Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje i nie tylko

Świat, 11.07.2009, h. 00:12, dodał: Promant
25

Replika ASG Tokyo Marui FN 5-7 (Five-seveN) w sprzedaży. KSC: repliki karabinów AR2000 i GR1000. TOP: poszukiwanie dystrybutorów. ICS: L85 freezer test. WERA Tech: SCAR GBB video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika ASG gas blow back, produkcji Tokyo Marui, pistoletu FN 5-7 (Five-seveN) jest już dostępna w sprzedaży detalicznej, w ofercie sklepów WGC i RedWolf Airsoft. Cena w ofercie WGC: 143USD. W ofercie RWA: 139.99USD.

 

 

Replika wykonana z ABSu. Lufa zewnętrzna: aluminiowa. Pojemność magazynka: 25[+1]BB. Długość: 208mm. Waga: 740g. Prędkość początkowa: ok. 200fps na HFC134a.

 

 

Firma KSC zapowiedziała, na swojej stronie, wprowadzenie do oferty rynkowej replik karabinów precyzyjnych AR2000 i GR1000.

 

 

AR2000: (srebrny) w cenie 120.540Yen i (dwubarwny) w cenie 125.790Yen. GR1000: (srebro) w cenie 115.290Yen i (dwubarwny) w cenie 119.490Yen.

 

 

 

Firma TOP ogłosiła poszukiwanie dystrybutorów dla swojej repliki GBB M249 wyprodukowanej we współpracy z Daytona Gun.

 

 

Firma ICS przedstawiła film prezentujący ich replikę w warunkach -10'C: L85 freezer test.

 


 
 

Opublikowano także dwa filmy: WERA Tech, prezentujące replikę WE SCAR GBB.

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 11.07.2009, h. 00:15 Guest (ID:6452)
Five seven... A ja dopiero hi cape kupiłem. 200fps na HFC to ile na gg?
Mati13k 11.07.2009, h. 00:17 Mati13k
Śliczny 5-7. Szkoda tylko, że TM dalej trzyma się w pistoletach ABS'u. Wiadomo jakiej jest jakości, ale mogliby zrobić tak jak z M4 SOPMOD i walnąć metal. Zawsze ten klimat jest...
Promant 11.07.2009, h. 00:21 Promant
Zależy od szczelności, ale to TM więc na pewno dobra. Powinno być pod 280-300 na gg.
Guest (ID:6452) 11.07.2009, h. 00:28 Guest (ID:6452)
No wiesz, na tyle bym nie liczył. Predzej na 250 około. Ale i tak przepiękny. Kurcze, tyle na niego czekałem... A Ty Mati mylisz się. Wole tworzywo. Lepiej działa.
Martini3g 11.07.2009, h. 00:29 Martini3g
Five-seveN... marzenie, ciekawe kiedy i po ile będzie w Polsce?
Mati13k 11.07.2009, h. 00:34 Mati13k
Wiesz dexter - o gustach się nie dyskutuje. Ja lubię, a nawet kocham TM'owskie tworzywo tam gdzie jest w prawdziwej broni. Np. Glock. Ale tak czy tak to piękne cacko.
Jackall37 11.07.2009, h. 00:41 Jackall37
Fajne bebechy do M249 - byłaby z tego kosiara jak z MG42 Shoei, tylko szkoda, że to zewnętrzne zasilanie.
Chociaż z drugiej strony do magazynka od M-ki można spokojnie schować zbiornik od kolby z RAM-a.

Tylko cena - DG chcieli chyba 500$, a to pewnie wiele tańsze nie będzie.


Ten SCAR WE jest jednak w środku prosty jak budowa cepa - w sumie to świetnie, bo nie ma co się zepsuć i jak widzę dysza z nierdzewki, a komora z mosiądzu, czyli idealnie, coś czuję, że WA ma bardzo poważnego konkurenta na rynku.

