Daj cynk
Reklama

Aktualności

Granat Tornado w Capri ASG

Polska, 15.07.2009, h. 19:39, dodał: Promant
38

Sklep Capri ASG włączył do oferty produkty firmy Airsoft Innovations: granat Tornado oraz dedykowane do niego akcesoria.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Capri ASG dostępne będą produkty firmy Airsoft Innovations: granat Tornado, którego szczegółowy test i recenzję autorstwa Foki możecie przeczytać na portalu WMasg, oraz dedykowane do niego akcesoria. Produkty posiadają jeszcze adnotację: "dostępne niebawem". Sklep wprowadza do oferty granat w pełnej gamie wersji kolorystycznych: czarny, piaskowy, żółty i niebieski. Cena: 395PLN.

 

 

 

 

Akcesoria firmy Airsoft Innovations, które mają gwarantować długie i prawidłowe działanie jej granatów Tornado, mieliśmy okazję poznać już podczas prezentacji na stoisku RedWolf Airsoft, w trakcie targów IWA 2009. Producent oferuje wszystko co może być potrzebne do konserwacji, zasilania bądź naprawy wytwarzanych przez siebie granatów. Adapter do propanu. Cena: 100PLN.

 

 

Zestawy wkładów hukowych do granatów Tornado, w cenie 20PLN oraz wkłady hukowe z pierścieniem, w cenie: 60PLN.

 

 

 

Zestaw naprawczy do granatów firmy Airsoft Innovations. Cena: 120PLN.

 

 

Nabijak do osadzania łożysk. Cena: 100PLN.

 

 

Olej do granatów Tornado. Cena: 20PLN.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Konrad_BW 15.07.2009, h. 20:08 Konrad_BW
Drogie to wszystko a na prezentacji na youtube nic nadzwyczajnego nie widziałem
AA88 15.07.2009, h. 20:14 AA88
niezla cena. raczej podziekuje
qrs 15.07.2009, h. 20:42 qrs
no fajnie... tylko skąd ta cena ?!
Promant 15.07.2009, h. 20:45 Promant
$1


A drogi w detalu jest sam produkt. Również w HK. 99.50USD. Po dzisiejszym kursie cena jest niewiele niższa za granicą.

To jest drogie hobby. Z drogimi gadżetami. Jeśli kogoś nie stać - ma tańsze opcje, chińskie. Ale nie wszystko jest robione na chińskim poziomie i po takiej cenie. Samo życie.
dominafc 15.07.2009, h. 20:49 dominafc
widze ze capri ma tu duze lobby Promant nie tlumacz, kazdy kto troche szpera po sklepach wie gdzie jest najdrozej i tyle, nawet reklama tego nie zmieni
Foka 15.07.2009, h. 20:53 Foka
Hm, to może pokaż, w którym sklepie jest tańsze Tornado. Nie tylko z tego sklepu zamieszczamy newsy.
Promant 15.07.2009, h. 20:58 Promant
To nie jest reklama ani lobby. Kolejny durny tekst.

Guzik mnie obchodzi jakie ceny mają jakie sklepy. News nie dotyczy porównania cen. A każdy ma dość własnego rozsądku żeby analizowac rynek i wybierać oferty dla siebie korzystniejsze. Jeśli ktoś ulega reklamie to powinien uważać, bo jest to oznaka infantylizmu.

Komentarze natomiast są od komentowania treści newsa, a nie od opinii o sklepach.
I będzie to traktowane jako złośliwe OT, obojętne czy będzie o Capri, ZBROJOWNI, Taiwangun, Gunfire, ASGShop czy jakimkolwiek innym polskim sklepie.

I kiedy ktoś pisze o cenie, to powinien brać pod uwagę realia. Gdy coś kosztuje za granicą 120USD,a u nas prawie 1000PLN, jak to ma często miejsce - to rozumiem, że można się irytować.

Ale kiedy ktoś pisze, że cena straszna bo 395, a za granicą wychodzi z przeliczenia 300 z groszami - to już śmieszne jest, niezależnie od tego jaki sklep sprzedaje.

Sklep to biznes, zarabianie na życie, a nie rozdawanie po kosztach.
Nikt nie musi kupować, to nie jest artykuł pierwszej potrzeby; nawet pierwszej potrzeby airsoftowej
dominafc 15.07.2009, h. 20:59 dominafc
a ja nie napisalem ze z jednego sklepu zamieszczacie newsy tylko ze sklep jest drogi
Promant 15.07.2009, h. 21:01 Promant
Widać jak dociera co się pisze.
cardamon 15.07.2009, h. 21:07 cardamon
dominafc, co to za chrzanienie bezsensowne, sklep to nie działalność charytatywna, zarabiać musi, a ze drogo ? no ba, zmien prace albo hobby, podobno szachy są tanie, kupisz raz i masz
dominafc 15.07.2009, h. 21:16 dominafc
"Komentarze natomiast są od komentowania treści newsa, a nie od opinii o sklepach." skomentowalem cene podana przez sklep zamieszczona w newsie.

