Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 02.07.2009, h. 12:41, dodał: Promant
33

MadBull Airsoft: granat Powder Shot ver.2. Monda Int.: prezentacja WE SCAR GBB. UN Company: 40mm granat ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma MadBull Airsoft zaprezentowała prototyp granatu Powder Shot ver.2. 

 


 
 

O przygotowaniach do produkcji finalnej, gazowej wersji PSv.2 pisaliśmy niedawno w newsach. 

 

 
 
 

Firma Monda International przedstawiła, włączoną do oferty, replikę WE SCAR GBB.

 

 
 

 
 
 

UN Company: video prezentacja budowy oraz obsługi 40mm granatu ASG.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamina 02.07.2009, h. 12:58 Kamina
świetne te prezentacje SCAR-ów
Morn 02.07.2009, h. 13:04 Morn
szczerze? jak SCARów nie lubię tak tego bym z wielką chęcią przygarnął. ciekawe ile będzie kosztował.
benizo 02.07.2009, h. 13:30 benizo
Do tego SCAR'a przekonało mnie pierwsze 10 sek. filmiku

! BOSKI !
Mati13k 02.07.2009, h. 14:10 Mati13k
Śliczny SCAR, ale raczej cena mnie zabije. Takie życie ucznia... Może kiedyś...
Dziadek71 02.07.2009, h. 14:14 Dziadek71
Mistrzostwo Świata jeśli chodzi o system odrzutu. O samej broni zdania nie zmienię(kolba w kształcie kalosza), ale dla samego systemu warto byłoby mieć. Cena pewnie w okolicach 1000$ będzie oscylować, czyli mogę się ponapalać co najwyżej na filmiki.
METEOR 02.07.2009, h. 14:15 METEOR
Filmiki rewelka , scar bardzo mi się podoba ciekawe tylko jak będzie stał cenowo .
Dudek Javny 02.07.2009, h. 14:17 Dudek Javny
Wydaje mi się, iż cena będzie oscylowała w granicach cen emek gbb WE.
Codename666 02.07.2009, h. 14:22 Codename666
Robi wrażenie...
Mimrod 02.07.2009, h. 14:23 Mimrod
Wygląda świetnie a tak na marginesie... jest jakiś sposób, żeby pozbyć się nieudolności replik na gaz, w niskich temperaturach ?
W.Zajcev 02.07.2009, h. 14:34 W.Zajcev
"Zatankować" je gazem niewrażliwym na mróz.
King 02.07.2009, h. 14:50 King
im going to showju!
zombie_snake 02.07.2009, h. 15:00 zombie_snake
Prezentacje SCARa zrobione bardzo dobrze pod względem marketingowym, natomiast co do samej repliki mam nadzieje, że wyeliminowali wady z eMek. Jeśli tak to replika jest całkiem całkiem. Co do ceny to przypuszczam, że nie pojadą więcej jak 500 dolarów, no może 600 ^^
Dave-o 02.07.2009, h. 15:04 Dave-o
ciekawe czy kiedyś zrobią coś takiego jak M249 Para w wersji gazowej z blow backiem , heh to by była pestkownica !! z opcją wybijania zębów gratis,hehe już widzę te oszronione body
shamoth 02.07.2009, h. 15:14 shamoth
Mam nadzieję że kiedyś zrobią też gazową wersję FAL'a... a tak na marginesie jak sądzicie kiedy ceny replik gazowych spadną do normalnego poziomu?
Póki co są mocno zawyżane w stosunku do kosztów produkcji i skomplikowania procesu produkcji tylko dlatego że są trendy/jazzy/etc... przynajmniej tak mi się wydaje.

PS. może ktoś zna jakąś konwersję pasującą do FN-FAL King Arms ?
uzi43 02.07.2009, h. 15:32 uzi43
"ciekawe czy kiedyś zrobią coś takiego jak M249 Para w wersji gazowej z blow backiem , heh to by była pestkownica !! z opcją wybijania zębów gratis,hehe już widzę te oszronione body"
O ile się nie mylę gazowe m249 i m60 są. Nawet był news o tym kiedyś
MatriX482 02.07.2009, h. 15:42 MatriX482
Piękne te SCARy, dobrze, że nie ma czarnych ...

