Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE AEG: SCAR-L i M16A3

Świat, 17.02.2013, h. 16:16, dodał: Promant
20

Portal Public Enemy zamieścił zdjęcia najnowszych replik AEG produkcji WESCAR-L i M16A3



Na stronie portalu Public Enemy zamieszczono zdjęcia najnowszych replik AEG otrzymane od firmy Wei-Tech

Wkrótce trafi do produkcji seryjnej replika AEG karabinu SCAR-L, która jest już praktycznie gotowa do wdrożenia.

 

 

 21797_612996468714965_2070169366_n.jpg

538095_426859407391786_2009075817_n.jpg

574477_612996608714951_8152591_n.jpg

574691_612996562048289_574905480_n.jpg

 

 

 

Następnym, po SCAR-L, produktem WE będzie replika AEG M16A3

 

 

 

28993_612997092048236_1847079477_n.jpg

525526_612997085381570_1360413983_n.jpg

17729_612997125381566_1831476522_n.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.publicenemy.com.hk

Ocena wszystkich (4.14, głosów: 7)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MASEY 17.02.2013, h. 17:05 MASEY
Piękności :)
wroobelchannel 17.02.2013, h. 17:17 wroobelchannel
Według mnie WE ma bardzo fajne wykonanie zewnętrzne, co zawsze sobie ceniłem, w bebechach i tak zwykle sporo wymieniam, więc mi wsio ryba co by siedziało w środku, gdyby scar był w jakiejś spoko cenie i miał trochę lepsze rozwiązanie dyszy(np taką od emki, nie wiem czy to możliwe w ogóle :P) to może bym się nawet połasił.
Hornet 17.02.2013, h. 17:38 Hornet
Dlaczego to nie jest SCAR-L KATANA ?
Bo to SCAR?
exdij 17.02.2013, h. 17:51 exdij
Dobre pytanie. Jestem niemiło zaskoczony tym co widzę. A jest to dodatkowo o tyle bez sensu, że SCAR-H był zapowiadany właśnie w systemie Katana...
koho 17.02.2013, h. 18:40 koho
Erzet-DEMOn 17.02.2013, h. 17:57 Erzet-DEMOn
Sru tutu tu, miałbyć SCAR H w systemie Katana i znów trzeba czekać :/
Vaco 17.02.2013, h. 18:33 Vaco
Tak dużo nowych replik, tak mało nowych pieniędzy w portfelu. Kurcze, ten Scar jest piękny po prostu. Nie da się tego ukryć. Liczę, że będzie dobrą repliką i gdzieś tam kiedyś w dalekiej przyszłości znajdzie u mnie miejsce na ścianie.
Jeśli jest to kopia VFC (na co wygląda) to nadaje się tylko na ścianę.
Phoesis 17.02.2013, h. 18:55 Phoesis
Tak patrząc na te zdjęcia, to przynajmniej w kwestii rozwiązania podłączenia akumulatora to na pewno nie jest kopia VFC ;).
koho 17.02.2013, h. 19:04 koho
Dlatego poczekam na pierwsze recenzje, aż więcej osób się wypowie na ten temat. Ja tam nie wiem czy VFC zrobi to źle i będzie mogło wisieć tylko na ścianie, ale liczę, że tak nie będzie i będę mógł kiedyś tam ją nabyć, bo wygląda całkiem ciekawie. No i kwestia ceny jeszcze nie pozostaje rozstrzygnięta, a zakładam, że niska nie będzie - więc to już w ogóle utrzymuje mnie w przekonaniu, że najlepiej poczekać na testy oraz jakieś obniżki, ewentualnie na aukcje z używaną repliką.
Vaco 17.02.2013, h. 19:18 Vaco
Na cenę zapewne będzie mieć jeszcze wpływ ewentualna licencja od FNH. Lub jej brak. Tak czy inaczej dla mnie szkopuł w tym, że to coś nie zostało zaprojektowane we wspomnianym powyżej systemie Katana. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji i pozwolę sobie to jeszcze poprzeżywać ;).
koho 17.02.2013, h. 19:26 koho
Może mieli jakiś powód związany z konstrukcją, może opracowali go wcześniej niż cały system Katana i nie chcieli już go zmieniać albo coś jeszcze innego. Kto to wie? Tylko Ci, którzy nad tym pracowali. Może powiedzą dlaczego tak, a nie inaczej poczynili.
Vaco 17.02.2013, h. 20:26 Vaco
Jak firma robi krok do przodu to nie powinna się cofać bo robi z potencjalnych klientów debili..
Zaciekawili wszystkich systemem Katana i nagle wracają do standardu.. to akurat nie świadczy o nich dobrze..
W kwestii konstrukcyjnej to zapewne są bzdety spokojne do opanowania lub wcale ich nie ma :)
MyN3 18.02.2013, h. 00:46 MyN3
Niedługo pewnie wypuszczą wersję Katana. A pamięta ktoś jakie było kręcenie z tym czy system Closed Bolt może chodzić na CO2? Ile sypiących się generacji wypuszczono? WE nie jest złą firmą, jeśli AEGi będą trzymać poziom wykonania ich GBB to będzie miodzio, ale mają jednak dośc perfidne podejście do marketingu. Ponadto mam dziwne wrażenie że dostali od Umarexa i Cyberguna ostrzegawczo po łapkach ostatnio, G39 się nie bali wypuścić, ale już MP7 jest udziwnioną mutacją.
Pritcher 18.02.2013, h. 12:29 Pritcher
Myn3 - zdecydowanie nie powinna się cofać, ale ja założyłem odgórnie, że firma wpierw miała w planach model tego Scar'a, a następnie wdrożyła w życie system Katana. Ten Scar jest wykańczany dopiero teraz, a system Katana zdążył już wyjść. Tak to sobie tłumaczę w każdym bądź razie ;).
Vaco 19.02.2013, h. 08:23 Vaco
bijacz 17.02.2013, h. 19:25 bijacz
a gdzie SCAR-H GBB który zapowiadali? : F
Drożdzu 17.02.2013, h. 20:53 Drożdzu
jak mi się zawsze podobają takie prototypy jeszcze bez farby ^^
Anody Waćpanie, anody... My tu nie chcemy farby ;).
koho 17.02.2013, h. 21:05 koho
Ja mam w GBB od WE korpus anodowany i na to farba. Ale zacna farba, jakiś duracoat. Ale może tak być dlatego że mam wersję z trademarkami.
Pritcher 18.02.2013, h. 12:31 Pritcher