Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 20.07.2009, h. 22:38, dodał: Promant
20

EbairSoft: 3X magnifier scope PVS14. G&G full metal ASG AEG FS3 SAS. Gunner Airsoft: custom AKMSU. MadBull: front PWS Diablo FDE. Nowe produkty w ofercie UNCompanyICS: Galil manual slide show.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep EbairSoft oferuje wykonaną z ABSu replikę PVS14. Nie jest to, jak dotąd, całkowita atrapa  lecz dummy PVS14 3X magnifier scope czyli monokular o trzykrotnym powiększeniu. W komplecie znajduje się ramię montażowe, pasujące na szynę RIS oraz do montażu na hełm. Cena: 125USD.

 

 

Replika firmy G&G: full metal AEG FS3 SAS znalazła się w ofercie Airsoft GI. Prędkość początkowa: 330-350fps. Magazynek o pojemności 500BB. Pasujący akumulator: mini. W komplecie chwyt pionowy na RIS. Cena: 350USD.  

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft oferuje custom AKMSU. Replika na bazie stalowych części Dboys. Cena: 180USD.

 

 

Firma MadBull wprowadziła do oferty wersję frontu PWS Diablo w kolorze flat dark earth.

 

 

Sklep UNCompany przesłał nam update info na temat nowych produktów włączonych do oferty.

 

 

 

 

Firma ICS opublikowała broszurę informacyjną na temat repliki AEG Galil.

 

 

Broszura zaprezentowana została w formie manual slide show:

http://www.slide.com/r/EFapCrx80z8pZAWmgIn-Od7FuttbTC9x?previous_view=lt_embedded_url 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebairsoft.com

www.airsoftgi.com

www.gunnerairsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.uncompany.com

www.icsbb.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RuN_ 20.07.2009, h. 22:51 RuN_
Ciekawe repliki ale ten front "djablo" jest odrażający.
Matim_2005 20.07.2009, h. 23:02 Matim_2005
Fakt, mało wyjściowy froncik.
lopez 20.07.2009, h. 23:50 lopez
Ooo Jakaś przydatna atrapa w ludzkiej cenie...
Oby w Polsce zawitała
Mati13k 21.07.2009, h. 00:32 Mati13k
Froncik jak kto woli. Niektórzy lubią być oryginalni.
festungkrakau 21.07.2009, h. 02:11 festungkrakau
Producenci replik najwyrażniej zaczynają kręcić się za własnym ogonem, jak nie kolejna modyfikacja Colt'a z trochę innym zamkiem to idiotycznie poskładane AKSU. Może by tak poszukali inspiracji choćby na world gun.ru....
kazik_ 21.07.2009, h. 07:11 kazik_
festungkrakau - to może zajrzyj gdzieś jeszcze, a nie jedynie na world.guns.ru? Bo jedyne co w tym AKMSU na razie widzę, że jest nie tak, to urządzenie wylotowe.
Promant 21.07.2009, h. 08:55 Promant
To fakt, z wszystkich dziwnych AKMSU jakie chinole składali - to leży najbliżej pierwowzoru trzeba by się tylko pobawić w przeróbkę ryjka
Zachar 21.07.2009, h. 10:06 Zachar
Jak na razie dostępny był tylko taki AKMSU $3. Po komorze zamkowej widać kto się bardziej postarał.
Promant 21.07.2009, h. 10:14 Promant
Gunner już kiedyś próbował coś złożyć ale nie miał wtedy AKMSa od Boya na bazę. Były też wcześniej "customy", jeden chyba na uncompany, ale takie jednostkowe oferty też nie były idealnie zrobione.
Kamil 21.07.2009, h. 11:42 Kamil
@Zachar - jest jeszcze bardzo ładny AKMSU Inokatsu/RMW.
kazik_ 21.07.2009, h. 12:35 kazik_
I niedługo będzie VFC (jeśli jeszcze go nie ma).

edycja: gdzie niedługo to dla VFC oczywiście oznacza okres około roku
blucher1 21.07.2009, h. 12:45 blucher1
a po co komu replika PVS-14? i w dodatku jako luneta o trzykrotnym powiększeniu
Jackall37 21.07.2009, h. 12:45 Jackall37
A mnie bardziej podoałaby się Zastava M92:

$3

ale niestety nikt jeszcze nie skusił się produkować łoże do Zastavy, a szkoda...
javelin 21.07.2009, h. 17:23 javelin
"a po co komu replika PVS-14? i w dodatku jako luneta o trzykrotnym powiększeniu icon_smile.gif "

A po co komu replika karabinu, i w dodatku strzelająca plastikowymi kuleczkami?

Jak się czyta te durne komentarze to naprawdę traci się wiarę w gatunek ludzki...

Widzisz kolego, to jest coś, co wygląda jak noktowizor, na który trzeba przeznaczyć około 10tys. zł. Niewielu na to stać, więc niektórzy chcieliby mieć chociaż atrapę - do rekonstrukcji albo najzwyklejszego szpanu i lansu, bo lans to ogromna część airsoftu A że nie jest to tylko kawałek plastiku ale ma też dodatkową funkcję - przystawki powiększającej do kolimatora, albo po prostu monokularu o powiększeniu x3, to tylko dodatkowa zaleta.

Ale nie ma bata, ja dalej zbieram na oryg. PVSa-7
sisi 21.07.2009, h. 19:29 sisi
Taki PVS-14 na replice może służyć jako normalna luneta. Wystarczy oryginalny adapter do montarzu PVS na karabinie.
Jayrob 21.07.2009, h. 19:45 Jayrob
A wy sie ekscytujecie jakąś repliką noktowizora
$3
blucher1 22.07.2009, h. 11:50 blucher1
"Jak się czyta te durne komentarze to naprawdę traci się wiarę w gatunek ludzki..."

