Daj cynk
Reklama

Aktualności

TM Sentinel Nine Leon Model

Świat, 20.03.2013, h. 17:22, dodał: Promant
13

Na rynek trafił już, zapowiadany w starszych newsach, pistolet Tokyo Marui Biohazard (Resident Evil) Sentinel Nine Leon Model - Limited Edition.



Na rynku jest już dostępna, zapowiadana w starszych newsach, limitowana edycja pistoletu GBB produkcji Tokyo MaruiBiohazard (Resident Evil) Sentinel Nine Leon Model.

 

 

TM.jpg 

 

W ofercie RedWolf Airsoft replika kosztuje 275 USD. Hop-up regulowany. Waga repliki: 832 g. Długość: 240 mm. Pojemność magazynka: 40 BB. Prędkość początkowa pocisku: 300 fps.

 

 TM-4952839142566-1L.jpg

TM-4952839142566-2L.jpg

TM-4952839142566-3L.jpg

TM-4952839142566-4L.jpg

TM-4952839142566-5L.jpg

TM-4952839142566-6L.jpg

TM-4952839142566-7L.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (2.25, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 20.03.2013, h. 17:51 Pritcher
Ważne, że ma w nazwie znany tytuł i na rynku USA poleci za 300 dolców za sztukę, kto by patrzył czy podobne, czy nie.

Ja czekam, aż ktoś wyda AK z nadrukiem Allah - Ahmed the terrorist i doliczy 100 dolców więcej za sam nadruk.
HunterKiller 20.03.2013, h. 18:33 HunterKiller
wroobelchannel 20.03.2013, h. 19:04 wroobelchannel
Chociaż metal, czy zwykły tm? :D
Valor92 20.03.2013, h. 20:35 Valor92
Dwa ostatnie zdjęcia sugerują, że to "coś" przypomina mi SIG'a P226.
Takie mam wrażenie.
Bo to jest na bazie P226.
Promant 20.03.2013, h. 21:24 Promant
NooBSaiboT 20.03.2013, h. 21:31 NooBSaiboT
To w ogółe mi nie przypomina tej giwery z RE4... :/
Ale ten model jest chyba z RE6;)... Pistolet z 4rki wygląda troszku jak SOCOM
Mateuniosnajpa 21.03.2013, h. 12:04 Mateuniosnajpa
Bo to mk23 :P
wroobelchannel 21.03.2013, h. 16:56 wroobelchannel
xenon500 21.03.2013, h. 10:19 xenon500
Teraz widać całą politykę panów z Tokyo Marui :) no i do tego ten cudowny plastik, ale co tam- i tak się sprzeda.
W Japonii nie mogą zrobić metalowej wersji, bo prawo im zabrania. Tam Glock z metalowym zamkiem to jest baaardzo szara strefa.
Pritcher 22.03.2013, h. 11:30 Pritcher
Wiem Pritcher, no ale zobacz jak się cenią- głownie o to mi chodzi. Pomysł dobry bo Resident Evil jest bardzo znany ale pomylić P226 z Mk23 to chyba coś nie tak, nie sądzisz ?
xenon500 23.03.2013, h. 13:56 xenon500
Plasticzany pistolet Marui wytrzyma więcej niż aluminiowy chiński, a przy tym będzie celniejszy. Co do marketingu Marui, to są dobrze zorientowani, np. wielokrotnie wpływali na broń pokazywaną w anime(ze sztandarowym G26 Advanced w GiTS).
Choć tutaj strasznie dali ciała. Ciekaw jestem czemu, przecież prawa do broni w serii Biohazard/Resident Evil mają na pełną wyłączność, na wieki wieków amen.
Pritcher 24.03.2013, h. 17:21 Pritcher