Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 13.07.2009, h. 23:05, dodał: Promant
18

Nowe akumulatory firmy MadBull. DBoys: ASG AEG RK10S. RSOV: okładziny do 1911. RA Tech: kulki ECO. ECHO1: Stag Arms STAG-15 torture test.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma MadBull promuje nowe akumulatory typu LiFe: 9.6V/12.8V LFP i zapowiada ich rychłą premierę rynkową.

 

 

Według producenta: akumulatory LiFePO4 mają bardzo dobre parametry ładowania i rozładowywania oraz dużą tolerancję na przeładowanie. W porównaniu z akumulatorami typu LiPo są bezpieczniejsze, łatwiejsze w obsłudze i mają dłuższy okres użytkowania. 

 

 

 

W ofercie Gunner Airsoft jest już dostępna replika AKMS firmy DBoys: RK10S czyli wersja stalowa. Cena: 105USD. 

 

 

W ofercie RSOV można nabyć dość oryginalne okładziny, pasujące do replik 1911 i M.E.U., takich firm jak TM czy Bell. 'Hornbill' rosewood grip panels kosztują 11.69USD.

 

 

 

Firma RA Tech zaprezentowała kulki ECO.

 


 
 

Firma ECHO1 przedstawiła film video prezentujący replikę Stag Arms STAG-15 podczas testowego strzelania: torture test.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pierdek 13.07.2009, h. 23:08 Pierdek
Chęci do posiadania AKMS są WIELKIE, ale sama firma odstrasza .
Ziomek08 13.07.2009, h. 23:14 Ziomek08
No, ale akurat konstrukcje AK Boyi to kawał dobrej roboty A mnie bardzo ciekawią te akumulatory Madbulla, dość rzadko spotykane ogniwa Litowo-Zelazowe, zobaczymy co z tego będzie
uzi43 13.07.2009, h. 23:14 uzi43
AKMS już coraz bliżej polski
Pierdek- zawsze możesz kupić VFC, Inokatsu lub G&G.
Promant 13.07.2009, h. 23:16 Promant
Z DBoyem jest to samo co z Cymą; jeden egzemplarz fajny a inny felerny. Jak zawsze w chinolach, a sprężyny szybko się wyrabiają i magiczne fpsy spadają na łeb.

Ale nie ma co demonizować. Składałem kilka customów na kałachach Dboya, w tym PM AKMS i działają jak trzeba.
Gogin 13.07.2009, h. 23:29 Gogin
Coś ten trzy minutowy test trwał chyba z 2 minuty - nie ma to jak dobry drum mag -.-
kozaq 13.07.2009, h. 23:41 kozaq
Brzydkie te okładziny... poza tym to nie jest drum tylko box, nie?
kmieto 13.07.2009, h. 23:48 kmieto
Jak kolega u dołu... ;p Dobry DRUM nie jest zły! ;D zwłaszcza gdy kręci się pokazówkę.
KWIA_TEK 14.07.2009, h. 00:21 KWIA_TEK
Ten test Stag Armsa to co miał niby pokazać, że można chodzić po polu przez 4 minuty z palcem na spuście? Nie kumam...
Promant 14.07.2009, h. 01:15 Promant
Może miał pokazać ile kulek można wywalić ciągiem i gun się nie rozsypie, mimo, że to pewnikiem chinol pod godłem Echo1
Benelli123 14.07.2009, h. 10:39 Benelli123
dobry gostek co kulki zjadł na pierwszym filmiku
nocek123 14.07.2009, h. 12:06 nocek123
Hahaha gdyby te kulki były tańsze to by były remedium na głód na świecie^^ (naturalnie bez urazy dla głodujących).
Tankist 14.07.2009, h. 12:17 Tankist
Kiedy AKMS w polsce bedzie ?
rucznoi 14.07.2009, h. 14:14 rucznoi
O w końcu ra tech znalazł kogoś, kto duka coś po angielsku. Ale to "Jami" mnie rozbroiło Już widzę, jak zamiast jedzenia ludzie na strzelankach będą jedli kulki.
A ten test staga lipny - koles jednak strzelał seriami robiąc co chwila pauzy - pewniew przez te badziewne magazynki. No i 1/5 strzałów jst pusta.
lemonzawodowiec 14.07.2009, h. 15:47 lemonzawodowiec
Replika AKMS przywołała traumatyczne przeżycie z dzieciństwa. Kiedy miałem 9-10 lat chciałem pozować do zdjęć z ostrym. Ta minuta robienia fotek była istnym koszmarem - ten karabinek był taaki długi i ciężki, że kiedy próbowałem celować przez przyrządy, ledwo utrzymywałem się na nogach Widocznie słaba kondycja, afrykańskie dzieci radzą sobie z tym bez problemu

BTW htc = lans
kabel123 14.07.2009, h. 22:28 kabel123
Szkoda tylko że nie powiedzieli o jakim smaku te kulki. Żółte to pewnie bananowe a czerwone truskawkowe.
MoniT 16.07.2009, h. 19:37 MoniT
do dupy te kulki zdarzy sie strzelanka na duzej wilgoci/deszczu i nie ma co ładować ich nawet ...