Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie Gunner Airsoft

Świat, 07.07.2009, h. 21:39, dodał: Promant
32

Sklep Gunner Airsoft włączył do oferty replikę ASG AEG firmy DBoys karabinu AKMS. A także replikę GBB WE SCAR oraz ARMY Detonics .45.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do swojej oferty replikę AEG RK-10 firmy DBoys, czyli AKMS.

 

 

 

Prędkość początkowa: 350fps na 0.2g BB. W komplecie magazynek typu hi cap, akumulator i ładowarka. Cena: 85USD.

 

 

 

 

Gunner Airsoft oferuje także replikę gas blow back WE SCAR. Cena: 220USD.  

 

 

 

Pistolet gas blow back firmy ARMY: Detonics .45 oferowany jest tym razem w wersji srebrnej.  Replika typu full metal, prędkość początkowa: 250fps.

 

army-r45ms-01.jpg" alt="" width="450" height="326" />

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jackall37 07.07.2009, h. 21:48 Jackall37
220 $ za SCAR'a !?

708 zł ?!

No tego się nie spodziewałem...


Na WGC też już jest:

$3
lopez 07.07.2009, h. 21:50 lopez
A w Polsce 1600pln
Jackall37 07.07.2009, h. 21:51 Jackall37
To za taką forsę wracam do zamówień z WGC

Chce ktoś SCAR'a
Blitz_IM 07.07.2009, h. 21:59 Blitz_IM
NO nareszcie jest to na co tak długo czekałem - chiński AKMS
Cheatmaster 07.07.2009, h. 22:32 Cheatmaster
O chińczyk z normalną ilością fps
kamuli9 07.07.2009, h. 22:33 kamuli9
Drewno jak to w boyach nieładne, ale reszta kałacha wypas.
Cena SCAR-a też niczego sobie, zobaczymy ile u nas za niego krzykną :]
pozdr
Kamil 07.07.2009, h. 22:39 Kamil
Niezbyt ładnie wygląda ten matowy AKMS...
Promant 07.07.2009, h. 22:40 Promant
uzi43 07.07.2009, h. 22:58 uzi43
Chiński AKMS!! Teraz tylko czekać aż w Polsce będzie
MobilTychy 07.07.2009, h. 23:05 MobilTychy
Troszkę papieru ściernego i AKMS będzie jak marzenie.
rucznoi 07.07.2009, h. 23:27 rucznoi
Czemu ten SCAR jest taki tani? Czyżby zmiana polityki - zrobimy tani, łatwo dostępny GBB, a zarobimy na częściach i akcesoriach. To miałoby sens. Sama oferta jest bardzo kusząca, i jeszcze w wersji na CO2. Jednak będę cierpliwie czekał na recenzję
CArpik 07.07.2009, h. 23:39 CArpik
AKMS jest nawet dobrze wykonany jak niżej napisane trochę papieru ściernego i będzie naprawdę ładny
Lemur20 07.07.2009, h. 23:46 Lemur20
Jak narazie najlepszy AKMS jest od G&G A ten SCAR to naprawdę jest tani i trzeba się zastanowić nad jego kupnem :]
Peacemaker 08.07.2009, h. 00:07 Peacemaker
O kurcze... SCAR GBB za 220$... chyba się zastanowie szczególnie, że rozważam kupienie M4 AGM GBB... a jednak WE to chyba wyższa klasa i nie bedzie trzeba wymieniać połowy części odrazu
Peacemaker 08.07.2009, h. 00:16 Peacemaker
Przepraszam ze jeszcze raz ale zapomnialem dopisac. Wie ktoś czy magi do M4 WE będą pasowały do tego SCARA ?
Jackall37 08.07.2009, h. 00:34 Jackall37
Chyba tylko magi od M4 WE będą pasowały - szkoda, że nie ma ich na razie w TAN, ale i tak wolę czarną wersję

Ale nie, żebym SCAR'a kupował - wystarczy mi gazowy AIM

p.s.