500 FPS w stocku ?

A jeszcze pół roku temu wszyscy narzekali na GBB, że 300 FPS i żadnej możliwości tuningu, a tutaj zamiast wydawać forsę na tuning, to można ją przeznaczyć na magazynki ;P
cassius 11.07.2009, h. 02:32 cassius
No ładnie, 200 dolców i zapowiada się dalekie od totalnego gniota ale... nie warto się rozpędzać. Czekamy na konstruktywne opinie na temat repliki
Fazomierz 11.07.2009, h. 06:38 Fazomierz
Nie wiem być może coś przeoczyłem ale dlaczego przy drugim strzelaniu taki spadek mocy??? z 500 do 300fps???? Czyżby gaz?
capri 11.07.2009, h. 08:04 capri
To właśnie było reklamowane
mrozio1944 11.07.2009, h. 09:42 mrozio1944
haha, śmieszny ten pan co scara rozbiera, w kółko OK? OK? OK? OK? I SHOW YOU, OK?
cziman 11.07.2009, h. 11:13 cziman
Kurcze piękny pistolecik. Zawsze miałem na jego punkcie zboczenie. Tylko czy nie rozpadnie się w trakcie użytkowania/po napełnieniu red gasem?
Bat_Sirius 11.07.2009, h. 11:56 Bat_Sirius
Wreszcie pistolet Sama Fishera
Guest (ID:6452) 11.07.2009, h. 11:56 Guest (ID:6452)
Oczywiście że się rozpadnie. Nabijanie TOP gazem produktów TMa jest srednim pomysłem a co dopiero CO2. Zastanów sie.
rucznoi 11.07.2009, h. 12:30 rucznoi
Kurcze, ten SCAR strasznie kusi. Szykowałem się na VFC SSR, ale po tych wszystkich filmikach mam już trudności z podjęciem decyzji Zróbcie w końcu filmik z wersja na co2.
Mati13k 11.07.2009, h. 12:32 Mati13k
@Bat_Sirius

Tylko OCP na szynie montażowej brakuje co nie?
SHOGUN_YAMATO 11.07.2009, h. 14:40 SHOGUN_YAMATO
Kurde... ale ten FN 5-7 ma linię. Może go sobie do kolekcji dorzucę jak się u nas pojawi
Promant 11.07.2009, h. 15:18 Promant
@dexterkrak
Ja na nic nie liczę, miałem różne pistolety GBB, w lepszych modelach różnica na 134a i ggas sięgała czasem 75-85fps. W gorszych mniej. Ale nawet jeśli to będzie 250, to w TM często działa lepiej niż gdzie indziej 350.
jurrrus 11.07.2009, h. 15:34 jurrrus
Widzieliście kotki za kolesiem rozkładającym SCARA?
Guest (ID:6452) 11.07.2009, h. 15:49 Guest (ID:6452)
Ja wiem , sam mam gaziaka TM. I powiem tylko tyle: to że w sklepach pisze że dany gaziak ma np 300fps to bzdura. Jak ma 280 to sukces... Mało osób mierzy na chrono gaziaki ale mi się kiedyś chciało... te fpsy są wszedzie przesadzone. Moja stockowa hi capa miala 250-300 na top gazie, teraz pewnie średnią ma ze 320... I zasięg że ja pitole. Jeśeli FN będzie tak samo udany technicznie jak hi capa to już na niego składam!
Mati13k 11.07.2009, h. 16:19 Mati13k
@jurrrus - to nie kotki tylko pieski....
MrHK 11.07.2009, h. 16:20 MrHK
5-7 jest tak brzydkie, że aż piękne.
DaroASG 11.07.2009, h. 19:36 DaroASG
Heh, SCAR kuszący Ale te AR2000 i GR1000 też niczego sobie Tylko że jak zwykle ceny nie są w moim zasięgu
Goose 11.07.2009, h. 20:16 Goose
Hm, bawiłem sie 5-7 bodajże Marushina, na zdjęciach ten TM wygląda na lepiej wykonanego i pewno HU jak to w TMach, palce lizać. Ale to się okaże przy porównaniu, o ile ktoś tutaj się na tą pukaweńkę skusi
Patrząc na te wszystkie filmy o GBB SCARach...jak dobrze że znam możliwości mojego portfela, pewno bym już wykitował a w akcie zgonu byłby ładny wpis "zmarł od napalenia" czy cuś w ten deseń
radzio2k 14.07.2009, h. 20:47 radzio2k
To byly pieski...ok?