Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie RWA

Świat, 06.07.2009, h. 23:14, dodał: Promant
38

RedWolf Airsoft włączył do oferty repliki GBB firmy GHKAK74N i AK74NM oraz rozpoczął przedsprzedaż repliki firmy Tokyo Marui pistoletu 10" Desert Eagle .50AE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft dostępne są repliki GBB firmy GHKAK74N i AK74NMAK74N kosztuje 341USD. Jest to replika full metal. Długość: 710mm / 950mm. Waga: 3136g. Magazynek o pojemności 50BB. Prędkość początkowa na top gas: 340fps.   

 

 

 

AK74NM również kosztuje 341USD. Jest to replika full metal. Długość: 710mm / 960mm. Waga: 3140g. Magazynek o pojemności 50BB. Prędkość początkowa na top gas: 340fps.   

 

 

RedWolf Airsoft rozpoczął także przedsprzedaż repliki gas blow back firmy Tokyo Marui pistoletu 10" Desert Eagle .50AE. Replika typu hard kick, zewnętrznie wykonana z tworzywa, w cenie: 143USD. Długość: 370mm. Waga: 1277g. Magazynek o pojemności 27BB. Prędkość początkowa na HFC134a: 260fps. Hop up regulowany.  

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
DominikW 06.07.2009, h. 23:26 DominikW
Ale armata
Pablo1986 06.07.2009, h. 23:41 Pablo1986
brzydal. nie ma jak porządne 1911
Peacemaker 06.07.2009, h. 23:47 Peacemaker
Najbrzydszy Deagle jaki kiedykolwiek widzialem , a co do AK do.. no nic dodać nic ująć
Maza94 07.07.2009, h. 00:11 Maza94
niedługo blowbacki będą standardem w asg
sjzmisiek 07.07.2009, h. 00:21 sjzmisiek
srebrny desert eagle z normalną lufą (6 inch) jest najlepszy

co do gazowego ak fajna sprawa ale czy to przestaje strzelać po wywaleniu ostatniej kulki czy strzela dalej jak aeg ?
cassius 07.07.2009, h. 01:00 cassius
Owszem, taki DE ma jeszcze większy usability, ale jak przedmówcy i ja wolę klasyczną 6'
Dread 07.07.2009, h. 01:33 Dread
Ten Desert to do leczenia jakiegoś kompleksu się nadaje W końcu tylko po to powstał
Hyr 07.07.2009, h. 02:23 Hyr
desert- broń boczna
cassius 07.07.2009, h. 02:46 cassius
Jak mnie irytuje to tępe gadanie o kompleksie przy okazji DE. Zawsze się jakiś napatoczy i o tym wspomni .
Dread 07.07.2009, h. 03:46 Dread
@cassius - musisz mieć jakiś kompleks, skoro takie gadanie Cię irytuje

A tak serio, to sam zastanów się po co i dla kogo stworzono Desert Eagle
Filipoo23 07.07.2009, h. 09:02 Filipoo23
Ten Desert, to albo żeby mieć +10000 pkt. do lansu, albo żeby wyleczyć kompleks małego.
MobilTychy 07.07.2009, h. 09:26 MobilTychy
Ta 74 jest naprawdę fajna
miler9 07.07.2009, h. 09:42 miler9

Nooo AK piękniutki
MiesoPL 07.07.2009, h. 10:13 MiesoPL
AK jest piękniutkie... A z tym Desertem to jak się porzuszać???
Blitz_IM 07.07.2009, h. 10:27 Blitz_IM
Może byście pomyśleli o tym, że długa lufa przy Eagle'u (a raczej jego wersja) służy do strzelań sportowych.
Marui stworzyło ten model właśnie w tym celu
lemonzawodowiec 07.07.2009, h. 10:34 lemonzawodowiec
Daliby trochę dłuższą lufę i mógłby robić za laskę .
kosmi 07.07.2009, h. 10:50 kosmi
AK bajerancki za to desert dno.
Dread 07.07.2009, h. 11:48 Dread
"Może byście pomyśleli o tym, że długa lufa przy Eagle'u (a raczej jego wersja) służy do strzelań sportowych.
Marui stworzyło ten model właśnie w tym celu"

