AEP.

Edit.

Dread miał rację.
Dread 28.07.2009, h. 17:14 Dread
"i jeszcze ten odpychajacy pomaranczowy kolor tlumika plomienia"

No ale to jest 100% replika - przecież każdy wie, że prawdziwy Baret miał tłumik płomienia w takim kolorze - był wykonany z tego samego bakelitu, co magazynki w kałachach

Skałkowiec wygląda na sprężynę - zauważ, że koła zębate są zintegrowane ze spustem.
volf13 28.07.2009, h. 22:43 volf13
pistolet skałkowy- tego jeszcze nie grali (pozytywne zaskoczenie)
barbossa147 03.08.2009, h. 23:41 barbossa147
Nie no ten skałkowiec to mnie zaskoczył. Myślałem że w tych czasach stawia się na tworzeniu replik jak najlepszych i jak najnowocześniejszych karabinów a tu proszę pistolet skałkowy. Szkoda tylko ze tak mała moc 0,4J to mało jak by miał 0,6J to byłby naprawdę dobry.