Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki gazowe i AEG

Świat, 09.07.2009, h. 23:10, dodał: Promant
23

Marushin: rewolwer ASG single action S.A.A.45. WGC: pistolet KSC M945 Compact Kowloon. RedWolf Airsoft: Maruzen APS Type 96 25th anniversary oraz Tokyo Marui M933.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zapowiedzi CZ75 GBB firma Marushin prezentuje na swojej stronie rewolwer 6mm BB single action S.A.A.45

 

 

 

Coś w sam raz dla miłośników westernu.

 

 

 

 

Replika sześciostrzałowca wykonana jest z ABSu, długość: 257mm, waga: 480g. Zasilanie: gaz HFC134a. Cena: 10290Yen.  

 

 

W ofercie WGC dostępna jest replika firmy KSC, o której pisaliśmy w newsach przy okazji zapowiedzi producenta, pistolet M945 Compact Kowloon. Cena: 226USD. Replika gas blow back w serii limitowanej, wykonana z ABSu. Pojemność magazynka: 11[+1]BB. Długość: 180mm. Waga: 720g.

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty jubileuszową replikę bolt action firmy Maruzen: APS Type 96 25th anniversary. Materiał: aluminium, łoże polimerowe. Waga: 4150g. Długość: 1170mm. System: sprężyna. Prędkość początkowa: 280fps. Cena: 355USD. 

 

 

RWA oferuje już także replikę firmy Tokyo Marui: M933 tan. Odświeżony klasyk w cenie 309USD. Tylko czy ktoś jeszcze kupuje plastikowe emki w takiej cenie?  

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.marushin-kk.co.jp

www.wgcshop.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Majin_Spider 09.07.2009, h. 23:12 Majin_Spider
za tą cene emki nie kupił bym
wija99 09.07.2009, h. 23:19 wija99
Plastikowy rewolwer? Fuj. 96-stka piękna tylko że sprężyna.
Martini3g 09.07.2009, h. 23:20 Martini3g
"Prędkość początkowa: 280fps"
Nie powinno być troszkę więcej?
DrZeRT 09.07.2009, h. 23:28 DrZeRT
Ten m933 ma szansę tylko na japońskim rynku...
Promant 09.07.2009, h. 23:36 Promant
@wija99

jaki sens mają Twoje komentarze?

Miałeś jakąś replikę Marushina z ABSu? Czy jakość oceniasz wróżąc z fusów?
Bo akurat sam materiał nie jest tu wyznacznikiem poziomu wykonania repliki.

I co z tego, że Type96 jest sprężyną? Sprężynowe snajpy ASG bolt action mają lepszą powtarzalność niż gazowe.


BTW
@Martini3g
ilość fps może być właściwa - Maruzeny są robione na rynek japoński i pod ich ograniczenia, więc konieczny jest tuning.
Choć mnie również te 280fps zastanawia. Ale w opisach sklepowych zdarzają się błędy.
wija99 09.07.2009, h. 23:47 wija99
@ Promant
Czy nie przestaniesz się pastwić nad biednymi dziećmi Neo które próbują pokazać że są FaJnE?
poprostu nie widzę Rewolweru wykonanego z Abs'u i na to by wskazywało: "fuj" a nie na to że jest słaby jakościowo.
Type 96 oczywiście że mają lepszą powtarzalność niż gazowe. Ale nie każdy lubi ciągnąc 30 raz siedząc w okopie przygwożdzonym przez Chińskiego Aeg'a z tą samą mocą.
Bienia 09.07.2009, h. 23:54 Bienia
tylko taką replikę jak l96 maruzena kupuje się po to żeby tuningować ...
Filq 10.07.2009, h. 00:39 Filq
Piekna 96'tka. Surowa i dojrzala. Przypomina mi sedziwe okaldziny z Lucznika xD
Duńczyk 10.07.2009, h. 07:33 Duńczyk
Lato-sezon ogórkowy nawet na rynku ASG,kolejne jakieś"cuda"do kupienia tylko rozum nakazuje zapytać: po co wydawać kasę na coś co jest takie sobie?.Lepiej kupić za tą kasę części i wymienić słabsze części w tym co się ma.
RzezniQ 10.07.2009, h. 07:42 RzezniQ
M933 wygląda jak pierwsza generacja full plastik JG.
Moses 10.07.2009, h. 08:01 Moses
Zorgak nie pij wiecej tyle mleka bo te biadolenie ciezko sie czyta
Andrzej25 10.07.2009, h. 09:10 Andrzej25
@wija99
A co ty chciałeś? L96 półautomat?
wija99 10.07.2009, h. 09:40 wija99
w obecnej erze gdzie chińczyki zalały nas niczym woda Nowy Orlean to jedyne rozsądne wyjście.
Dread 10.07.2009, h. 10:21 Dread
Zrobili Winchestera ASG, teraz Cattlemana Czekam jeszcze na indiański łuk ASG, wtedy strzelanki nabiorą innego klimatu
Promant 10.07.2009, h. 10:33 Promant
Tak. Narzekanie, że sprężyna bolt action jest sprężyną bolt action, będąc repliką karabinu bolt action... bardzo inteligentne.

