Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje.

Świat, 17.07.2009, h. 23:33, dodał: Promant
20

RedWolf Labs: Pantac - combat vest destruction test. Airsoft GI: nowe produkcje video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Labs zaprezentował: Pantac - combat vest destruction test. W teście RWA użyto oryginalnej kamizelki Pantac Force Recon Vest i porównano ją z tanim produktem chińskim.

 

 
 

Airsoft GI TV zamieściła nowe produkcje video. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Replika Ares AW338.

  

 

 
 

Replika Echo1 ER25K.


 
 
 

G&G m4a1 [GR16] review.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fearie 17.07.2009, h. 23:34 Fearie
Nie lubię testów w postaci wideo. Nie wiem czemu. Wolę pisaną relację.
Amon123 17.07.2009, h. 23:38 Amon123
fajną mają brykę
lopez 17.07.2009, h. 23:59 lopez
Hmm szkoda że puszka była zamknięta ^^
BMW fajne dżapański tuning
Ale, ale złą kamizelkę wzięli do testów, mogli brać coś pod Cirasa a nie FSBE czy co to jest.... Taki z góry zakładający że chińskie jest gorsze, no ale....
happy666 18.07.2009, h. 01:55 happy666
Hmm, dziwne, według mnie video recenzje są lepsze. Oczywiście jeśli są w niej konkrety, a nie jakieś pierdu pierdu kolesia który ma parcie na szkło i to potem wrzuca na YT.pl. SkonfU, ja tam nie widziałem tuningu
Goose 18.07.2009, h. 08:56 Goose
Haha Dobre nawiązanie do Top Gear
Convicte 18.07.2009, h. 10:23 Convicte
Jak ja lubię takie "testy" wykonywane przez sklep który sprzedaje tylko jeden z testowanych produktów. Nie prościej powiedzieć reklama Pantac niż test który ma więcej dziur niż prawdy oto kilka z nich:

1)Kamizelka Pantaca miała na plecach pomocowane ładownice kiedy się ślizgała które odsunęły ją od asfaltu a i tak doznała lekkich otarć.Ładownic jednak już na opisie efektów testu w dobrej rozdzielczości niepokazano.Chińczyka wysłano za to z pustymi plecami i najprawdopodobniej z jakimś dociążeniem dla lepszego efektu.
2)Strzelanie do klamerek.Pomijam że były to zupełnie inne typy w przypadku ITW był to jakiś surfece mount szyty do materiału i zamknięty od wierzchu przedni klips szelek a nie rachityczna boczna klamerka pod pachą. Całe gadanie z tym jak to klamerka się rozpieła,pękła.Porównując klamerkę która ściska materiał kamizelki czyli w momencie strzelania jest pod napięciem rozepnie się kiedy klamerka pęka do takiej która zupełnie teoretycznie w przypadku szelek leżąc na ziemi nie jest narażona na żadne naprężenie a stojąc w pionie nawet jest dociskana przez mase samych szelek w dół.
3)Porównanie kamizelki za powiedzmy 200$ z kamizelką za 30-50$ i udowadnianie wyższości...taaa..bez komentarza...

itd.Nie wgłębiałem się dokładnie w film ale to wpadło mi w oko po pierwszym obejrzeniu. Napewno znalazło by się jeszcze trochę tego.

Pozdrawiam Coniu
Kac 18.07.2009, h. 10:30 Kac
@SkonfU
Jakby wzięli chińskiego CIRASa to też pewnie skończyłoby się tak samo. Chińskie jest gorsze....
lopez 18.07.2009, h. 12:42 lopez
Wiesz, ale CIRAS nie ma fastexów x)
I przyznam że mój chiński Cirasek jeszcze się nie rozpruł od ciągnięcia zwłok po korytarzu...

Tak jak ktoś pisał tj tylko reklama... No ale...
Dread 18.07.2009, h. 12:55 Dread
"Chińskie jest gorsze...."

Chińskie jest różne, a nie gorsze. Chińczycy oszczędzają na kontroli jakości, co wcale nie znaczy, że zawsze wszystko robią źle. Czasami zdarzają się chińskie "perełki", choć faktem jest, że zwykle trzeba je wygrzebać z palety shitu.

