Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne repliki

Świat, 25.07.2009, h. 00:33, dodał: Promant
14

CM-050A czyli replika ASG AEG AIMS PMC. Winchester M1892 w wersji z drewnem. G&P: replika M870 Mad Dog Type Shotgun (Shorty).



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepów RSOV [128.24USD] oraz Gunner Airsoft [128USD] dostępna jest replika CM-050A produkcji firmy Cyma

 

 

 

Replika AEG AIMS PMC, typu full metal, posiada system EBB i prędkość początkową 120m/s. Waga z akumulatorem: 3527g.

 

 

 

 

Gunner Airsoft włączył także do oferty replikę gazową, chińskiej produkcji, Winchester M1892 lever action - tym razem w wersji z łożem i kolbą wykonanymi z drewna. Cena: 116USD.

 

 

RedWolf Airsoft oferuje replikę produkcji G&P: M870 Mad Dog Type Shotgun. Customowa wersja, na bazie CA870, to replika sprężynowa pump actionfull metal, o prędkości początkowej wynoszącej 360fps na 0.2BB. Pojemność magazynu: 22BB. Długość: 515mm. Waga: 2242g. Cena: 158USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.rsov.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 25.07.2009, h. 05:00 kozaq
Czuję, że po AIMSie będzie Beryl
Dogtag 25.07.2009, h. 07:57 Dogtag
Źle czujesz bo chinole nie mają z czego skopiować Beryla.
Prezes_____ 25.07.2009, h. 08:28 Prezes_____
ciekawa ta pompka
Kangur_AU 25.07.2009, h. 09:19 Kangur_AU
Czy ta pompka jest do kupienia w PL? Dajcie info na PRIV, dzięki.

AnTu 25.07.2009, h. 16:50 AnTu
Taaa, co za firma(zagraniczna) specjalnie interesuję się polskim szpejem? No a jeżeliby wypuścili to by było świtnie!
Promant 25.07.2009, h. 17:49 Promant
Kto wie, kto wie... może się zainteresuje, ale nie chinol...
johny13 25.07.2009, h. 18:27 johny13
@ kozaq - predzej tantala zrobia niz beryla, bo jest on wiele prostrzy do wykonania i nie potrzeba wdrazac az tak specjalnych elementow...

Kolby maja, okladziny maja, magazynki maja, kolanko gazowe- opcjonalnie; jedynie co pozostaje do zrobienia to tlumik plomieni (ktory jest bardzo charakterystyczny ) oraz selektor po lewej stronie + podstawa muszki ( oby dwa opcjonalnie)

Tantal poki co ma swoj renesans , ale za wielka woda w Hameryku...
Hudler 25.07.2009, h. 19:42 Hudler
Johny13, kolba w Tantalu składa się w drugą stronę niż w AIMSie. A więc musieliby jeszcze kolbę zrobić.

AIMS PMC ładny, podobają mi się AIMSy, ale jednak wolę wersję z drewnem. Winchester ciekawy, tylko IMO RIS nie pasuje. Custom shotgun jednak mi się nie podoba - wolę dłuższe wersję. Kwestia gustu.

Dla wszystkich miłośników beryli i tantali - na repliki tych broni przyjdzie jeszcze czas. Może nie teraz ale za pare lat.
Majkel86 26.07.2009, h. 02:02 Majkel86
O ja pierdziele jak zwykle nie może być newsa bez komentarzy o berylach srylach itp....
Z tego co pamiętam miały być warny za to.
Mati13k 26.07.2009, h. 11:05 Mati13k
Podoba mi się ten shotgun. Coś w sobie ma.
Dread 26.07.2009, h. 11:28 Dread
"i jego układ uległ CHYBA dość niewielkiej modyfikacji tylko."

Dobrze, że napisałeś "chyba".
Promant 26.07.2009, h. 21:33 Promant
Besol 27.07.2009, h. 14:09 Besol
""Dogtag
25-07-2009, 07:57

Źle czujesz bo chinole nie mają z czego skopiować Beryla. ""

hehe, uwierz mi że mają )
Mavie 27.07.2009, h. 21:33 Mavie
Ostatnio pokochałem bieganie po hali z shotgunem i już mam chrapkę na ten model
Ciekawe czy trafi do naszych sklepów?