Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe repliki

Świat, 08.07.2009, h. 13:36, dodał: Promant
49

Socom Gear: karabin wyborowy R700. EhobbyAsia: ASG AEG AK/M4 hybrid.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Socom Gear włączyła do swojej oferty producenckiej karabin wyborowy R700.

 

 

 

 

Replika typu bolt action. Hop up regulowany. W komplecie z repliką znajduje się ghille do kamuflażu broni.

 

 

 

Tym, którzy narzekają na RISy i kolby typu M4 montowane w replikach AK dedykujemy, jako ciekawostkę, informację sklepu EhobbyAsia, który zaprezentował karabin AK/M4 hybrid.

 

 

Brak szczegółowych danych, wiadomo jedynie, że prototyp jest AEGiem.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

socomgear.com/">www.socomgear.com

www.shop.ehobbyasia.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 08.07.2009, h. 13:39 Gogin
AK/M4 hybrid - naprawdę "ciekawa", to jest profanacja!
Frontal 08.07.2009, h. 13:40 Frontal
Nie żebym miał coś do RISów w AK, ale w pewnym momencie to już przekracza granice dobrego smaku. A R700 ładniutkie, i ghillie w zestawie na plus.
Redrad 08.07.2009, h. 13:42 Redrad
AK/M4 hybrid- feeee, obrzydliwość
lopez 08.07.2009, h. 13:44 lopez
ta m700 brzydkie body ma, takie jakieś świecące się jak w tych tanich chińczykach x/
yaro 08.07.2009, h. 13:44 yaro
od czasu jak zobaczyłem MP40 z risami, laserem, latarką taktyczną i eotechem, to postanowiłem się już więcej nie dziwić...
David90 08.07.2009, h. 13:57 David90
Azjaci ocipieli ( Boże jakie to brzydkie AK :/
kazik_ 08.07.2009, h. 14:03 kazik_
odnosnie komentarzy:

airsoft - serious business
_Mnichu 08.07.2009, h. 14:03 _Mnichu
fuuj, to ak/m4 wygląda jak tania wiertarka udarowa z Tesco :<
Mormaeglin 08.07.2009, h. 14:06 Mormaeglin
Toć to dosłownie razi moje poczucie estetyki
Bodzio90 08.07.2009, h. 14:11 Bodzio90
Bałem się przewinąć stronę na dół ;P Dobrze, że tylko jako ciekawostka ;P A o M700 marzyłem zawsze...
Dread 08.07.2009, h. 14:16 Dread
Mniejsza o estetykę - zastanawiam się jak ta hybryda by działała, gdyby była prawdziwą bronią Chyba na zamku swobodnym.
xasistis 08.07.2009, h. 14:17 xasistis
Ciekawa konstrukcja ale..
tak jakby brakuje komory gazowej?
ireabe 08.07.2009, h. 14:20 ireabe
"Free float AK barrel"
Psycho_Mantis 08.07.2009, h. 14:34 Psycho_Mantis
'Frontal' ma rację. WTF?! Ja nie mam z reguły nic do nieprzeciętnych nowych hybryd, ale ktoś chyba na głowę upadł robiąc coś takiego. Też przestaję się właśnie dziwić takim nowościom - to airsoft.
Kamil 08.07.2009, h. 14:41 Kamil
Mam wiertarkę bardzo podobną do tego cosia... hmm...
Maza94 08.07.2009, h. 14:43 Maza94
ten Ak4a1 to jakiś mutant, a co do R700 nie ma takiego czegoś jest Remington Model 700,700P,700PSS,700LTR,M40A1/A2/A3/A5,M24 ale coś takiego jak R700?nawet jeśli chcą nawiązać do COD4, USMC ma własny model remingtona M40A1/A3

Ale to nie znaczy że takiego sobie bym nie kupił... na socomie pisali że ma 500fps!
Guest (ID:6452) 08.07.2009, h. 14:45 Guest (ID:6452)
Sprężynowy remington... ciekawe czy bebechy róznią sie od VSR? Bo wygląda mi to na... VSR
Zachar 08.07.2009, h. 14:47 Zachar
Ciekawostka. Nazywa się AK/M4 hybrid, a nie ma ani jednej części z M4
szalma 08.07.2009, h. 14:50 szalma
Piękne to AKoeMkocoś ;p
Ravenkan 08.07.2009, h. 15:08 Ravenkan
Coś absolutnie obleśnego.

@Zachar - jak najbardziej emkowy frontset.

@xasistis - działa na zasadzie krótkiego odrzutu pływającej lufy ;]

R700 to nie model broni, a raczej rodzina. Pewnie nie będzie to replika konkretnego karabinu ;]
fuko 08.07.2009, h. 15:12 fuko
@dexterkrak
raczej gazowy - w lewym dolnym rogu ulotki jest taki mały znaczek "green gas"
EDIT - na stronce jest instrukcja i z niej wynika że to sprężyna - dziwne...
Errhile 08.07.2009, h. 15:22 Errhile
R700 ładne. Klasyczne.

