Daj cynk
Reklama

Aktualności

Latarki Princeton Tec.

Polska, 15.03.2013, h. 15:58, dodał: Promant
9

Latarki amerykańskiej firmy Princeton Tec. trafiły do oferty Specshopu.



Specshop przesłał redakcji WMasg następującą informację:

 

Wprowadziliśmy do naszej oferty różne modele latarek amerykańskiej firmy Princeton Tec. Wśród nich znalazły się latarki i czołówki z serii MPLS przeznaczone do montażu do krawędzi hełmów, montaży NVG MICH i OPS-Core VAS, szyn OPS-Core ACH-ARC, palsów MOLLE oraz adaptery do szyn Picatinny. 

 

Poniżej przykładowe modele z oferty sklepu.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
DobryDobrodziej 15.03.2013, h. 18:05 DobryDobrodziej
Ta pierwsza latarka już na screenie jest niedostępna...
Pozostałe lans-latarki też wykupiono...
Aliant 15.03.2013, h. 19:51 Aliant
Dziwnym trafem jak byłem dzisiaj w specu to leżała na wystawie :P
Kofeina 16.03.2013, h. 01:27 Kofeina
ticzer 15.03.2013, h. 18:38 ticzer
Ale oferta, już prawie nic nie ma. Brawo Specshop!
Tia, większość sklepów tak ostatnio działa. Większość produktów jest tylko wirtualnie. A niektóre w dodatku nie mają w interfejsie możliwości odfiltrowania tych niedostępnych. Albo mają dodany trzeci status "chwilowo niedostępne" od trzech miesięcy, czy "oczekiwanie na dostawę", od 2012.
Pritcher 15.03.2013, h. 21:47 Pritcher
koho 16.03.2013, h. 12:14 koho
Panowie - popatrzcie na ceny tych akcesoriów i powiedzcie mi jakie to ma znaczenie :) ?
Na tak drogi szpej u nas praktycznie nie mam popytu, a Ci którzy chcą takie rzeczy kupować, w znakomitej większości kupują zza granicy.
Także brak latareczki na hełm za cztery stówki mnie jakoś specjalnie nie martwi, większym problemem są braki w stanie innych, bardziej popularnych, czy eksploatacyjnych produktów...
Srogo się mylisz kolego ... :)
Grey Fox 16.03.2013, h. 15:29 Grey Fox
Dobrze, może nieco przesadziłem z "praktycznie nie ma", ale nie mów mi, że w skali wszystkich miłośników ASG w naszym kraju, jakiś znaczny procent wydaje pieniądze na tego typu produkty :), bo tej wersji nie kupię.
koho 16.03.2013, h. 17:22 koho
Ja od miesięcy nie mogę dostać nigdzie cylindra BU do V2 long.
Tłoki SHSa, mimo, że są chodliwe to jeśli są, przychodzą w znikomych ilościach i co lepszych nie da się po tygodniu dostać.
Zębatek systemy nie ma.
Silników na lekarstwo.
O zestawach tuningowych różnych firm nawet nie wspomnę

Nie ma rzeczy pierwszej potrzeby a rzeczy do lansu są w liczbie sztuk jednej lub dwu...

Taki lajf...
poldeck 16.03.2013, h. 19:49 poldeck