Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Świat, 16.07.2009, h. 23:41, dodał: Promant
22

Echo1: ASG AEG M240B? STTI: MP40 firmy SRC. WGC: Guarder Meu SOC .45 custom. EbairSoft: 5KU Revolver Launcher.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Echo1 przedstawiła "zdjęcie"- zagadkę: jednej ze swoich przyszłych replik AEG. Pozostaje nie rozstrzygnięte czy będzie to M249, M60 czy też M240B. Ponieważ jednak Echo1 już wypuściło własną wersję M249 - większość opinii na forach i portalach informacyjnych potwierdza, że będzie to replika M240B.

 

 

Firma STTI włączyła do oferty handlowej replikę AEG: MP40 produkcji firmy SRC.

 

 

Jak już pisaliśmy, przy okazji zapowiedzi repliki na stronie SRC, posiada ona stalowy korpus, zainstalowany mosfet, 8mm łożyska kulkowe oraz magazynek o pojemności 220BB w komplecie. Nowa informacja jest taka, że replika MP40 SRC to AEG typu recoil action.

 

 

W ofercie WGC znalazła się replika gas blow back produkcji firmy Guarder, o której pisaliśmy przy okazji zapowiedzi na stronie Intruder Shop: Meu SOC .45 custom. Jest to replika na bazie Tokyo Marui MEU z aluminiowym zamkiem i szkieletem Guardera. Pojemność magazynka: 28[+1]BB. Długość: 233mm. Waga: 945g. Prędkość początkowa: 250-280fps na 0.2BB i top gazie. Cena: 269USD.

 

 

Jeżeli ktoś kiedyś marzył o własnym granatniku rewolwerowym, na dodatek w całkiem przystępnej cenie, może teraz skorzystać z oferty EbairSoft: 5KU Revolver Launcher.

 

 

Jest to replika full metal, częściowo wykonana ze stali, w cenie: 139USD. Waga: ok. 3500g. Replika będzie dostępna "in stock" od 25go lipca.

 


 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
hasfa 16.07.2009, h. 23:52 hasfa
Mam nadzieje , że bedzie to m240 ^^ Aczkolwiek zagadkowa fota
Granatniczek dosc tani , tylko jeszcze ile kasy trzeba dac na ... malo praktyczne granaty ,choc 6 granatow na co2 daloby mi 5tys pktow+ do lansu
Ziomek08 16.07.2009, h. 23:53 Ziomek08
Ta zagadka z Echo1 w żadnym stopniu nie przypomina m60, a mnie sie bardzo podoba Meu SOC .45 custom, piękny <3
kozaq 17.07.2009, h. 00:27 kozaq
Znowu .45?? Gdzie się podziały te wszystkie "emki"?
Johann 17.07.2009, h. 00:47 Johann
To na pewno M240. Wystarczy spojrzeć na chwyt pistoletowy.
Cement 17.07.2009, h. 02:45 Cement
Ten granatnik to bardzo ciekawa alternatywa dla niezrozumiale drogiego CAW Mosquito - Revolver Launcher (ws am raz do CQB
Ziomek08 17.07.2009, h. 04:35 Ziomek08
Trochę nieciekawie by to wyglądało jak by mi wparował gość z takim granatnikiem i granatem madbulla 208hp do pomieszczenia ;-F
Tuksiak 17.07.2009, h. 07:30 Tuksiak
Fajny granatniczek i ten uśmiech na twarzy prezentującego .
NastY 17.07.2009, h. 08:32 NastY
m249 to to raczej nie jest.
Cisko 17.07.2009, h. 09:32 Cisko
m240b jak nic ;] $3 gamma na maksa i porównajcie sobie z tym ;]
dilando 17.07.2009, h. 11:14 dilando
Ciekawe czy będzie dostępny z drewienkiem ?
Felga 17.07.2009, h. 14:03 Felga
Zgadzam się z Johannem i Cisko, to jest FN MAG/M240 na 100%
Konrad_BW 17.07.2009, h. 14:35 Konrad_BW
MP-40 SRC wygląda lepiej niż od AGM, a tak poza tym co to jest rocoil action ?
Bat_Sirius 17.07.2009, h. 15:36 Bat_Sirius
Chiński GPMG, to po prostu zbyt piękne
Jackall37 17.07.2009, h. 18:16 Jackall37
Granatnik w takiej cenie ?

Znakomita broń boczna
Prezes_____ 17.07.2009, h. 18:16 Prezes_____
No to jest poprostu granatnik xD
Albert115 17.07.2009, h. 18:16 Albert115
a ja przeczytalem coming fail
edhunter 17.07.2009, h. 18:36 edhunter
no na reszcie m240
Zachar 18.07.2009, h. 09:41 Zachar
A może to jest C6 GPMG ?
ZeeMike 18.07.2009, h. 15:46 ZeeMike
Może kiedyś sobie sprawię aluminiowy zamek Guardera ale póki co klasyczny marujowski ABS w moim MEU sprawdza się i wygląda wyśmienicie .
DELTA_FH12 21.07.2009, h. 00:16 DELTA_FH12
Nie rozumiem "domysłów" co po niektórych - jak byk widać że nie jest to ani M60 ani minimi (minimi nie ma muszki na końcu lufy) - a jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości niech poszuka w google zdjęć M240B