Jak można zachwycać się kolejnym klonem Boyi, kiedy tutaj SCAR GBB jest za 7 stów ?
Uber_Soldat 08.07.2009, h. 00:46 Uber_Soldat
Dobrze widzę ? Chiński AK i nie ma szyny bocznej W sumie szkoda bo ładnie wygląda AKMS+PBS1+PSO1. Miejmy nadzieję, że ta kolba nie złamie się po pierwszych kilku strzelaniach.
Cement 08.07.2009, h. 01:30 Cement
ehh pamietam jak w zapowiedział był AK-74 (Rk-02 czy jakoś tak).... podana została wtedy informacja, że " wkrótce" wyjdzie AKMs.... czekałem... czekałem.... i (pewnie) po 1,5 roku pokazał się on
Drewno do bani ale na szczęście na allegro masa oryginalnych
Co do kolby... jesli będzie z sera, cóż trzeba będzie poszukać również od ostrego(widziałem już kilka razy) oby tylko pasowała bez przeróbek.

Najprawdopodobniej ta wersja jest ze Znalu albo jakiegoś innego podobnego gówna. Wniosek nasuwa się po przeanalizowaniu nazw modeli poprzednich wersji (np. RK-06 i RK-06S All Steel version )


Scar za taką cenę chyba warto zaryzykować.* (aczkolwiek w pierwszej kolejności AKMs)



* Co nie oznacza że ja zaryzykuję
cassius 08.07.2009, h. 01:48 cassius
Ach no tak, a ja się tak cieszyłem, w takim razie z kolbą będzie ciężka sprawa
wojtazkk 08.07.2009, h. 09:30 wojtazkk
Ahh...
Jak ja uwielbiam to narzekanie. Jak psuje się zatrzask w kolbie to wystarczy znaleźć ślusarza, żeby zrobił nowy z lepszego materiału i po kłopocie. Zresztą nie wiem czego się spodziewacie za 85$ Ja miałem akmsa z cymy i tyle wystarczyło zrobić przy kolbie, żeby się dobrze bawić.

P.S. A kolba z ostrego AKMS nie pasuje
MatriX482 08.07.2009, h. 11:14 MatriX482
Wszyscy piszą, że 220 dolarów, i tani. Poczekaj, dwa, trzy miesiące, i cena spadnie poniżej 200$

SCAR piękny

AKMS też, wystarczą drewna od ostrego, tuning i jedziesz!
vip3r 08.07.2009, h. 12:14 vip3r
a mnie irytują goście którzy nic nigdy nie sprowadzili, przeliczający cenę w $ na złotówki zapominając dodać koszt przesyłki (który ze sklepów w HK wcale mały nie jest) nie mówiąc o cle i ew. problemach gdy poczta zgubi paczkę, oraz TOTALNYM BRAKU możliwej do wykorzystania gwarancji nie wspomnę.

nie mówię że polskie sklepy mają jakieś super ceny ale moim zdaniem często dużo bardziej opłaca się poczekać chwilę i kupić w Polsce - i ja mówię to z własnego doświadczenia.

Cement 08.07.2009, h. 12:33 Cement
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->
a mnie irytują goście którzy nic nigdy nie sprowadzili, przeliczający cenę w $ na złotówki zapominając dodać koszt przesyłki (który ze sklepów w HK wcale mały nie jest) nie mówiąc o cle i ew. problemach gdy poczta zgubi paczkę, oraz TOTALNYM BRAKU możliwej do wykorzystania gwarancji nie wspomnę.

nie mówię że polskie sklepy mają jakieś super ceny ale moim zdaniem często dużo bardziej opłaca się poczekać chwilę i kupić w Polsce - i ja mówię to z własnego doświadczenia.
<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Owszem koszta wysyłki są ale i tak się opłaca. Co do gwarancji... to też zależy ja nawet jak mi coś padło sam gmerałem (bo szybciej, bo pewniej, bo sie czegoś nauczę)
Cło 1-3% jedynie vat-22%( czasem idzie się dogadać ze to gift ale to oczywiście nie legalne

Co do kolby... to, ze w cymie nie pasowało to słyszałem
Ale BOYI robi jednak w troszkę innym standardzie i może podpasuje
kazik_ 08.07.2009, h. 12:43 kazik_
Bez przerobek na pewno nie podpasuje.
Promant 08.07.2009, h. 12:46 Promant
Jakim cudem może Ci podpasować kolba od ostrego skoro montowana jest na wylot przez szkielet?
Wytniesz dziurę w gearboxie?

