Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 11.07.2009, h. 21:34, dodał: Promant
11

LCT Airsoft: trójnóg do replik ASG M60. Airsoft Gas Blowbacs: M249 GBB drop in kit. AirSoft Global: customowa wersja SCAR-L GBB WE. MadBull: front typu PWS Diablo.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W starszych newsach pisaliśmy już o zapowiedzi produktu firmy LCT Airsoft: dedykowanej do replik M60 podstawie. Trójnóg waży 11 kilogramów i, choć nie podano jeszcze daty wypuszczenia na rynek, wiadomo już, że będzie oferowany w edycji limitowanej 120 sztuk.

 

 

 

Airsoft Gas Blowbacs wprowadza na rynek zestaw konwersyjny gas blow back do replik M249: GBB drop in kit. Jest to zestaw produkcji Daytona Gun, identyczny jak wnętrzności montowane w replikach M249 GBB firmy TOP.

 

 

 

Według dystrybutora zestaw pasuje do wszystkich dostępnych na rynku korpusów M249. Obecnie Airsoft GBB poszukuje pośredników zainteresowanych sprzedażą detaliczną.

 

 

AirSoft Global oferuje customową wersję repliki SCAR-L GBB firmy WE. Custom AG oferowany jest w wersji CO2. W zestawie z repliką znajdują się: tłumik dźwięku [M4 2000 QD Silencer], stalowy tłumik płomienia SCAR, oświetlenie taktyczne, zielony celownik laserowy firmy Battle Axe [AN/ PEQ 15], chwyt taktyczny V-Tech, kolimator V-Tech [557 Type Red/ Green Dot Sight], V-Tech ET 4X Magnifier z montażem flip up. Cena: 482USD.

 

 

Firma MadBull promuje front M4 typu PWS Diablo, o którym pisaliśmy już przy okazji zapowiedzi producenta. Obecnie produkt wprowadzany jest na rynek USA.

 

 

 

Airsoftowa, licencjonowana wersja frontu PWS Diablo zawiera w komplecie: zestaw szyn RAS, kompensator, lufę zewnętrzną oraz atrapę rury gazowej.

 

 

 

 

Aby zachęcić potencjalnych nabywców, którzy chcieliby złożyć sobie replikę z frontem typu PWS Diablo, firma MadBull prezentuje filmy z przestrzeliwania wersji ostrej. 

 


 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Filipoo23 11.07.2009, h. 21:39 Filipoo23
Nie ma co, leciutki ten dwójnóg
Ziomek08 11.07.2009, h. 21:44 Ziomek08
coś takiego do takiego Pick-upa walnąć <3
Herman 11.07.2009, h. 21:51 Herman
trójnóg
Filipoo23 11.07.2009, h. 21:55 Filipoo23
Sorki, literówka
DaroASG 11.07.2009, h. 21:56 DaroASG
11 kg + replika z 6 kg + latanie kilka godzinek = przepuklina 100 %
Helmuciatko 11.07.2009, h. 22:00 Helmuciatko
Daro, ale z tym się nie lata To jest do postawienia i tyle. Co najwyżej się przemieścić kawałek. 17kg = sama replika + trójnóg. Dolicz jeszcze kulki
Monster
kozaq 11.07.2009, h. 22:05 kozaq
Czy dobrze zrozumiałem, że ta konwersja GBB do minimi to coś w rodzaju "wyjmujemy GB, wsadzamy to cuś"?
Sledzikmaster 11.07.2009, h. 22:11 Sledzikmaster
No i jeszcze wyprowadzamy wężyk. Tak podobno tylko tyle.
Splot 11.07.2009, h. 22:44 Splot
m60 z takim trójnogiem to juz jest cos mozna pobawic sie w terminatora, ale lepiej by wygladał MG42 z trójnogiem
Ghost_pl 11.07.2009, h. 23:59 Ghost_pl
Czy dobrze zrozumiałem, że ta konwersja GBB do minimi to coś w rodzaju "wyjmujemy GB, wsadzamy to cuś"?

hmm na moje oko to jak wymiana cylindra w PWD systemy wymieniasz cały element i masz lepsze osiągi hmm ale tylko tak mi się wydaje :/

Co do M60 z trójnogiem coś pięknego dobry bunkier lub okopy i można działać
Jestem ciekaw czy się przyjmie ???

Ale najpiękniejszy jest SCAR za tą cenę czyli w una w przedziale 1500 - 1800 zł tak wyposażonej repliki jeszcze nie było. Ciekaw jestem kiedy wejdzie na rynek ???
Może coś już na ten temat wiadomo ??

Promant 12.07.2009, h. 07:33 Promant
U nas nie wejdzie, bo to custom AirSoft Global, a w podanym sklepie już możesz ją kupić.