"Ale kiedy ktoś pisze, że cena straszna bo 395, a za granicą wychodzi z przeliczenia 300 z groszami - to już śmieszne jest, niezależnie od tego jaki sklep sprzedaje." tak tylko ze zamiawiajac 4 sztuki jestes ponad 300 zl do przodu
Kocur666 15.07.2009, h. 21:20 Kocur666
Kup 400 sztuk bedziesz 30 000 do przodu... Co to kogo obchodzi.
Kto chce ten kupi kto nie to nie.
Jest jeszcze cos takiego jak gwarancja a to czasem drogo kosztuje.
Masz gwarancje sprowadzjac z zagranicy ? Vat, marża sklepu ?
Dyskusja jest bez sensu - mnie cieszy ze mozna sie dowiedziec gdzie taką nowość mozna kupic. Jak mi sie nie bedzie podobac cena to kupie gdzie indziej nikt nikogo nie zmusza.
dominafc 15.07.2009, h. 21:26 dominafc
a ja sobie pisze o cenie bo moge i nikt mi tego nie zabroni
Promant 15.07.2009, h. 21:41 Promant
Możesz sobie pisać o cenie. Ale Ci co piszą w formie "ten sklep", "w tym sklepie" - niech piszą w opiniach na forum.
W komentarzach OT nie będzie tolerowanie.

I nikt Ci tam nie zabroni, a tu jeszcze raz napiszesz opinię o sklepie, jakbyś nie rozumiał co wcześniej napisałem - i skończy się blokadą komentowania.

A "do przodu" to może będziesz, przy zerowych kosztach przesyłki i cła, przy Twoim rozumowaniu.
Foka 15.07.2009, h. 21:45 Foka
> a ja sobie pisze o cenie

Nie, nie pisałeś o cenie towaru, a ogólnie o sklepie.

> i nikt mi tego nie zabroni

Jesteś pewien?
Marcinek83 15.07.2009, h. 21:46 Marcinek83
Wszystko fajnie ale cena raczej dla lekarzy i prawników.
capri 15.07.2009, h. 21:58 capri
Uwaga komentarz dla ludzi o IQ powyżej 100, pozostali proszeni o nieczytanie.

Nawet mi się nie chce tych wszystkich debilnych komentów czytać. Zapytam tylko (retorycznie, choć pewnie to zbyt trudne słowo dla niektórych) - słyszał ktoś o funkcjonującym w Polsce podatku VAT?
Cena jest dokładnie taka jak sugerowana przez producenta i w sklepach w HK!
Uwaga teraz będzie wysoce trudna matematyka:
99,50USD*3,20PLN+22%VAT=389PLN
Promant 15.07.2009, h. 22:01 Promant
Capri, jaki vat?
Żeby to skumać, najpierw trzeba nauczyć się dodawać i mnożyć, a to dziś talent zanikający.
Ktoś powiedział, że zasoby IQ na kuli ziemskiej są stałe, tylko przyrost naturalny wzrasta...
Foka 15.07.2009, h. 22:03 Foka
Kłamiesz! Wychodzi z Ciebie złodziejska natura sklepikarza! To wychodzi 388,45 zł



A tak na serio - niech ci niepełnosprytni wrócą do szkoły... Tak jak napisał Kocur - airsoft nie jest i nigdy nie będzie tanim hobby. To, że kogoś na coś nie stać nie znaczy, że ktoś inny nie kupi. Dlaczego tak nie klniecie na gazowe eMki, na PTW, na oporządzenie Eagla czy BHI... Przecież $1 na nie też nie stać, więc po co w ogóle są w sprzedaży? Ba, po co w ogóle jacyś idioci to produkują?
Foka 15.07.2009, h. 22:08 Foka
capri powiedz lepiej czy i kiedy, i za ile będą zestawy upgrade'owe z łyżką
capri 15.07.2009, h. 22:25 capri
Czy - tak.
Kiedy i za ile - nie wiem.
Pogłoski słyszałem, że kosztować ma 30$, ale cena w tym drogim sklepie będzie pewnie 4 razy wyższa.
Martini3g 15.07.2009, h. 22:36 Martini3g
To może ja tak z innej beczki pytanie zadam, a mianowicie do jakiej butli z propanem jest ten adapter? Wiem, że pytanie jest "lamerskie", ale po raz pierwszy widzę takowy na oczy. Z góry dzięki za odpowiedź.
Ari 15.07.2009, h. 23:01 Ari
Wiecie co, ja wysuwam z tych komentów bardzo widoczny i łatwy wniosek - Dobrze, że teraz robią matme na maturze jako przymusowa, może w końcu ludzie nauczą się liczyć
Jeszcze tak tylko ostrzejszy polski i wos by się w szkole przydał ...
A granat cacy ! na pewno skorzystam z kilku sztuk ale to później
Bardzo dobrze, że są od razu dostępne do niego te wszystkie części do niego
Foka 15.07.2009, h. 23:15 Foka
Martini3g, do takiej jakie są używane od kilku lat w airsofcie - 1l.
sisi 15.07.2009, h. 23:44 sisi
Yes. Wreszcie. Teraz tylko czekać na wersję zaopatrzoną już w łychę.

