Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pistolety RWC

Świat, 13.07.2009, h. 23:44, dodał: Promant
15

RedWolf Custom oferuje nowe repliki pistoletów, systemu gas blow back: Shuey Custom Round (Black/Silver), Kimber Gold Match Ten II (Black) oraz LIMCAT Custom Hi-CAPA 5.1 (Silver).



 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep RedWolf Airsoft włączył do oferty nowe repliki pistoletów, systemu gas blow back, przygotowane przez dział RedWolf CustomShuey Custom Round (Black/Silver) to pistolet typu hard kick, na bazie repliki Tokyo Marui Hi Capa 5.1, w której zastosowano metalowy zamek produkcji Airsoft SurgeonShuey Custom .45 Tactical Elite Round Top. Długość: 220mm. Waga: 946g. Pojemność magazynka: 31BB. Dokonano upgrade'u części wewnętrznych za pomocą zestawu Airsoft Surgeon. Prędkość początkowa: 330fps. Cena: 274USD.

 

 

Replikę Kimber Gold Match Ten II (Black) wykonano na bazie Tokyo Marui Hi Capa 5.1, w której zastosowano metalowy zamek produkcji Airsoft Surgeon: Kimber Gold Match TEN II. Długość: 220mm. Waga: 946g. Pojemność magazynka: 31BB. Prędkość początkowa: 330fps. Cena: 274USD.

 

 

LIMCAT Custom Hi-CAPA 5.1 (Silver) jest również repliką na bazie pistoletu Tokyo Marui Hi Capa 5.1, w której zastosowano kompletny upgrade wewnętrzny oraz metalowy zamek produkcji Airsoft Surgeon. Długość: 220mm. Waga: 952g. Pojemność magazynka: 31BB. Prędkość początkowa: 330fps. Cena: 274USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 13.07.2009, h. 23:46 kozaq
Zaś, kolejne .45 z kosmosu lub mangi
Ziomek08 13.07.2009, h. 23:56 Ziomek08
...z księżyca, ale kto da 900zł za replikę pistoletu ? No ale nie powiem, Ładne !
Promant 13.07.2009, h. 23:58 Promant
Ktoś kogo stać, i nie tylko u nas. Głównie przy naszych zarobkach te ceny wydają się niedorzeczne.

A czy z kosmosu albo mangi? No nie wiem. W ofercie wielu sklepów nawet polskich widziałem już bardziej udziwnione hi capy.
Te wyglądają bardzo ładnie. Zwłaszcza zamek ostatniej jest ciekawy. Niekoniecznie w zestawieniu z taką resztą.
kozaq 14.07.2009, h. 03:45 kozaq
Limcat jest faktycznie ciekawy, chociaż nie taktyczny, taki błyszczący ;D
Dogtag 14.07.2009, h. 06:04 Dogtag
Mi się wydaje że jeszcze trochę i niektórzy będą pisać znowu hi-capa tak jak to ma miejsce z eMkami.
Wg. mnie jest już tych wszystkich pseudo 1911 za dużo.
pidzejfat 14.07.2009, h. 09:33 pidzejfat
Jak już bawić się, to na całość...
Mogli zmienić dolną część szkieletu:

"OPS M.R.P Tokyo Marui Japan ASGDK"
Guest (ID:6452) 14.07.2009, h. 10:00 Guest (ID:6452)
Tylko że hi capa od marujca to poezja... acz ze zwyklym zamkiem (guardera) a nie takie dziwactwa.
vip3r 14.07.2009, h. 10:48 vip3r
ja tam wolę WA, ich infinity jest moim zdaniem dużo lepsze niż Hi-Capa.

A co do części Guarder ich jakość wykonania już kilka razy mnie zawiodła, choć przy cenach AS mimo wszystko pozostają bardzo kuszącą opcją.
Dread 14.07.2009, h. 10:58 Dread
"ale kto da 900zł za replikę pistoletu ? "

Cała masa chłopaczków od IPSC na zachodzie. U nas też powoli IPSCowcy zaczynają to brać - niby mówią, że to zabawka, że biorą tylko po to, żeby ćwiczyć pamięć mięśniową, albo żeby nie porysować prawdziwka, ale tak serio, to biorą, żeby potem szpanować przy kolegach, albo trzymać go pod poduszką (prawdziwka muszą trzymać w sejfie).
Nie każdy, kto kupuje ASG robi to, by się strzelać z kolegami

A dla tych, co narzekają, że "z kosmosu lub z mangi", niech popatrzą sobie co ze swoją bronią robią właśnie wspomniani wyżej strzelcy dynamiczni:
$3
$3
$3
Guest (ID:6452) 14.07.2009, h. 11:07 Guest (ID:6452)
Lepsze? Ale w czym?
MrHK 14.07.2009, h. 11:56 MrHK
Pięęknee!
MyN3 15.07.2009, h. 01:16 MyN3
ahh.. i w sumie tyle kasa
slizdar92 15.07.2009, h. 17:19 slizdar92
Ja tam wolałbym hi-capa z WE. Taniej a jakość jest bardzo porównywalna. Posiadam i polecam
vip3r 16.07.2009, h. 13:50 vip3r
WE? ta nawet łatwo porównywalna: po prostu gorsza.
szalma 17.07.2009, h. 08:49 szalma
Ile punktów do lansu daje wielki napis TACTICAL ELITE?