A krótkie wersje Eagla to niby do czego służą? Do samoobrony? Do zajęć praktyczno - technicznych?
Nieważne z jaką lufą, z Eagla strzela się wyłącznie tarczowo (ewentualnie stosują go niektórzy myśliwi, ale tu też wersja długości lufy jest nieistotna).
David90 07.07.2009, h. 13:32 David90
Co za poracha z tym Desertem !!!! ((
thor_ 07.07.2009, h. 16:04 thor_
Dread jak o czymś nie masz pojęcia to nie pisz OK? Może zamiast w kolejnym temacie/newsie lansować się i swoją "wiedzą" zacznij czytać, poznawać i wtedy tu wróć co? DE powstał w bardzo konkretnym celu... W jakim to sobie zadaj trud i dowiedz się.
Dread 07.07.2009, h. 19:36 Dread
"DE powstał w bardzo konkretnym celu... W jakim to sobie zadaj trud i dowiedz się. "

W bardzo konkretnym - żeby stworzyć pistolet samopowtarzalny na silną amunicję rewolwerową do strzelań tarczowych.

Jak posiadasz jakąś tajemną wiedzę z gór, to proszę, pochwal się i oświeć mnie
Teo 07.07.2009, h. 23:45 Teo
"W bardzo konkretnym - żeby stworzyć pistolet samopowtarzalny na silną amunicję rewolwerową do strzelań tarczowych. "

A ja zawsze myślałem że wymyślili go Żydzi do przerzucania Arabów na drugą stronę Kanału Sueskiego...
Dread 08.07.2009, h. 00:18 Dread
Wymyślili go Amerykanie z kompleksami.
cassius 08.07.2009, h. 03:39 cassius
Powiedział co wiedział ;]. A może o kompleksach wspominaja zawsze chłopczyki z malutkimi dziewczęcymi dłońmi w które DE nie wejdzie? Darujcie sobie tego typu uwagi bo kompleksy chyba maja tylko Ci którzy je robią. Dread - wbrew pozorom nie każda broń na świecie jaka kiedykolwiek powstała została stworzona w USA, poczytaj trochę
Teo 08.07.2009, h. 07:47 Teo
"Wymyślili go Amerykanie z kompleksami. "
A może Maria Skłodowska-Curie też była kobietą,co ?
Dread 08.07.2009, h. 11:02 Dread
"Dread - wbrew pozorom nie każda broń na świecie jaka kiedykolwiek powstała została stworzona w USA, poczytaj trochę"

To weź mapę i pokaż mi gdzie leży Minnesota. Dokładnie, to Miasto Świętego Pawła w stanie Minnesota.

Dla ułatwienia podpowiem Ci, że możesz zacząć szukać między Kanadą i Meksykiem.
cassius 08.07.2009, h. 11:58 cassius
żałosne, doprawdy . I gdybyś mógł to sie wysil, pomyśl i pisz komentarze na temat bo położenie Minnesoty raczej niewiele ma wspólnego z repliczkami ;]
Dread 08.07.2009, h. 12:54 Dread
"i pisz komentarze na temat bo położenie Minnesoty raczej niewiele ma wspólnego z repliczkami"

Cassiusie - jak się nie wie, że DE został opracowany w Minnesocie, to potem się pisze takie "żałosne" komentarze. Dla ułatwienia - Minnesota jest w USA, to a' propos tego, że ponoć "nike każda broń pochodzi z USA", jakbyś zapomniał.

Teraz może Ty się wysil i uzupełnij trochę wiedzy
Teo 08.07.2009, h. 18:17 Teo
$3
wikipedia na pewno też się myli ?
Dread 08.07.2009, h. 18:40 Dread
Słownik do ręki i przeczytaj proszę znaczenie słów "designed" i "manufactured", a potem zapoznaj się ze znaczeniem słowa "licencja".
Teo 09.07.2009, h. 00:15 Teo
Manufactured primarily in Israel by IMI.
Place of origin :Israel .
Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
I że już nie wspomnę o tym twoim "strzelaniu do tarcz".Braaaawo.
Dread 09.07.2009, h. 00:51 Dread
No i nie wziął słownika, a prosiłem.

