Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie Taiwangun

Polska, 30.06.2009, h. 23:00, dodał: Promant
43

Sklep Taiwangun włączył do oferty kolejne repliki ASG AEG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Taiwangun dostępna jest replika BI-416 [HK416]. Waga: 3160g. Długość:  685mm/870mm. Prękość początkowa: 420fps. Długość lufy wewnętrznej: 280mm [pasuje 370mm]. Korpus: metal. W zestawie magazynek typu hi-cap, o pojemności 300BB, długa lufa zewnętrzna, akumulator 8,4V o pojemności 1100 mAh i ładowarka. Cena: 675.56PLN.

 

 

 

 

Replika G608-6 produkcji firmy Jing Gong [G36], waży: 2850g. Długość: 710mm/810mm. Prękość początkowa: 360fps. Długość lufy wewnętrznej: 250mm. W zestawie magazynek typu hi-cap, o pojemności 300BB, akumulator 8,4V o pojemności 1100 mAh i ładowarka. Cena: 392,54PLN.

 

 

 

CM.049J [MP5-J] systemu EBB, cena: 598,72PLN. Korpus: metal. Waga: 3000g. Długość:  575mm/710mm. Prękość początkowa: 380-390fps. Długość lufy wewnętrznej: 220mm. W zestawie magazynek typu hi-cap, o pojemności 200BB oraz akumulator typu mini 8,4 V 1400 mAh Ni-Mh [dwumodułowy] wraz z ładowarką. 

 

 

 

BI-5781M RASII CQB. Waga: 2935g. Długość: 700mm-780mm. Prękość początkowa: 420fps. Długość lufy wewnętrznej: 300mm. Korpus: metal. W zestawie magazynek typu hi-cap, o pojemności 300BB, zawieszenie taktyczne bungee i zaczep do pasa, akumulator 8,4V o pojemności 1100 mAh i ładowarka. Cena: 654,94PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 30.06.2009, h. 23:04 Mati13k
Ciekawe jak z kompatybilnością tego adaptera do Gietki z innymi magami.
Ziomek08 30.06.2009, h. 23:08 Ziomek08
Fajowo, same HK ^^ trza brać puki można
Hornet 30.06.2009, h. 23:12 Hornet
Dlaczego Mka i HK416 na zdjęciach w TaiwanGun są bez oznaczeń ?!?
Dread 30.06.2009, h. 23:16 Dread
Przeczytaj newsa poniżej.
Azur 30.06.2009, h. 23:17 Azur
Jeju, jeju, ciekawe kiedy adapter do kolby M4 będzie dostępny oddzielnie!!
Morn 30.06.2009, h. 23:25 Morn
hahahah świetnie spasowane newsy xD
btw. czy tylko mnie denerwuje wielokolorowość replik? (to HK z czarnym frontem i grafitowym body etc.)
lopez 30.06.2009, h. 23:38 lopez
Na nich nie ma oznaczeń producenta więc w czym obawa?
Robicie tylko nieuzasadniony szum
olbrom 30.06.2009, h. 23:56 olbrom
Teraz oznaczeń nie robią. Ja miałem szczęście dorwać z wszystkimi
festungkrakau 01.07.2009, h. 00:59 festungkrakau
Wolę nie mieć żadnych oznaczeń, bo jak tak bardzo ich komuś brakuje to ściąga się stosowne foty,trochę pracy w MS Paint'cie i do grawerowania laserowego. Wypalone miejsca pokrywamy farbą. Jak się wcześniej umówić to nie trzeba nawet giwery demontować.
ajgor_aa 01.07.2009, h. 01:02 ajgor_aa
Sorki że się spytam, a czy był news o Mp5sd6 z EBB które to już jest w Gunfire całkiem sporo i które juz kawał czasu mam?
BullittOFA 01.07.2009, h. 01:11 BullittOFA
Ehhh gdzie te czasy kiedy MP5 Cymy miało 280 fps... i bolało z takiego dostać... jakaś taka nostalgia mnie za tamtymi czasami złapała
884LL 01.07.2009, h. 04:59 884LL
ehh ledwo co kupiłem 'gietkę' g608-2...
niby pasuje do 'zestawu'...
...ale Ta 'nowa' bardziej mi przypadła do gustu :-]
ciekawe czy da radę, do niej, bez zbytniego 'piłowania' podkręcić inne kolby od eMek, chociażby tą od Tego CQB, bo Ta tutaj nie wygląda zbyt ergonomicznie, coś mi się wydaje, że mogłaby trochę 'haczyć'

a ta 416-stka też wydaje się być ciekawa Chińczyk, Koreańczyk czy inny skośny, jak dbasz i pokombinujesz da rade ;-]
...tak czy inaczej wiem na co odłożyć z wypłaty :-]

