Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 30.06.2009, h. 00:36, dodał: Promant
22

RWC: replika ASG AEG M4 SWAT CQB Zombie Killer. Ebaybanned: "bułgarskie" magazynki. RSOV: Vanaras 40mm star parachute replacement. RA Tech: video prezentacje.



   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moda na "zabójców zombiaków" nadal nie przemija, przynajmniej w Azji. RedWolf Custom oferuje replikę ASG AEG M4 SWAT CQB Zombie Killer. Replika full metal, wykonana została z części produkcji takich firm jak: Socom Gear, Madbull, Dytac oraz G&P. Gearbox firmy G&P, z 8mm łożyskowaniem. Długość: 760mm. Waga: 3900g. Pojemność magazynka: 150BB. Prędkość początkowa: 400fps. Cena: 755USD.

 

 

Ebaybanned włączył do oferty "bułgarskie" magazynki. Repliki "wafli", wykonane z tworzywa, mają pojemność 600BB. Cena: 14.50USD.

 

 

RSOV oferuje repliki granatów oświetlających / sygnalizacyjnych, produkcji Vanaras: 40mm star parachute replacement.

 

 

 

Dostępne są wersje: czerwona, zielona i biała. Repliki pasują do produktów firm: Vanaras, King Arms, VFC oraz GB-Tech. Produkt przeznaczony do ostrzeliwania obiektów. Cena za parę: 1.79USD. 

 

 

 

 

Firma RA Tech wyemitowała kolejne video prezentacje swoich produktów. Magic pin, który zapobiega luzom między górną i dolną częścią korpusu repliki.

 


 
 

RA Tech burst trigger kit. 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mamlas 30.06.2009, h. 01:06 Mamlas
A emeczka niczego sobie.

A te granaty na jakiej zasadzie działają?
DPM 30.06.2009, h. 02:40 DPM
Zgadzam się co do eMki.Jak na kolejnego stwora z serii "Zombie Killer",ten wyjątkowo mi się podoba.
Bukhart 30.06.2009, h. 07:16 Bukhart
@Mamlas: sądząc po cenie i fotkach, to luźne wkładki z jakąś diodą, do których wystrzelenia będzie nam potrzebny jeszcze standardowy granat 40mm.
siridar 30.06.2009, h. 08:01 siridar
A mnie najbardziej interesuje Masada, kaliber 7,62 x 39! To jest zdjęcie ostrej, czy repliki?
lopez 30.06.2009, h. 09:33 lopez
pomimo iż do zabijania zombiaków to nawet ładnie wygląda...
ale tych granatów to nie ogarniam
kozaq 30.06.2009, h. 09:49 kozaq
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ideę istnienia tego magic pinu.. mam standardowego P&J z metalowym body, po przejściach i jakoś nie lata tak jak te na filmie... o co chodzi?
Jackall37 30.06.2009, h. 09:54 Jackall37
@kozaq
A oni mają takie nówki, co latają

No i muszą z tym walczyć
Moses 30.06.2009, h. 10:00 Moses
Kozaq bo AEGi maja bardziej dopasowane body niz ostre wersje i GBB.

Ne jestem typem ktory nazeka na ceny ale tym razem sobie pojade 750$ za zwyklego AEGa? lol wolalbym juz golego inokatsu lub WOCa za ta cene
Promant 30.06.2009, h. 10:18 Promant
Ten pin jest do GBB, nie do AEG.
Ravenkan 30.06.2009, h. 11:56 Ravenkan
Sorry for wait so long time. This product be going to on stock in soon.
Angielski RA Techa bez zmian
rucznoi 30.06.2009, h. 12:25 rucznoi
Jeśli ta atrapa działa tak jak mówił Bukhart, to jest to bardzo ciekawe. Sam kiedyś wystrzeliłem coś podobnego na CO2 i zasięg i siła były naprawdę zadowalające.
happy666 30.06.2009, h. 14:23 happy666
Hehe, poprostu PIMP my M4 Patrząc po zdjęciach z RSOV to jest taki jakby paintballowy granat
Sushi.50 30.06.2009, h. 15:31 Sushi.50
A mnie śmieszy ten magazynek w tej emce, taki krótki, dziwnie zagięty i w dodatku pojemność jak dużego MID-capa. WTF?
pumbishon 30.06.2009, h. 15:59 pumbishon
No właśnie też się zastanawiam....
head-shot 30.06.2009, h. 16:51 head-shot
mam takie pytanie co to jest pod zdjęciami magów ? to kalasz? extremalna przeróbka eMki? czy co ?
gryncek1 30.06.2009, h. 16:56 gryncek1
Ale fajniusi i słodziutki zombie killerek ^^
Mati13k 30.06.2009, h. 17:02 Mati13k
To 1 to jakiś kałasz, a to drugie to Magpul Masada.
happy666 30.06.2009, h. 17:20 happy666
No faktycznie dziwny ten mag, powinien być prosty, a oni go poprostu tak o ciachneli Ten akacz to chyba 74u, tylko nie wiem czemu suwadło jest też z drugiej strony
sisi 30.06.2009, h. 18:06 sisi
Na zdęciu jest ostry AK przerobiony przez MAGPULa. Ma rączkę przeładowania zrobioną z 2 stron co ułatwia przeładowywanie przy zmienionej ręce.

Macie jak by co lepsze zdęcia:

$3

$3

$3

A MASADA z magiem AK fajna...
MrHK 30.06.2009, h. 19:28 MrHK
A mnie najbardziej zainteresował magazynek w Zombie killerze. Będzie osobno sprzedawany?
happy666 30.06.2009, h. 20:24 happy666
No wiadomo, że pomaga. Ale pewnie musi być jakby otwarte, bo by jeszcze przygrzmociło strzelcowi w zęby