Oświecę Cię - "manufactured" oznacza "wykonany", a "designed" znaczy "opracowany". Tak więc pistolet ten OPRACOWANY został w USA, w Minnesocie, konkretnie w zakładach Magnum Research. Potem (uwaga, kolejne trudne słowo!) NA LICENCJI wykonany został w Izraelu, gdzie jedyne zmiany jakie Żydzi zrobili, to dostosowali go do posiadanych maszyn, żeby móc go robić seryjnie.

Analogicznie, Polska robiła karabiny Kałasznikowa i Dragunowa NA LICENCJI - nikt nie mówił o "polskiej myśli technicznej", bo broń była radziecka.


"I że już nie wspomnę o tym twoim "strzelaniu do tarcz".Braaaawo. "

Ależ oczywiście, do dłubania w nosie go wymyślili DE to pistolet opracowany na rynek cywilny, służy do strzelania do tarcz, celów reaktywnych, rekreacji, czasami do myślistwa. Nie nadaje się do zastosowań wojskowych, czy do samoobrony. A tym bardziej do strzelania do Arabów.
modoki 09.07.2009, h. 20:29 modoki
Co oni chcą zrobić najdłuższy pistolet ASG na świecie
thor_ 10.07.2009, h. 17:58 thor_
Dread jeżeli już chcesz błysnąć wiedza to może zwróć uwagę że w USA to opracowano coś co nazywało się Eagle 357 a nie Desert Eagle. Może i inżynierowie w Magnum Research, Inc. in St. Paul chcieli sobie zbudować pistolet do strzelania do tarczy ale jakoś nie zrobili tego i nie wnikam z jakich powodów. Jeszcze zanim poskłądali do kupy pierwsze egzemplarze PROTOTYPOWE już pracowali dla IMI i tylko dzięki nim ten pistolet został ukończony i wyprodukowany w liczbie przekraczającej prototypy. Proponuję poczytać po co Izraelczycy produkowali ten pistolet, jakie były ich przesłanki i motywy. Jak znajdziesz tam gdzies choćby wzmianke o strzelaniu do tarczy przez myśliwych czy "cywili sportowców" to postawię Ci piwo...
Dread 11.07.2009, h. 03:24 Dread
"Jak znajdziesz tam gdzies choćby wzmianke o strzelaniu do tarczy przez myśliwych czy "cywili sportowców" to postawię Ci piwo... "

strona zvis.com:
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Originally gun was designed for target, silhouette shooting and hunting.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

strona militaryfactory.com:
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->For this purpose, the Desert Eagle handgun is better suited to the life of big-game hunting, though Hollywood would have the reader believe it to be much more.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

neoseeker.com:
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->It was designed as A sporting pistol. Rumor has it that it was origionally ment for silhouet target shooting but right now, it seams to be marketed morso as A toy and hunting weapon <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

artykuł "Multiple Threat Magnum" z American Handgunner:
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Purchases haven't been limited to those who simply want the biggest, baddest handgun they could buy. Hangun hunters suddenly had a practical alternative to magmum revolvers and single-shot pistols. <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Oczywiście - można znaleźć na przykład takie kwiatki:
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->It was designed by Isreal to more a backup for the galil and uzi when they ran out of ammo or when they need to pick somone off without a sniper.
The IDF SF rushed egypts borders in the 6 day war with the desert eagle as a main backup <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
Tyle, ze Eagle zostal opracowany w latach 80'tych, a wspomniana wojna miala miejsce w 1967 roku. Podobnych bzdur mozna znalezc wiecej, a wszystkie sluzyly budowaniu legendy, by lepiej pistolet sprzedawac.