btw
jak dla mnie oznaczenia są dobre tylko dla LANSiarzy, kogo tak na prawdę interesuje napis na 'narzędziu' skoro i tak robi swoje ;-P realizm realizmem ale czy któryś z Was poczuje się lepiej jak dostanie headshot'a z 'wymalowanego' gun'a?! ;-P osobiście mam głęboko w nosie czy ma ktoś oznaczenia czy nie grunt, że robi swoje i 'wygląda' ;-]

btw2
wracając do 'giety' ciekawe jak to jest z tymi innymi magami?
JURA 01.07.2009, h. 08:24 JURA
Ale co najwaznejse,co zapomiali ste napisat,ze wszystkie CYMA MP-5 nowe, majom BLOWBACK.
MwMichal 01.07.2009, h. 08:46 MwMichal
JURA: Dziękuję, że oświeciłeś nas swoją jakże wspaniale skomponowaną wiadomością, w której jest prawie tyle błędów ile wyrazów. Muszę Cię uspokoić, wszystkie informacje zostały w newsie zawarte (polecam zapoznanie się za skrótem EBB).
CyberKozA 01.07.2009, h. 08:58 CyberKozA
MwMichal, nie bądź taki do przodu. Gdybyś zaglądnął w profil Jury, MOŻE domyśliłbyś się dziecko, że nie jest polakiem. Chociaż patrząc na tegoroczne wyniki matur, obawiam się że przeceniam dzisiejszą młodzież...
Helmuciatko 01.07.2009, h. 09:09 Helmuciatko
Ciekawe jak z osiągami u gietki. Takie same jak ta starsza wersja czy może jest lepsza? Za taką cenę to może być dobry wybór na początek
JURA 01.07.2009, h. 09:14 JURA
Sorry,zaszybko przecytalem i nezauwazylem te EBB.
PS. Bede se uczyl i naprawie swojom gramatike,objecuje.
MatriX482 01.07.2009, h. 09:21 MatriX482
Jura, nie przejmuj się ( egoiści!).

A co do replik, kurde, pospieszyłem się z kupnem HK...
kardasan 01.07.2009, h. 09:23 kardasan
Moim skromnym zdaniem ta Gieta to jak wynik stosunku żyrafy ze słoniem. Ni cholery nic dobrego z tego wyjść nie może. Albo G36, albo M4/16/whatever. Połączenia to już przesada
HellCat 01.07.2009, h. 09:47 HellCat
kardasan - dobre! i masz 100 % racji!
krogul 01.07.2009, h. 09:49 krogul
kardasan, magazynki do eMek są jednymi z najwygodniejszych w obsłudze/przenoszeniu a w porównaniu z magami od Giety to już na 666%. Kolba też lepsza, bo ma regulowaną długość.
Najgorsze i tak są fpsy w tych CQBach.
Filipoo23 01.07.2009, h. 09:55 Filipoo23
Sam mam magi od eMki do mojej Giety i jest super. Wszędzie się zmieszczą. Ale ta kolba... Jak z innego świata w porównaniu do stockowej giety. Ale cóż, zawsze +pierdyliard pkt. do lansu.
Rumcajsev 01.07.2009, h. 10:00 Rumcajsev
Akurat kolba z G36 ma o wiele lepszy kształt niż standardowa kolba M4, i przynajmniej w moim przypadku jest o wiele wygodniejsza.
Promant 01.07.2009, h. 10:33 Promant
ajgor_aa

Gratulacje. Cieszę się, że się z nami podzieliłeś swoim szczęściem i masz już tę mp5tkę "kawał czasu".

Ale newsy nie polegają tu na pisaniu o każdej pierdółce z osobna. Jeśli w jakimś sklepie pojawi się kilka ciekawych produktów to jest news, jeśli coś jest w danym momencie pojedynczo to są ciekawsze rzeczy do opisania, choćby zza granicy.

Żeby replika była osobno opisana to musi być absolutną nowością lub długo wyczekiwana. A o MP5 EBB było pełno newsów przy okazji zapowiedzi, pojawienia się w chińskich sklepach itp.