A to "coś" - wyraźnie AK'owa odpowiedź na eMkowe, bezkolbowe wynalazki w stylu "M4 pistol". Do CQB mogło by isenawet nadać, gdyby lua była nie dłuższa, niż ten front oRISowany...
Guest (ID:6452) 08.07.2009, h. 15:29 Guest (ID:6452)
Sprężynowy. Popatrz na zdjęcie najbardziej po lewej, niejako w tle. Piny mocujące cylinder do rączki. Na górnym zdjęciu z kolei widać że zamek odciągnięty ale okno wyrzutowe nie jest otwarte. Chyba że to jest remington ale z zamkiem nie takim jak oryginał tylko czymś w stylu cylindra gazowego jak do m24 czy VSR (jesli tak to kiła totalna)
MobilTychy 08.07.2009, h. 15:38 MobilTychy
AK/M4 hybrid :/ ciekawe o czym myśleli ludzie, którzy wpadli na tak kiepski pomysł...
Karol_K 08.07.2009, h. 15:47 Karol_K
Ten Ak Coś nie miał by prawa działać w rzeczywistości - brak rury gazowej - co to w ogóle jest???
Ravenkan 08.07.2009, h. 15:53 Ravenkan
Tak jak pisałem, działa na zasadzie odrzutu lufy

Co to jest? "Replika" ASG!
Chaves 08.07.2009, h. 16:04 Chaves
Ciekawe czy ta hybryda ak/m4 ma funkcjonalne suwadło z tłoczyskiem?
lemonzawodowiec 08.07.2009, h. 16:42 lemonzawodowiec
W mordę! 700-ka ma regulowany spust!

PS

I oprócz tego żałosną regulację hopsiupa oraz coś, czego nie mogę zrozumieć - "simulated recoil action". Jeśli ten odrzut jest taki jak w każdej innej sprężynie, to rzeczywiście niezła "symulacja" . A ten green gas na dole to w ogóle jakiś random.
human 08.07.2009, h. 16:42 human
Tą hybrydę to raczej tylko Japońce będą kupować.
Guest (ID:6452) 08.07.2009, h. 17:00 Guest (ID:6452)
Spust? "Odrzut"? Toż to Real shock od TM. A myślałem że coś nowego...
Zachar 08.07.2009, h. 17:08 Zachar
@Ravenkan
Front może i emkowy, ale nie jest to front od M4.
Komora zamkowa też wygląda na "kałachową", ale nie jest to komora od AK. Od AKM i AKMS z resztą też nie
SHOGUN_YAMATO 08.07.2009, h. 17:26 SHOGUN_YAMATO
Najciekawiej by było jakby gniazdo zrobili tak aby można tam było wkładać magi od eMki. Wtedy byłby to bardzo ciekawy mutant
ravic 08.07.2009, h. 19:21 ravic
hehehe. Ten Ak to 100% kwintesencja airsoftu .

A siatka to jest podrobka brytyjskiej .
Adi.K 08.07.2009, h. 20:51 Adi.K
cholera , brakuje tylko jaskółczego ogona i jakiegoś pso czy kobry...
Porażka... ;D
Czy to coś na pokrywie to jakaś blokada pokrywy czy może przyrządy celownicze jak w strzelbach do strzelania dynamicznego.
Maza94 08.07.2009, h. 21:37 Maza94
jeszcze brakuje kolby od g36
roquel 08.07.2009, h. 23:00 roquel
Bluźnierstwo! Profanacja! Szykować stos! Co na to Ojciec dyrektor?
Dread 08.07.2009, h. 23:21 Dread
"cholera , brakuje tylko jaskółczego ogona i jakiegoś pso czy kobry... "

Bardziej by pasował Eotech z integralnym montażem bocznym
johny13 08.07.2009, h. 23:56 johny13
o boze... to ak wyglada jakby zebrali wszelakiej masci czesci z magazynu i starali sie jeszcze ten badziew jakos wysprzedac.... poracha i padaka..

najwodoczniej dopadla ich wrescie jakas kreatywnosc to tak to ciagle kopiowali i klonowai...

volf13 09.07.2009, h. 01:04 volf13
to ak m4 nie jest najgorsze, troche tak kosmicznie wygląda
Blackno1 09.07.2009, h. 08:52 Blackno1
AK/M4 hybrid... ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale....pokazuje to pewien nowy trend, tworzenie replik broni , których w rzeczywistości nie ma
Fanatik 09.07.2009, h. 09:48 Fanatik
AK/M4 - brzyyyyydal !
Odo 09.07.2009, h. 11:47 Odo
AK/M4 - Gdzie byli rodzice!?
Dread 09.07.2009, h. 14:33 Dread
$3

chwila zabawy w paintcie
Nie przesyłajcie linka dalej, bo jeszcze Chińczycy to zrobią!

Może konkurs kto zrobi lepszą?
igua 09.07.2009, h. 15:21 igua
@Blackno1
przynajmniej nie ma preblemów z licencja na oznaczenia
modoki 09.07.2009, h. 20:21 modoki
Bez obrazy ale ten AK/M4 jest beznadziejny w porównaniu z innymi karabinkami ASG
Amon123 09.07.2009, h. 22:12 Amon123
@Dread
ciekawe jaka była by wartość użytkowa/bojowa tego Twojego wytworu?
Altair94 10.07.2009, h. 08:15 Altair94
Wpiszcie w google/allegro AK Krebs.
Oooooo takie $3

Ta "hybryda" to widać, że nie dokończona.
Nawet celownika nie ma.No i taka goła z przodu
Dread 10.07.2009, h. 10:13 Dread
"ciekawe jaka była by wartość użytkowa/bojowa tego Twojego wytworu?"

żadna, ale za to jaki lans!
MyN3 12.07.2009, h. 13:29 MyN3
Altair94 - Znajomy to ma i jest no nawet fajne