Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Świat, 19.07.2009, h. 20:24, dodał: Promant
22

X-Fire PDI: tłumik płomienia RPK74. Nowe wersje M4 GBB Western Arms. Hudson: replika pm Sten MkIIS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma X-Fire PDI wprowadziła do oferty replikę tłumika płomienia do RPK74.

 

 

 

Tłumik wykonano na maszynach CNC ze stali węglowej. Oksydowany na czarno. Cena, w przeliczeniu z waluty japońskiej, wynosi około 50USD.

 

 

 

 

Firma Western Arms promuje nowe wersje replik gas blow back z serii M4 systemu Magna blowback. Repliki oferowane są z chwytami przednimi, chwytami pistoletowymi oraz kolbami Magpul. Repliki posiadają również przeziernikowe przyrządy celownicze Magpul MBUS. W ofercie dostępne są M4A1 CQB-R w wersji kolorystycznej czarnej oraz w wersji z chwytami i kolbą piaskową.

 

 

 

Replika M4A1 dostępna jest w identycznych wersjach kolorystycznych.

 

 

 

M4A1 oferowana jest także z lufą zewnętrzną 16".

 

 

 

Blog LAGunshop zamieścił informację na temat nowej repliki firmy Hudson. Pistolet maszynowy Sten MkIIS, według niepotwierdzonych informacji, oferowany będzie w cenie ok.770USD. Replika w serii limitowanej: 120 sztuk.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.x-fire.org

www.wa-gunnet.co.jp

www.lagunshop.militaryblog.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MrHK 19.07.2009, h. 20:51 MrHK
Dochodzi do nas fala STENów, jak kiedyś P90 i G36(jg)
Majin_Spider 19.07.2009, h. 20:58 Majin_Spider
jak dla mnie to Sten jest denerwujący(chodzi o magazynek...) koleda ma i "dziadowsko" sie tym strzela... ;]
happy666 19.07.2009, h. 22:16 happy666
Tiaa, fala...120 to raczej nie jest fala
Kacper_ol 19.07.2009, h. 22:24 Kacper_ol
Sten to raczej gratka dla rekonstruktorów, a nie jako replika użytkowa chociaż jest w pełni funkcjonalna
KicpA 19.07.2009, h. 23:03 KicpA
Jeżeli Hudson to bardzo prawdopodobne że to gazówka i może z BB
Ahmed 19.07.2009, h. 23:07 Ahmed
Odnośnie fali stenów hm to raczej jak na razie mały strumień, ale to się zapewne zmieni, gdy tylko wkroczy do akcji mały chiński brat , więc jak na razie to raczej mały strumyczek, Wiadomym jest to, że nie dla każdego jest dana replika jedni uwielbiają emki inni HK jeszcze inni AK, ale wśród nas są tacy, którzy kochają repliki z okresu i ich klimat, odnośnie zastosowań, spokojnie po woli, ale skutecznie znajduje się miejsce dla ludzi chcących biegać z takimi replikami, przykładem są ASH, które choć raczkują to rozwijają się ku uciesze mas i ogórków.
Pozdrawiam Ahmed
chiefie 19.07.2009, h. 23:26 chiefie
STEN ma jedną wielką wadę.... jest beznadziejny do kwadratu dla osób leworęcznych.
Blady 19.07.2009, h. 23:45 Blady
chiefie- Niby dlaczego? Nic w jego konstrukcji nie umożliwia używania go osobom leworęcznym. To, że wszyscy nieprawidłowo trzymają broń (za magazynek) nie znaczy, że posiada ona wady konstrukcyjne. Za dużo Call of Duty.
GTI 19.07.2009, h. 23:46 GTI
A to dlaczego beznadziejny?
happy666 20.07.2009, h. 00:55 happy666
Przecież nawet na tym zdjęciu powyżej komentarzy jest tak jak się powinno trzymać ASH? A co to, bo nawet nie słyszałem?
Promant 20.07.2009, h. 09:59 Promant
Airsoftowe Strzelanki Historyczne zapewne. U nas na pomorskim nazywamy je po prostu Grami Historycznymi i dawno już nie "raczkują"
Bawimy się w to już kilka lat, co najmniej od 2004/05.
Tasior1982 20.07.2009, h. 10:55 Tasior1982
Sten piękny, czekam tylko na asów, którzy walną na niego szynę i dadzą np. ACOGa.

Czy ja dobrze widzę, 50 USD za tłumik płomienia???
happy666 20.07.2009, h. 13:13 happy666
Aaa, nie przyszło mi do głowy, że może chodzić o gry, strzelanki historyczne ASH czy jak to jeszcze tam się nazywa
Ahmed 20.07.2009, h. 13:42 Ahmed
Promant masz całkowitą rację że u was idzie to pełną parą i tu nastąpiło przejęzyczenie z mojej strony oczywiście chodziło mi o resztę Polanda
Co nie zmienia faktu, że każda nowa replika z okresu sprawia jeszcze więcej radości.
pozdrawiam Ahmed
HateMe 20.07.2009, h. 14:33 HateMe
Szkoda że repliki Hudsona to taka kaszana.
kazik_ 20.07.2009, h. 15:08 kazik_
Dokładnie, fajnie że kolejny sten. Niefajnie że Hudsona.
Ahmed 20.07.2009, h. 16:30 Ahmed
Hudsonowi lepiej wychodzą giwery typu model guns niżeli AS, przykładem teo może być ich pepeszka na plus a całkowitą pomyłką w świecie as np m3a1
Prezes_____ 20.07.2009, h. 17:29 Prezes_____
Wieje emkowatością ten tłumik
Promant 20.07.2009, h. 21:05 Promant
$1

Dokładnie

@Prezes

Prezes, widziałeś kiedyś tłumik płomienia do RPK74? Bo tak się składa, że dokładnie taki jest w realu.
zborekp 20.07.2009, h. 21:54 zborekp
PPsz hudsona ma też błędy jak każda replika, ale w za 2590zł! Za mniej niż 1000 można zdekowany oryginał dostać. Model guns to nic innego jak repliki do rekonstrukcji (suchy strzał)
Ahmed 21.07.2009, h. 14:33 Ahmed
NOP i chyba przy model guns powinien zostać hudson a może wzyscy się mylimy i nagle dostaną olśnienia
szalma 21.07.2009, h. 22:36 szalma
Kto da 50USD za tłumik płomienia?
@KicpA Ta plamka na magazynku stena może być zaworem