Daj cynk
Reklama

Aktualności

EPULUS i WMASG

Aktualności, 26.07.2009, h. 19:58, dodał: Regdorn
37

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z wrocławską firmą organizującą szkolenia z zakresu taktyki zielonej, czarnej, czerwonej i MOUT, a także ochrony VIP i walki wręcz. Nasz wysłannik wziął udział w szkoleniu i po jego sprawozdaniu z przyjemnością podjęliśmy decyzję o poszerzeniu zakresu naszej współpracy, podejmowanej z firmami i organizacjami o firmy udzielające szkoleń.



 

 

 

 

 

Pierwszą firmą, z którą podejmujemy współpracę o wzajemnej promocji jest firma Epulus z Wrocławia. Szkolenia firmy są ogłaszane na naszym forum dolnośląskim. Całe szkolenie składa się z cyklu szkoleń odbywających się w ciągu 12 weekendów w Leśnicy (dzielnica Wrocławia). W cenie 90 zł otrzymuje się zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, prezentujących wiedzę rzetelnie i cierpliwie, co podkreślił nasz wysłannik. Zawsze są pomocni. W trakcie szkolenia, składającego się z części teoretycznej i praktycznej, otrzymuje się również ciepły posiłek i zapewniona jest woda pitna. Na koniec uczestnicy otrzymają firmowy certyfikat o ukończeniu kursu taktyki specjalnej, a także certyfikat od instruktorów o ukończeniu kursu taktyki czerwonej.

 

Aktualne szkolenia są dedykowane szczególnie początkującym w tym zakresie airsoftowcom. Wierzymy, że popularyzacja szkoleń m.in. właśnie firmy Epulus wyraźnie przełoży się na poprawę zachowania graczy w warunkach bojowych w trakcie przeprowadzanych scenariuszy. Polecamy.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 26.07.2009, h. 20:10 Mati13k
Ciekawe. Szkoda, że jestem z Podkarpacia. Kawał drogi. ;/
Steiner 26.07.2009, h. 20:28 Steiner
"(...) hobbyści, zawodowcy i specjaliści z różnych dziedzin rozrywki (...)" prowadzą szkolenia z taktyki wojskowej? Jestem pełen daleko idącego sceptycyzmu połączonego z rozbawieniem. Ale, co kto lubi...
ParQ 26.07.2009, h. 20:38 ParQ
Ile trzeba mieć lat, żeby przyjęli na te szkolenia?
ocet 26.07.2009, h. 20:38 ocet
Tego typu firmy/ludzi znajdziesz wszędzie. Poszukaj.
VITREUS 26.07.2009, h. 20:45 VITREUS
Fajne imprezy robią - $3
Dziadek71 26.07.2009, h. 20:45 Dziadek71
Steiner, bo nie byłeś na szkoleniu - typowo polskie.
gryncek1 26.07.2009, h. 20:47 gryncek1
90zł x 12= 1080zł i skąd tu ma osiemnastolatek wziąć kasę T_T
KicpA 26.07.2009, h. 20:51 KicpA
Może trzeba zacząć pracować? Ja mam nie wiele więcej jak 18 i jakoś nie narzekam na brak własnych pieniędzy.
Steiner 26.07.2009, h. 21:10 Steiner
@Dziadek71, Primo: Nie zamierzam być, Secundo: Takie szkolenia to ze szwagrem w ogrodzie u teściowej urządzam. Koniec tematu.
Marcinek83 26.07.2009, h. 21:14 Marcinek83
Heh... Kase się robi na wszystkim jak widać
Splot 26.07.2009, h. 21:16 Splot
dobry pomysł z tym szkoleniem. Ale i tak twierdze ze najlepiej sie samemu uczyc, przeczytac kilka podreczników troche po lesie polatac i obejrzec jakis dobry film dokumentalny o taktyce np "SAS: twardziele w dzungli" dodatkowo zrobic sobie jakis tor przeszkód w lesie do cwiczenia i juz jestesmy juz prawie jak specnaz
Dziadek71 26.07.2009, h. 21:25 Dziadek71
Steiner - takie - a nawet nie wiesz jak to wygląda i o co chodzi. Nie wykluczam, że z teściem w ogrodzie niejednego się nauczyłeś. Koniec tematu.
Regdorn 26.07.2009, h. 21:30 Regdorn
Chyba już nie będzie mi dane przywyknąć do przeszywającego uczucia smutku, gdy czytam niektóre komentarze.