Trzeba zbierać plusy u rodziców
MrHK 02.07.2009, h. 16:33 MrHK
"dobrze, że nie ma czarnych icon_wink.gif..,,

Rasista

A SCAR świetny.
Prezes_____ 02.07.2009, h. 16:57 Prezes_____
Co mi sięzaje że po tych dwóch filmikach WE pół Polski będzie chciało mieć scara i multicam
Dziadek71 02.07.2009, h. 17:16 Dziadek71
Scar i multikam to pikuś, ale ten system blowback. A propos "zawyżonej" ceny owych... Pamiętaj, że na początku obowiązuje "podatek od nowości". Poczekamy chwilę, oswoją się z procesem produkcyjnym, będzie może trochę przystępniej dla "plebsu". Widać, że jest to trend rozwojowy, jeśli chodzi o repliki gazowe, więc można mieć nadzieję, że będzie coraz więcej modeli, coraz większa konkurencja, a więc coraz niższe ceny i coraz lepsza jakość.
PPSB 02.07.2009, h. 19:10 PPSB
Prezes____ja już chcę tego SCAR-a ale multicam mi się nie widzi.
MwMichal 02.07.2009, h. 19:10 MwMichal
Nazgool: poważnie!? 0.o
Promant 02.07.2009, h. 19:16 Promant
Od razu widać jak dokładnie czytane są newsy
Przedsprzedaż SCARów GBB już dawno się zaczęła.
$3
ajgor_aa 02.07.2009, h. 20:25 ajgor_aa
filmiki super, SCARy też ahh te GBB a może ktoś powiedzieć , co to za muzyczka w drugim filmiku w 45sek?
ZeeMike 02.07.2009, h. 20:56 ZeeMike
SCAR faktycznie fajny ale to głównie zasługa dynamicznej prezentacji - ulegliście dobrze skonstruowanemu przekazowi marketingowemu, filmiki osiągnęły swój cel .
Mati13k 02.07.2009, h. 21:34 Mati13k
Ok. 300 dolców? To straaasznie mało! Widać jakie naciąganie na tym filmiku. Ale przez cenę dolara u nas to trochę drogo wyjdzie... Mam nadzieję, że tutaj cena nie równa się jakość.
Goose 02.07.2009, h. 22:00 Goose
A nie powiem nie powiem, jak nie przepadam za zachodnimi konstrukcjami, tak "reaklama dzwignia handlu" i mnie urzekła, dobrze ze bylem tego świadomy
Jackall37 03.07.2009, h. 11:32 Jackall37
837 zł Wam dużo za tego SCAR'a ?

Jak znam życie, to na WGC jeszcze o 10 $ taniej będzie - nic tylko zamawiać.


Przecież w Polsce AGM-a co najwyżej za tyle można kupić...

A co do filmiku - profesjonalizm pełną gębą
polskipolakpl 03.07.2009, h. 22:46 polskipolakpl
Ja chce SCARa H GBB <3
Miszcz_HK417 06.07.2009, h. 22:18 Miszcz_HK417
Prezentacja nawet nawet ;] (profesjonalnie zrobiony filmik ale mógł być lepszy xP )
Ale ten SCAR fajniej by wyglądał w CQB w kolorze BLACK URBAN CAMO ^^ czy jakoś tak ;]

PS
Czy mi się zdaje czy tam jest jakis system odrzutu?? ^^
MatriX482 07.07.2009, h. 14:54 MatriX482
Na evike.com, SCAR GBB WE kosztuje 260$. W Polsce, przy dzisiejszym kursie dolara 3,10zł wraz z przesyłką, ceną nowości czy jakoś tak ;E może kosztować do 1500zł max.

Cena po jakimś czasie spadnie, może do 1200zł. To wychodzi taniej niż SCAR CA/VFC!
senkuPH 08.07.2009, h. 12:09 senkuPH
moim zdaniem(nikt kompletnie nie musi sie tu zgadzać) jestem przeciwnikiem broni gazowej,ale SCAR mnie urzekł i prawdopodobnie go kupie:)
dzieki za prawo glosu:)