Bo zastosowanie samej kolby na zawiasie od repliki guzik zmienia. To mocowanie kolby - zawias i zatrzask są w replikach mało wytrzymałe, a nie ramiona i stopka kolby - te sobie możesz wziąć z ostrej wersji i przystosować, ale to nie poprawi łamliwości mocowania.
Jackall37 08.07.2009, h. 17:03 Jackall37
@vip3r
Jeśli zawsze czekasz i zamawiasz w końcu w Polsce, to współczuję, na replikach, które sprowadzałem do kraju zwykle przebitki nie spadały poniżej 40%, bo inaczej nawet nie chciało mi się w to bawić, a koszty przesyłki to grosze - wystrczy mieć 4 osoby zamawiające repliki i 3 inne z częściami. O podatkach nie będę tutaj się wypowiadał

No i na takim WGC są jeszcze kosmiczne zniżki dla stałych klientów - 7% dają od ręki.

Co do gwarancji, to i tak w nią nie wierzę - zawsze sam sobie serwisowałem własne repliki i nigdy się na tym nie przejechałem, gdybym kupił za zaszczędzoną z zamówienia kasę części, to bym ich przez 5 lat nie zdążył popsuć, a w dodatku tak jak napisał Cement, można się sporo nauczyć.

p.s.
kurs USD na dziś:
3,1852


Co do tej kolby, to jest bez sensu - trzebaby chyba gearboxa razem z zębatkami przewiercić, a nawet po założeniu kolby od ostrego i tak zostaną takie małe cypelki, które są w tym najbardziej narażone na uszkodzenia, jakby się dało, to by było mnóstwo AKSów od CYMY - widział ktoś ostatnio jakiegoś z działajacą kolbą ?

Nooo, chyba że ktoś robi wersję GBB i nie będzie gearboxa - to wtedy zwracam honor
vip3r 09.07.2009, h. 09:16 vip3r
@Jackall37

Dokładnie jak przebitka jest ponad 40% to się opłaca, jak nie (a ostatnio coraz częściej jest mniejsza i to znacznie) to się nie opłaca. Sam czasem sprowadzam czasem kupuję w PL. najczęsciej nie mam cierpliwości czekać aż się pokaże w sklepie ale uważam że zdecydowanie rozsądniej poczekać i zobaczyć po ile będzie w sklepie.

co do naprawiania samemu - hmm co kto lubi, sam lubię podłubać ale w używanych kupionych za bezcen, jak kupuję rzadką i drogą replikę to chciałbym ją chociaż dostać sprawną... a jeden z bardzo dobrze znanych sklepów 3 razy pod rząd mi przysłał zepsute i potem tygodniami nie odpowiadał na maile - i w takiej sytuacji mam gdzieś jego rabaty. zwróć jeszcze uwage że do rzadkich replik części często po prostu NIE MA.

Ja jestem za tym żeby dopingować polskie sklepy żebyśmy mieli więcej nowości na rynku szybciej i żeby sklepy nie bały się sprowadzać też nieco rzadkich mniej popularnych replik - ten rok pokazał niesamowite dla mnie ożywienie polskie sklepy mają coraz bogatszą ofertę a ceny - jak ktoś rzetelnie policzy ile go sprowadzenie kosztuje, doda czas stracony i wycieczki na cło -naprawdę są konkurencyjne.
Kenny 09.07.2009, h. 19:18 Kenny
Ej, ale przecież kolba i body w replikach Boyi są stalowe ( poza samym elementem zatrzasku, który aż tak znowu podatny na uszkodzenia nie jest ) i to od pierwszej serii AKSU, więc w czym problem? Wg. mnie można replice zaufać. Jeszcze tylko oryginalne drewno wstawić, popracować papierem ściernym i hajda

Promant 09.07.2009, h. 20:44 Promant
Tu nie chodzi o AKS czy AKSU tylko AKMS.
Majster&#39; 11.07.2009, h. 14:48 Majster&#39;
Faktycznie - w cenie lepszego chiniola... KUPUJĘ
Mohawk_PL 11.07.2009, h. 19:29 Mohawk_PL
mam gdzieś zbieranie kasy na PRAWO JAZDY...
...wolę AKMS <3
Tankist 11.07.2009, h. 19:38 Tankist
ten RK-10 to full metal ?? kiedy w polsce bedzie ?