Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki w polskich sklepach

Polska, 17.07.2009, h. 22:33, dodał: Promant
14

ASG Shop: zamki Guarder Desert Storm do Glock17 TM. ZBROJOWNIA: AEG CM050 w wersji EBB. Capri ASG: replika pistoletu Beretta M93R II System7.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty aluminiowe zamki produkcji firmy Guarder, dedykowane do repliki GBB pistoletu Glock17 firmy Tokyo Marui.

 

 

Zamki, oferowane w edycji limitowanej, posiadają okolicznościowe oznaczenia Desert Storm, upamiętniające wszystkie państwa koalicji anty irackiej z pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Waga: 85g. Kolory: czarny oraz naturalny kolor aluminium. Cena: 223PLN.

 

 

 

Sklep ZBROJOWNIA dodał do swojej oferty replikę AEG CM050, firmy Cyma, w wersji EBB, czyli posiadającą system symulacji ruchu suwadła. Replika typu full metal, karabinu AIMS, ma sklejkowe łoże i nakładkę rury gazowej. Prędkość początkowa: 410fps. Magazynek o pojemności: 500BB. Długość: 700mm/900mm. Długość lufy wewnętrznej: 455mm. Waga: 3600g. Cena: 760PLN.  

 

 

Capri ASG oferuje replikę gas blow back, produkcji KWA/KSC, pistoletu Beretta M93R II. Jest to pistolet z serii System7, czyli w nowej, mniej gazożernej wersji. Replika posiada metalowy zamek. Cena: 630PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl

www.zbrojownia.com.pl

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 17.07.2009, h. 22:38 Ziomek08
ładna ta cyma a odznaczenia na Glocku wprost przepiekne xD
ocet 17.07.2009, h. 22:43 ocet
Ehh zaś wydziwianie z tymi oznaczeniami... A takich jak w oryginale to nie zrobią.

Cymka zgrabna ale niestety ten chwyt (cena też) do mnie nie przemawia.
kondziox 17.07.2009, h. 22:47 kondziox
rzeczywiście ten chyt to gówno
Poniatkys 17.07.2009, h. 22:52 Poniatkys
ocet, kondziox: mieliście już ten karabin w rękach ?
Helmuciatko 17.07.2009, h. 23:28 Helmuciatko
oni to widzą na pierwszy rzut oka

Szkoda że ta beretta ma taki długi magazynek, brzydko to wygląda ;l
happy666 18.07.2009, h. 01:52 happy666
Karabin? No, ale naprawde nie wiem co wam nie pasuje w tym chwycie Hmm, faktycznie, coś nie tak z tym magazynkiem, ale jak dla mnie powinien być ciut dłuższy, a nie krótszy
Cement 18.07.2009, h. 02:15 Cement
Ja miałęm okazję się z "taki AKIMSem skłądać(VFC a nie Cyma ale to to samo) i jakoś tak dziwnie to to leży.
Aczkolwiek jest dość ergonomiczne mi bardziej ta kolba doskwierałą

G17 ciekawe nie wiedziałem, że była taka wersja

Beretka z tym długim magiem jakoś do mnie nie przemawia....
Goose 18.07.2009, h. 08:33 Goose
Ten chwyt jest (jak dla mnie) bardzo ergonomiczny i wygodni, mniej męczy rękę niż te "tactic00l RisRasSIRdeltaSAS foregripy". Faktem jest, że "pogrzebacz" nie należy do najwygodniejszych.
Zamek Klocuszka 17 jest uroczy, spodobał mi się ^^ A w oryginale robią, wystarczy złożyć zamówienie
A Beretta 93r to...Beretta 93r, piekna w swej trolowatości, przy okazji całkiem przydatne "PDW" na LARPy czy nieco bardziej ambitne scenariusze.
Promant 18.07.2009, h. 11:57 Promant
Przy full auto raczej kiepsko z krótkim magazynkiem...
Dread 18.07.2009, h. 12:17 Dread
Co do Glocka, to całkiem to ładne, ale raczej na ścianę

AIMS mi się podoba, właśnie ten chwyt przedni jest w nim piękny. Bez chwytu przedniego byłby tylko zwykłym kałachem, a tak jest naprawdę wyjątkowy.

Beretta 93r nie występowała z krótkim magazynkiem. Swoją droga, ciekawe kiedy pojawi się w wersji z kolbą dostawną
Leo_111 18.07.2009, h. 17:15 Leo_111
Po co te grawery na zamku G17 . Kto to będzie czytał ?
MrHK 18.07.2009, h. 18:23 MrHK
AIMS piękny.

Leo: Lans na respie.
grzechotnik 19.07.2009, h. 10:23 grzechotnik
Zameczek do Glocka piękny, aż mnie korci by kupić 17-stkę TM-a i ten zamek.

Cudo!
jarek76 24.07.2009, h. 14:42 jarek76
Cena Cymki na taiwanie jest troche mniejsza. Warto sprawdzic