Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Świat, 02.07.2009, h. 23:17, dodał: Promant
23

Replika ASG AEG DBoys KAC w chińskich sklepach. Viva Sten Mk.II w ofercie WGC. G&G: repliki transparentne.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replikę AEG firmy DBoys: KAC PDW włączyły także do swojej oferty chińskie sklepy RSOV [117USD] oraz Gunner Airsoft [116USD].

 

 

 

Replika sprzedawana jest w wersji bez oznaczeń. W komplecie: dłuższa lufa zewnętrzna, chwyt pionowy na RIS, replika DBAL [pojemnik na akumulator], szybkoładowarka do kulek i akumulator z ładowarką.

 

 

 

 

 

 

 

Replika AEG full steel produkcji firmy Viva pistoletu maszynowego Sten Mk.II jest dostępna w ofercie WGC. Cena: 350USD. Magazynek: 50BB. Długość: 740mm. Waga: 2410g. Akumulator: 7.4V 2-cell Li-Po [w komplecie]. Prędkość początkowa: 270-290fps na 0.2g BB.

 

 

Firma G&G zapowiada, na swojej stronie, repliki z serii RK, GR16 oraz S.M.G., tym razem w wersji z przeźroczystymi korpusami. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com

www.b2b.guay2.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MARINE GRUNT 02.07.2009, h. 23:20 MARINE GRUNT
Nazwa tego PDW zastanawiała mnie od zawsze..
Promant 02.07.2009, h. 23:25 Promant
$1night's $1rmament $1ompany
_majster_ 02.07.2009, h. 23:31 _majster_
ten Sten jest zapewne bardzo wygodny... a KAC PDW to jedyny kac jakiego chciałbym mieć
oFca_pila 02.07.2009, h. 23:34 oFca_pila
KAC PDW - Knight Armament Company Personal Defence Weapon
ZeeMike 02.07.2009, h. 23:37 ZeeMike
Sten - niesamowicie 'prostacka' konstrukcja i zarazem niesamowicie piękna.
METEOR 02.07.2009, h. 23:46 METEOR
Ciekawe kiedy PDW pojawi się w Polskich sklepach , chętnie dołączył bym go do swojego arsenału piękna replika .
QQryQ 02.07.2009, h. 23:50 QQryQ
w niektorych krajach(np. uk) jaskrawe albo przezroczyste body sa dla osob ponizej 18 roku zycia)
kozaq 03.07.2009, h. 01:04 kozaq
A wyobraźcie sobie stena GBB na CO2
hvman 03.07.2009, h. 02:18 hvman
Osobiście sobie wyobraziłem, ba, nawet powstały rysunki mechanizmu na papierze
Ale na razie to jestem w trakcie kończenia modelowania części w SolidWorksie do wersji AEG. Może za kilka mc skończę (ale już oczywiście replikę, nie rysunki).

A ten Sten Vivy ma sporo błędów niestety, kto się bardziej orientował ten od razu zauważy.
Dread 03.07.2009, h. 07:29 Dread
"po co komu kałach z przezroczystym body?"

Takie prawo. Ja nie kupię sobie takiego, chyba, że będzie przezroczysty i full metal
Hornet 03.07.2009, h. 09:16 Hornet
Ciekawe co spowodowało że DBoy do sprzedarz skierował repliki bez oznaczeń, mimo że w zapowiedziach KAC PDW i HK416 miały oznaczenia .
lopez 03.07.2009, h. 09:28 lopez
Paskudne te kable...bleeee
Sushi.50 03.07.2009, h. 09:41 Sushi.50
Ten Sten to musiał być bardzo wygodny.. ale za to piękny jest
kozaq 03.07.2009, h. 09:54 kozaq
Tylko ta kolba jakaś taka nie podobna...
Jackall37 03.07.2009, h. 11:44 Jackall37
No to sobie dzieciaki w UK postrzelają z Kałacha
MrHK 03.07.2009, h. 12:22 MrHK
To jak? Magi do KACa są kompatybilne ze STANGami?
BullittOFA 03.07.2009, h. 13:49 BullittOFA
Hornet, Parę newsów wcześniej była mowa o wojnie jaką zamierza wytoczyć H&K za bezprawne używanie ich oznaczeń. Poczytaj tamten news dla szczegółów.
festungkrakau 03.07.2009, h. 21:00 festungkrakau
Ciekawe czy Sten cierpi na tą samą przypadłość co oryginał- nie dało się go trzymać za magazynek bo nie podawał naboi. Fanom hiper realizmu zawsze zostaje pilnik do metalu..
zborekp 03.07.2009, h. 22:27 zborekp
Sten - jeszcze więcej błędów niż myślałem,Bleee. Wygodny on nie był, wg. mnie jest to ciężkie żelastwo, niewygodnie się trzyma (za chłodnicę) bo magazynek przeszkadza troche...Jak się trzyma za magazynek to nie, nie podaje naboi tylko szczęki magazynka się niszczą, gdy zamek zachacza o nie.
Niewiem czemu ten tak mało waży chociaż materiały podobne - mój waży podobnie do oryginału - 4kg.
Ogólnie sten jako ostry odpowiednik jest super:}
Dragunow 04.07.2009, h. 20:28 Dragunow
Dzieci drogie strzelaliście ze Stana kiedyś? Bo widzę że chyba nie. Za co niby chciałeś trzymać jak nie za gniazdo i za magazynek? Jak strzelasz ze stena to się modlisz aby Ci mag nie wypadł a nie by podawał pociski...
zborekp 05.07.2009, h. 20:19 zborekp
To ty chyba znasz stena z filmów. Ja nie strzelałem ale mam swoją replikę. Stena powinno się trzymać za chłodnicę, w instrukcji angielksiej gdzieś było napisane, że nie wolno trzymać za maga. A co do wygody, to tylko za gniazdo lub za osłonkę mech. spustowego. Magazynek NIEMA PRAWA wypaść, jak zatrzask jest dobrze zrobiony.
StarskiPL 05.07.2009, h. 23:16 StarskiPL
VIVA STEN - A w pudełku mag od MP40...