A co do marudzoncych.... minuta ciszy

Capri, Promant, Foka - dobre
Martini3g 15.07.2009, h. 23:45 Martini3g
Aha, dzięki za "oświecenie":)
Ghost_pl 15.07.2009, h. 23:54 Ghost_pl
czytając nie których posty aż poszła mi łezka ze śmiechu po płyneła
nie będę się powtarzał do nie których treści które są już napisane ale kolego dominafc kup granat za granicą może za oszczędzisz 50 zł ale jak będziesz wysyłał na gwarancje nie zapomnij wykupić abonamentu przesyłek zagranicznych

a co do samego produktu !!! bardzo fajna rzecz i pewnie przydatna jednak cena ciut odstrasza
we wcześniejszym artykule były pokazane zalety granatu i tu jest super sprawa tzn nie musisz zbierać elementów po użyciu dwie funkcje robię swoje

Pozdrawiam
Helmuciatko 16.07.2009, h. 00:20 Helmuciatko
Granat plus wszelkie akcesoria, razem z dodatkowym zestawem nakładek hukowych = 715 złoty. Fakt, cena zaporowa. Ale produkt wyśmienity Zebrać się w parę osób i wystarczy kupić jeden zestawik naprawczy itp itd i już cena maleje. Wiadomo, drogie bo dobre. Do CQB wyśmienity. Zresztą w teście było już to opisywane.
Bardzo fajnie że sklep ma go już w ofercie.
Tak się jeszcze zapytam. Ile jest tych nakładek hukowych w zestawie z pierścieniem i ile opakowaniu z samymi nakładkami?
capri 16.07.2009, h. 07:05 capri
Przepraszam, wszystko będzie jeszcze dziś w opisach. Nakładek w obu przypadkach jest po 50 sztuk.
Foka 16.07.2009, h. 11:08 Foka
> Granat plus wszelkie akcesoria, razem z dodatkowym zestawem nakładek hukowych = 715 złoty

Hm, a kto Ci każe kupować wszystkie akcesoria? Wiele osób już ma adaptery do Propanu, bo używa ich do pistoletów lub granatów 40 mm, ale ok, załóżmy, że nie ma:
395 - granat
100 - adapter do propanu
20 - olejek
------
515 zł

Jeśli ktoś chce + 60 zł za zestaw hukowy, ale jakoś wydaje mi się, że większość tego nie będzie używała. W zestawie jest 50 zaklejek, więc czas na dodatkowe zaklejki jeszcze będzie. A po co kupować zestaw naprawczy "w razie czego"? Granat jest bardzo mocno skonstruowany i naprawdę trzeba się postarać, żeby go popsuć.

PS aż sobie policzyłem Twoje wymysły... Na jak kij do zestawu granatu doliczasz nabijak łożysk?
lemonzawodowiec 16.07.2009, h. 14:46 lemonzawodowiec
Muszę przyznać, że po przeczytaniu recenzji podjarałem się nowym adapterem do propanu - jeśli z plastiku, to pewnie tak max. 30-40 zł. A tu Zonk
Foka 16.07.2009, h. 15:26 Foka
Ale przecież cena adaptera była już od dawna znana, jest na stronie producenta - $24.95. Jak z tego byś chciał zrobić 30-40 zł? Przelicznik $-zł 1:1 to nie w tym stuleciu
lemonzawodowiec 17.07.2009, h. 10:25 lemonzawodowiec
Nie wiedziałem jaka była cena producenta - dlatego domyślałem się, że cena takiego kawałka plastiku w przeliczeniu pewnie nie bedzie większa niż jakieś 40 pln. Niepotrzebnie się łudziłem - od kiedy w ajersofcie coś co wygląda na tanie jest takie w rzeczywistości?
Promant 17.07.2009, h. 13:02 Promant
hehe powinienem był ten nabijak opisać osobno i na końcu, bo tak wygląda jakby granat miał GB
capri 17.07.2009, h. 21:18 capri
Hehe, pewnie my też
Amon123 17.07.2009, h. 21:59 Amon123
najważniejsze jest to, że taki granacik pokazał się na naszym rynku
oFca_pila 19.07.2009, h. 14:11 oFca_pila
Gadżet bardzo fajny tylko trochę za drogi!
dominafc 21.07.2009, h. 22:41 dominafc
$3
$3

pytanko, czym sie roznia te dwie repliki procz ceny ?? bo jesli niczym to chyba mialem racje