Stąd potem opinie, że "z chińczykami to loteria, raz się trafi dobry, raz nie".
Kac 18.07.2009, h. 14:04 Kac
Też prawda, mam obecnie replikę Boya, ale nie umywa się do replik G&P czy ICSa jakie miałem...
wkurzony 18.07.2009, h. 14:35 wkurzony
heh... ale mi test, porównanie malucha do bmw, nie te same modele, nie ta półka cenowa a tym samym innej klasy materiały. Komercyjna reklama nie test. Pokazując ta chińskie aav wykorzystali wadę konstrukcyjną chwytu ewakuacyjnego z oryginału.Resztę już napisano w poprzednich postach .
Tony Halik 18.07.2009, h. 15:02 Tony Halik
Widać panowie robiący test zapatrzyli się za bardzo na Top Gear. Ale gdzie tym skośnookim koleżkom do Clarksona, May'a czy Hammonda... No i Stig zupełnie oszukany.
Martini3g 18.07.2009, h. 16:02 Martini3g
A mnie ciekawi jak by wypadł PC (ten z poliestru) z Miwo w tym "teście" z BMW?
Dread 18.07.2009, h. 17:47 Dread
"heh... ale mi test, porównanie malucha do bmw, nie te same modele, nie ta półka cenowa a tym samym innej klasy materiały"

"Porównanie kamizelki za powiedzmy 200$ z kamizelką za 30-50$ i udowadnianie wyższości...taaa..bez komentarza... "

Test jest po to, żeby ukazać, że warto wydać te x dolarów więcej i żeby nikt potem nie mówił, że "płacę tylko za markę, a jakość ta sama" - w dobie kryzysu i oszczędności wśród Amerykanów każdy argument jest przydatny.
Carad 18.07.2009, h. 23:11 Carad
Z tym japońskim tuningiem chodzi o to, że kierownica jest po prawej stronie samochodu ;p
Dziadek71 18.07.2009, h. 23:13 Dziadek71
Nie rozumiem trochę argumentów "chińskie jest gorsze". Przecież Pantac to też Chiny, tylko "takie porządniejsze".

Mam Pantac'a sam, dokładnie prezentowany model (Force Recon Vest - kopia CIRAS'a), jest to dobra kamizelka - ale na Boga - brak rzetelności i stronniczość w tym teście aż zniechęca. Nie chce mi się wierzyć, że półtora kilogramowa chińska kamizelka doznaje takich uszkodzeń po przeciągnięciu jej przez 20 metrów.
Inna sprawa - czy mnie to naprawdę interesuje ile koni ma to BMW?

Tak czy inaczej, każdy podejmie decyzję, która jest według niego słuszna, a mi ten "test" w ogóle do gustu nie przypadł - wolę już profesjonalnie wykonane reklamy, prezentowane ostatnio przez WE - GBB SCAR.

To tyle ode mnie, pozdrawiam wszystkich i życzę udanej niedzieli.
Majster' 20.07.2009, h. 00:42 Majster'
ciekawe ile latek ma koleś na video review Airsoft +16!
Foka 20.07.2009, h. 11:39 Foka
> Porównanie kamizelki za powiedzmy 200$ z kamizelką za 30-50$ i udowadnianie wyższości...taaa..bez komentarza...

Poczytaj dział dla Zielonych... tam jest bez komentarza... Taki test właśnie pokazuje ile sensu jest w wypowiedziach niektórych niepełnosprytnych stwierdzających "po co mam przepłacać za Pantaca, jak za 120 zł kupie to samo z WWCH".
Frontal 20.07.2009, h. 12:13 Frontal
"ciekawe ile latek ma koleś na video review icon_smile.gif Airsoft +16! icon_biggrin.gif"

Góra 14. No ale nikt mu nie zabrania posiadania repliki. Grunt żeby się nie strzelał przed 16.
RuN_ 20.07.2009, h. 15:29 RuN_
I tak nie ma co porównywać Pantaca do chińskich podróbek bo to nawet inny materiał jest no dobra pomińmy to.

Frontal nie mów bo są chociaż by te 2 - 3 osoby na 100 które będą się zachowywały dużo lepiej niż ludzie starsi. Ale o tym nie mówmy bo to już było.