Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.03.2013, h. 14:58, dodał: Promant
12

Prezentacje: Ithaca M37, MTC2 AEG, silniki GFC, stalowy bolt stop WE M4, granat VTG, S&T M3A1 oraz Celcius TW



Poniżej zamieszczamy następujące prezentacje: RedWolf Airsoft - strzelba Ithaca M37, PyramydAirsoft - Echo1 MTC2 AEG, SCD TV - silniki GFC, Airsoft Taiwan - stalowy bolt stop do WE M4, Airsoftologist - granat VTG, eHobby Asia - replika PM S&T M3A1 oraz Airsoft Taiwan - prezentacja repliki Celcius TW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Warlord Shadow 09.03.2013, h. 16:17 Warlord Shadow
Nie wiem czemu ale jak widzę jakieś granaty gazowe to zawsze mam wrażenie, że nie będą one dobrze działały.
Ja właśnie też nie wiem, czemu Ty tu widzisz granaty gazowe... Mogli by zrobić test na tych wspomnianych, ślepych nabojach kalibru 12.
ST1TCH 09.03.2013, h. 16:53 ST1TCH
Byłoby pięknie gdyby amunicja ślepa centralnego zapłonu byłaby dostępna bez pozwolenia na broń.
arend 09.03.2013, h. 22:22 arend
ST1TCH- w nomenklaturze Wojska Polskiego są to granaty ćwiczebne. Używa się do nich "ślepaków" do strzelby gładkolufowej 12-gauge. Na filmiku są ślepaki 9mm. Z 12-gauge taki RG-42 potrafi odlecieć na dobre kilkanaście a niekiedy więcej metrów. Dwa razy widziałem, jak wrócił do rzucającego :P
Warlord Shadow 10.03.2013, h. 16:00 Warlord Shadow
wroobelchannel 09.03.2013, h. 16:21 wroobelchannel
Już widzę tą pompę na jakiś zombiakach, tak jakiś czas temu się rozglądałem za ciekawą strzelbą w relatywnie zjadliwej cenie, dobrej jakości wykonania i użytych materiałów, ale też nie takiej jak marushiny na 8mm czy wylatujące shellsy, ta byłaby świetna, czekam aż pojawi się u nas :P
Perzan_LBN 09.03.2013, h. 17:18 Perzan_LBN
Śrutóweczka zacna
Tabson 09.03.2013, h. 18:19 Tabson
Tylko czemu jedna kulką? Nie mogli tego zrobić jak w Bellinim? Kolejna nie przemyślana pompka.
Volve55 09.03.2013, h. 19:08 Volve55
Strzelba ładna,kolorystyka dobra ale mechanizm jak tanich sprężynach,coś bardziej na ścianę.
Ahmed 10.03.2013, h. 00:57 Ahmed
kolejna smarowniczka no ładnie :)
Za 200$ czyli przeszło 100$ taniej niż ARES i w dodatku bardziej dopracowany.
Aliant 11.03.2013, h. 19:20 Aliant