W rewanzu poprosze Twoja wersje - do czego niby zostal wymyslony DE? Oswiec mnie prosze, a nie kaz czytac, bo wszystkie zrodla do ktorych docieram jedynie potwierdzaja moja wersje.
thor_ 11.07.2009, h. 17:22 thor_
Jeszcze raz powótrzę: Czym innym z założenia miał być pistolet opracowywany w Magnum a czym innym ten który przejęli i "dokończyli" Izraelczycy. To, że nic z założeń w zasadzie nie wyszło i obecnie jest to kolekcjonerski "sprzęt" i używany w myślistwie i na strzelnicach nie znaczy, że takim miał być. Znajdź mi choć jedną opinię-założenie izraelskiego pracownika IMI który brął udział w pracach nad tym pistoletem i który twierdził, że to zabawka do strzelania do tarczy. Nie interesuje mnie jak to widzieli amerykanie, to pistolet który miał być używany przez izraelskie siły zbrojne i dla nich miał być przygotowany. To, że F18 był przygotowany jako myśliwiec dla USAAF jakoś nie przeszkadzało mu żeby wylądował na lotniskowcach USNAVY...
Dread 11.07.2009, h. 18:51 Dread
"Czym innym z założenia miał być pistolet opracowywany w Magnum a czym innym ten który przejęli i "dokończyli" Izraelczycy"

Przejęli? Oni go robili na podstawie umowy licencyjnej! I jedyne różnice pomiędzy prototypami MRI a finalnym produktem IMI polegały na tym, że sprzęt miał sprawny mechanizm spustowy i wślizg nabojowy. Założenia MRI zostały zrealizowane w 100%, tylko przez IMI, a nie przez nich (a to dlatego, że MRI jest bardziej zakładem naukowym, niz produkcyjnym).

"Znajdź mi choć jedną opinię-założenie izraelskiego pracownika IMI który brął udział w pracach nad tym pistoletem i który twierdził, że to zabawka do strzelania do tarczy"

Pracownicy IMI jedyne co robili, to poprawili problemy, które Amerykanom nie pozwoliły uruchomić produkcji.

"Nie interesuje mnie jak to widzieli amerykanie, to pistolet który miał być używany przez izraelskie siły zbrojne i dla nich miał być przygotowany"

Był przygotowany przez Amerykanów i dla Amerykanów. Żydzi czasami mają dziwne pomysły i może chcieli zaadaptować rozwiązanie dla wojska (taki temat zawsze się przewija, jak robi się broń), ale nie zrobili z tego pistoletu dla wojska - a to tylko dlatego, że Magnum Research opracowało go z myślą o rynku cywilnym.

"To, że F18 był przygotowany jako myśliwiec dla USAAF jakoś nie przeszkadzało mu żeby wylądował na lotniskowcach USNAVY... "

Nie wiem gdzie wyczytałeś, że DE był "opracowywany przez Izrael do wojska". Jeśli chodzi o analogię, to jest chybiona - bo DE został wymyślony jako pistolet cywilny i skończył jako pistolet cywilny. To tak, jakby wymyślono latawiec jako zabawkę dla dzieci, potem ktoś chciał z niego zrobić sprzęt szpiegowski, ale się nie udało i skończył jako zabawka dla dzieci.

Wskaż mi jakiekolwiek źródło, które by potwierdziło Twoje domniemania. Bo nigdzie, nawet na chętnie cytowanym tu worldgunsie.ru nie ma nic co by potwierdzało Twoją wersję.
brahoo 13.07.2009, h. 21:13 brahoo
To ja poproszę o fotki żołnierzy izraelskich uzbrojonych w DE- domyślam się, że w konfiguracji z Eotechem? I z jakimś absurdalnie długaśnym magazynkiem, jak te repliki na CO2. Musi być ich mnó-ó-ó-óstwo.

A tak serio, to dłuższa lufa (a w ofercie są dwie długości podstawowe, poza tą znaną z kina) służy głównie zmniejszeniu miażdżącej siły odrzutu (gazów) i poza komfortem strzelania, mniejszą dewastacją nadgarstka i dłuższą żywotnością broni namiętnie eksploatowanej sportowo, niczego nikomu przedłużać nie musi.