Nie jesteśmy informatorem o dostawach sklepowych, wyszukujemy dla Was to co ciekawsze albo nagle pojawiające się w asortymencie.
Krystian_Ck 01.07.2009, h. 11:13 Krystian_Ck
Chińczycy sprawili nam MiX'a na wakacje (normalnie są jak siec Plus )
Wint 01.07.2009, h. 11:30 Wint
Świetna ta Gietka
Besol 01.07.2009, h. 15:21 Besol
Hmm.... wszędzie te kolby od emek pchają, a gdyby tak do emek wcisnęli np. kolbę od AK, albo od G36, albo.... od MP5
To by były nowości i hot itemy, hehe
kardasan 01.07.2009, h. 17:20 kardasan
@krogul, @Filipoo23:

Ależ ja wcale nie mówię, że nie są wygodne, a wręcz przeciwnie. Sam mam kilka real-capów i ułożenie ich w potrójnej ładownicy bez przegródek graniczy z cudem. Mnie akurat pasuje kolba z Giety, aczkolwiek mocowanie "Mkowe" ma tą zaletę, że można wymienić kolbę na nieco inną. Chodzi mi o to, że jak ktoś chce używać magazynków od Mki, to kupuje Mkę, Tavora lub inne cuś co na takich magazynkach działa. Jeśli producent broni stworzył ją w ten sposób to po jakąś cholerę to zrobił (albo słoneczko go w głowę przygrzało akurat przy tworzeniu projektów magazynka). Dlatego jestem jak najbardziej za modyfikacjami, ale takimi, które można spotkać w wersjach ostrych, bo inaczej po co?
SHOGUN_YAMATO 01.07.2009, h. 18:39 SHOGUN_YAMATO
Żeby mieć unikalnego kulkomiota dostosowanego do własnych potrzeb i widzi mi się. To jest bardzo piękne w ASG - jest elastyczne.
Promant 01.07.2009, h. 20:18 Promant
Modyfikacje broni na system magazynków M4 są w realu bardzo popularne, choć niekoniecznie w broni etatowej jednostek wojskowych.
Więc akurat tego typu rozwiązania nie są niczym wydumanym. Choćby modyfikacje Krebs czy Magpul.
To samo z kolbami.

Jeśli ktoś chce rekonstruować albo trzymać się etatowego wzorca - proszę bardzo.
Ktoś inny może się bawić choćby w PMC i też dobrze.
igua 01.07.2009, h. 20:37 igua
Strasznie krótkie lufy maja te repliki ? 280mm przy długości broni 870mm ?
thor_ 01.07.2009, h. 21:34 thor_
>>>Strasznie krótkie lufy maja te repliki ? 280mm przy długości broni 870mm ?<<<

Ty to poważnie napisałeś?
zolzemon 01.07.2009, h. 22:00 zolzemon
A ja mam pewnie głupie pytanie. Czy w tym G36 da się złożyć kolbę na bok? Ze zdjęć wygląda jakby dało się ale może ktoś mi to potwierdzi?
Mati13k 01.07.2009, h. 22:33 Mati13k
Ma zawias i blokadę złożonej kolby więc pewnie się da.
Helmuciatko 01.07.2009, h. 22:36 Helmuciatko
Faktycznie. Na zdjęciach widać zawias. Ciekawe rozwiązanie
macioza1 01.07.2009, h. 22:48 macioza1
Zawias to nie wszystko, na czyms trzeba jeszcze ta kolbę zamocować. A widać, że kolba nie ma tego miejsca na zatrzask, które jest w zwykłej kolbie g36. Tak więc, da się złożyć, ale nie na trwało, będzie sobie dyndać. Przynajmniej z tego co widać na zdjęciach :]
Mati13k 01.07.2009, h. 23:11 Mati13k
A niech sobie dynda. Ja i tak składam kolbę tylko po to, żeby giecia weszła do pokrowca A w CQB kolby nie muszę składać, bo wyjmuję boczniaka, a giecia idzie na plecy.
Helmuciatko 01.07.2009, h. 23:40 Helmuciatko
I myślisz że zrobili zawias tylko po to żeby był? Żeby sobie kolba po złożeniu dyndała? oO Bez przesady
seger 02.07.2009, h. 09:06 seger
kolba w niej się nie składa na bok. zobaczcie adaptery do kolb na wgc lub gunnerze. nie ma tam możliwości złożenia a to jest taki sam adapter.
thewojtz 02.07.2009, h. 09:08 thewojtz
taaaa, to HK 'nie ma napisów' (no ale tylko na zdjęciach).

Pozdrawiam Wojdatuz
greenboy198 09.07.2009, h. 15:16 greenboy198
mam to g36"a1" i wsyztsko fajnie, ale - nie ma składanej kolby. nie da się jej złożyć
pewno chinolom się nie chciało jej bardziej "obrobić"
bactrim 07.04.2010, h. 21:16 bactrim
Moje mp5. Jest naprawde zajefajne!! Niczego sobie nie narzekam wszystko chodzi jak w zegarku!! Polecam.
_DjZordon_ 19.06.2011, h. 13:33 _DjZordon_
E-mka na żywo wygląda o wiele lepiej i solidniej BI-5781M RASII CQB