I od kiedy karabin snajperski jest bronią "do okopu"?
Niektórzy chyba mylą rolę snajpera z sianiem "kampera". Jeżeli ktos chce podejmować bezpośrednią walkę z aegami to w ogóle powinien zapomnieć o snajpieniu.
Snajper ma wyeliminować cel bez angażowania się w wymianę ognia, najlepiej w ogóle pozostać niewykrytym.

wija99
Tu nie neostrada - bądź sobie fajny w domu, a tu pisz z sensem, jeżeli potrafisz.

Do kolegi zordraka:
komentarze nie są miejscem na porady, służą komentowaniu info z newsa. A news nawet nie dotyczy Warriora. Odpowiedzi odnośnie swoich pytań znajdziesz na forum.
Marcinek83 10.07.2009, h. 11:23 Marcinek83
Rewolwer fajny ale na przykładzie DAN WESSON 6 strzałów to mało, organizujemy strzelanki policyjne, takie po pracy Gangsterzy vs. policja w cywilnych ciuchach ze scenariuszem itd. Kolega z Dan Wessonem może ustrzeli jednego, potem sa już schody bo zanim załaduje tego potwora, dostaje kulke w czoło i na tym kończy się historia.
Emke TM jak emka, plastik kolory zmienione i wielki szał, eeee tam, do kitu z takim czymś.
.
volf13 10.07.2009, h. 11:48 volf13
No i jest gazowy SAA ! Jak ktoś by mógł przerobic tą cene yen na dolary to byłbym wdzięczny
Dudek Javny 10.07.2009, h. 12:12 Dudek Javny
a wpisze sobie w google " 10290Yen to usd" naprawdę nie boli.
Promant 10.07.2009, h. 12:18 Promant
Eh... 110.65USD.
Navras 10.07.2009, h. 12:32 Navras
Nosz jasna cholera. Jak zrobili taki fajny rewolwer, to musiał być to produkt Marushinu. Nie mogłaby tego zrobić jakaś mniej "kosztowna" firma? Ehhh...
Ziomek08 10.07.2009, h. 13:18 Ziomek08
Dostał chłopak słowotoku xD, piękny ten M945, małe jest piękne , a co do TM ten plastik jest na pewno lepszy od korpusów boya albo innego chinola
szalma 10.07.2009, h. 22:09 szalma
To S.A.A. ma HU?

@Andrzej25
oszalałeś l96 półautomat, full auto jest koniecznością
BullittOFA 10.07.2009, h. 22:53 BullittOFA
Do zapamiętania dla każdego który się dotąd nie orientuje - 100Y to około 1 dolar. 10300Y to jakieś 350 zł zależnie od kursu.