@Steiner: Czytaj na stronie w odpowiednim dziale kto prowadzi szkolenia, a później mędrkuj.
Dalej 26.07.2009, h. 21:42 Dalej
Za każdym razem gdy w Polsce ktoś próbuje coś zrobić, wystąpi z jakąś inicjatywą, budzi się warcholstwo gotowe z dziką radością pluć i niszczyć, samemu nie będąc zdolnym do jakiegokolwiek pozytywnego działania.
A nie daj boże żeby w grę wchodziły pieniądze!
GTI 26.07.2009, h. 21:53 GTI
90zł bardzo dobra cena nawet dla 18-latka!
Baker2222 26.07.2009, h. 22:05 Baker2222
Kurde, ludzie załatwiają, nałażą się ale młodzież oczywiscie znajdzie powód by wystawić łeb zza butelki z mlekiem i oczywiscie mieć wielkie ALE. Kurde nie podoba się? To siedzieć cicho i swoją jakże popartą faktami opini.ę trzymać w kieszeni. Mi się pomysł bardzo podoba jednak do tej miejscówki mam bardzo daleko i nieststy nie wezmę udziału. Brawo za pomysł
wojtekk8 26.07.2009, h. 22:11 wojtekk8
W tekście pojawił się błąd, który dla ludzi z poza Wrocławia itd. może być trudny do wychwycenia.

Mianowicie jest napisane, że szkolenia realizowane są w Leśnicy (woj. Dolnośląskie) - Leśnica jest to dzielnica Wrocławia i tam właśnie prowadzone są szkolenia w JW 1245.

Pozdrawiam
PeePee 26.07.2009, h. 22:16 PeePee
Oho, kolejni od czerwonej taktyki
Regdorn 26.07.2009, h. 22:35 Regdorn
@wojtekk8: dzięki, tak to jest jak Krakus zabierze się za pisanie newsa o wydarzeniach we Wrocławiu
Alias83 26.07.2009, h. 22:54 Alias83
Warto także dodać że jak na razie to więcej na szkoleniu było ludzi z poza ASG (MON, etc.) niż stricte airsoftowców. A co do kosztów to 90pln. miesięcznie to nie jest tak dużo.
Pozdrawiam.
_majster_ 26.07.2009, h. 22:56 _majster_
Splot - człowieku nie szerz herezji - młodzi ludzie to czytają i im sie w łebkach popie***li jak zobaczą twój komentarz.
"po lesie polatac i obejrzec jakis dobry film dokumentalny o taktyce np "SAS: twardziele w dzungli" " - tak to sie możesz nauczyć sukcesywnego powielania swoich błędów, jak korespondencyjny kurs karate albo pływania

Kursy, szkolenia, obozy, seminaria - to są porządne źródła wiedzy i tam można sie nauczyć praktyki, ksiązki i "filmy dokumentalne" to tylko uzupełnienie teoretyczne wiedzy (a i to nie wszystkie...)