Jak sie czyta takie komantarze to się traci wiarę w kulture osobistą...

"A po co komu replika karabinu, i w dodatku strzelająca plastikowymi kuleczkami?"

argument totalnie chybiony... przerzuć się w takim razie na ostrą albo paintball


"Widzisz kolego, to jest coś, co wygląda jak noktowizor, na który trzeba przeznaczyć około 10tys. zł. Niewielu na to stać, więc niektórzy chcieliby mieć chociaż atrapę - do rekonstrukcji albo najzwyklejszego szpanu i lansu, bo lans to ogromna część airsoftu A że nie jest to tylko kawałek plastiku ale ma też dodatkową funkcję - przystawki powiększającej do kolimatora, albo po prostu monokularu o powiększeniu x3, to tylko dodatkowa zaleta."

Dla mnie ASG to rodzaj sportu czy symulacji pola walki a nie lansu wiec chodze z czyms takim co ma wątpliwe walory i przydatnosć w ASG jest dla mnie bezsensem. Używam i chodze w tym co ma jakas przdatnosc i nie obciaza zbytnio w terenie i pozwala zachowac mobilnosc.
Do rekonstrukcji sie zgadzam, że sie przyda ale to forum ASG a nie rokonstruktorow chyba? WASG ma w nazwie...
Chodzenie z monokularem powiekszajacym x3 po terenie?? bieganie w tym?interesujaca opcja, poponuje zebys to sobie przecwiczyl w domu najpierw ze wzgledu na bezpieczenstwo. Po co taki monokular na helmie (przeszkadza i obciaza kark) skoro to samo mozesz miec na replice??

javelin 22.07.2009, h. 15:36 javelin
Zacznę od końca.

Może o tym nie wiesz, ale montaż noktowizora na hełmie można odchylić do góry. Ba, jednym ruchem można go zdjać całkowicie. Więc nie trzeba "biegać z monokularem przy oku".

Może o tym nie wiesz, ale tego "PVS-a" można zamontować na replice przed kolimatorem/holo - spełnia wtedy rolę zwykłego "magnifier'a", który jest bardzo przydatny, a jednocześnie bardzo klimatycznie wygląda.

Może dla ciebie lans jest nieistotny, ale dla ogromnego procenta airsoftowców jest nieodłącznym elementem zabawy. Jakbyś nie zauważył, to mamy na rynku gigantyczny wysyp np "body" z najróżniejszymi wymyślnymi oznaczeniami, tłumiki płomienia o coraz bardziej fantazyjnym kształcie itp. Jest na to rynek zbytu, na tego "PVS-a" też będzie. Mi też kiedyś wystarczyło bieganie w woodlandzie i LBVce na grzbiecie. ALe szybko mi się to znudziło na rzecz jak najbardziej wiernego odtwarzania jakiejś konkretnej jednostki. I wiele osób myśli tak samo i cieszy je pojawienie się na rynku takiego gadżetu.

Tak, airsoft to nie rekonstrukcja - ale w wielu przypadkach ma jej elementy. A szczerze mówiąc to właśnie ta zabawka bardziej pasuje do stylizacji w ASG niż poważnej rekonstrukcji, bo większość rekonstruktorów wybrałaby albo oryginalnego PVS-a albo żadnego.
blucher1 22.07.2009, h. 16:12 blucher1
Może zacznę od poczatku:
Bieganie z podniesionym zurawiem z replika PVS np. po lesie? dosyc niewygodne a poza tym po co? zdejmowanie i zakladanie i chowanie do poucha za kazdym razem jak sie chce popatrzec przez lunete? marnowanie czasu skoro to samo masz z lunetka czy kolimatorem na karabinie. Obserwacje tez mozna bez problemu prowadzic uzywajac lunety na karabinie.
Oczywiscie mozna ja zamontowac na karabinie jako luneta tylko wtedy przestaje byc replika noktowizora a jest zwykla luneta na karabinie. lepiej chyba za 125 USD kupic replike ACOG x4 czy cos w tym guscie.

Tez jestem za zabawa w odtwarzanie konkretnej jednostki np. USMC czy innej bo to jest korzystne i z punktu widzenia wygladu calej epkipy jak i przydatnosci takiej ekipy do scenariuszy ASG czy zlotów. Jednak czym innym jest wzorowanie sie na konkretnej formacji czy jednostce a czym innym kupowanie niepotrzebnych gadetow o 0 przydatnosci i wartosci w ASG.

Co do fantazyjnego body czy tłumikow plomieni to niech ludzie sobie kupuja skoro maja na to ochote tylko co to ma wspolnego z przydatnosica sprzetu do ASG?
Promant 22.07.2009, h. 17:21 Promant
A czy to nie jest niepotrzebne bicie piany? Spór o pietruchę.

Nie rozumiem ludzi, którzy jęczą "po co Ci to?" "to do niczego nieprzydatne".

A co w ogóle jest artykułem pierwszej potrzeby w airsofcie? Które hobby jest czymś naprawdę niezbędnym do życia?

Znam wielu ludzi, którzy są bardzo ubodzy duchem, bo nie mają żadnych zainteresowań. po robocie piwo i przed telewizor.
Jak już mamy jakieś hobby, poprzez które jakoś się tam realizujemy, dopełniamy czy po prostu odstresowujemy - to może przestańmy je analizować.

Tak naprawdę żaden produkt hobbystyczny nie jest rzecza niezbędną, a kiedy ktoś coś chce mieć, choćby po to żeby mieć - niech sobie kupi i super.

Nie podoba Ci się? Nie potrzebujesz? Nie rozumiesz? Olej temat. Po co tyle wypocin?