pozdrawiam
wija99 27.07.2009, h. 00:39 wija99
Ja dużo o AIRSOFCIE dużo dowiedziałem się z filmu Jaja w Tropikach. Myślę że na taką skalę jaką reprezentuję to bym z tego nic nie wyniósł.
szymon 27.07.2009, h. 02:51 szymon
Zgadzam się z szanownym przedmówcą - Klasyka kina. We mnie ducha walki obudził Obcy: Ostatnie Starcie. A za 90 zeta to kupicie cała Quadrylogię obcego.
Beholder 27.07.2009, h. 07:36 Beholder
90 zyli za uczciwe szkolenie to darmo, Jednak mnie uderza coś innego mianowicie certyfikowane szkolenie z czerwonej taktyki, z tego co wiem TCCC to zmodyfikowany PHTLS do którego licencje ma w polsce tylko firma REAGO, która nie robi takich zajęć dla cywili. Jesli cała sprawa jest we Wrocławiu to pachnie mi tu niejakim Cichym, który jest fachowcem niepodważalnym jednak kontrowersyjnym.
ANAKONDA 27.07.2009, h. 08:31 ANAKONDA
Trochę dziwna strona tej firmy. Imprezy kawalerskie, panieńskie wieczory i taktyka w jednym. Ciekawe zdjęcie jako reklama, ale to dziewczę nijak ma się do szkoleń. Może jakaś recenzja albo dłuższy opis tego konkretnego szkolenia?
Fanatik 27.07.2009, h. 08:51 Fanatik
Milbor zajrzyj na forum, opis i zdjęcia są.
Chmielu7 27.07.2009, h. 09:08 Chmielu7
@Milbor: bo to firma zajmująca się nie tylko szkoleniami, ale także organizacją imprez integracyjnych itp. Zajrzyj głębiej w stronę a wszystkiego się dowiesz.
SaperCK 27.07.2009, h. 09:32 SaperCK
90 zł za 12 weekendów to niewygórowana cena, wiedza i umiejętności są nie do przecenienia. Prawo jazdy też kosztuje, a nikt nie płacze z tego powodu.
jason.jerusalem 27.07.2009, h. 10:56 jason.jerusalem
@Beholder: czy słowa niepodważalny i kontrowersyjny się nie wykluczają przypadkiem? Ja nie rozumiem o co może chodzić. To znaczy ze jest świetnym specjalistą ale niektórzy nie uważają go za świetnego specjalistę? 0_o

@Vitreus: No i to się nazywa szkolenia. Mnie piszcie! Z chęcią odbędę niejedno z takim instruktorem ^^
Blitz_IM 27.07.2009, h. 11:14 Blitz_IM
Przydało by się takie coś w wielkopolsce
pidzejfat 27.07.2009, h. 11:22 pidzejfat
90zł-1 spotkanie
1080zł-12 spotkań (pełny cykl)
jumbo71 27.07.2009, h. 13:13 jumbo71
Matko Polko O_o Ale tu niektórzy herezje prawią... witki opadają...
Zanim się cokolwiek zacznie krytykować lub podważać cokolwiek związane z firmą, należałoby się dokładnie zapoznać z treścią a w razie wątpliwości zawsze można poprosić o szczegółowe info od właścicieli.
Darg 27.07.2009, h. 14:38 Darg
Fajne, chciałbym wziąć w czymś takim udział, szkoda że w Zachodniopomorskim nie ma czegoś takiego ;/
ANAKONDA 27.07.2009, h. 15:41 ANAKONDA
Może i zrobią fajnie. Ja czekam na zapowiadane przez Greya szkolenia "podoficerów" w ASG. Do Warszawy mam zdecydowanie bliżej. Na razie z własnego doświadczenia polecam $3
Beholder 28.07.2009, h. 10:11 Beholder
jason.jerusalem no nie chciałbym o panu Cichym pisać sobie tak na forum tym bardziej że osobiście go nie poznałem. Znam jednak kilku jego kolegów którzy faktycznie maja poprostu podzielone zdania na temat jego działalnosci, znam z grubsza historię i wyczyny pana Cichego choćby z jugosławii, i to co napisałem nie wyklucza się facet ma doświadczenie, wiedzę i jest zawodowcem, jednak z różnych przyczyn zdania o nim nie zawsze sa pochlebne. Odsyłam do serii artykułów w Komandosie.
Zekiet 28.07.2009, h. 15:06 Zekiet
Witam All...
Tak w kwestii wyjaśnienia - firma EPULUS z Cichym nie ma nic wspólnego. Zupełnie inni ludzie i zupełnie inne podejście.
muffasaSF 30.07.2009, h. 16:12 muffasaSF
I co mają dać te zdobyte certyfikaty?