Daj cynk
Reklama

Aktualności

MadBull PWS SCAR Rail Extension

Świat, 15.02.2013, h. 18:43, dodał: Promant
20

Firma MadBull wprowadziła do oferty PWS SCAR Rail Extension, czyli dodatkowy zestaw szyn do replik karabinu SCAR.



Ciekawostka dla właścicieli replik karabinu SCAR. Do asortymentu firmy MadBull wprowadzono PWS SCAR Rail Extension, czyli dodatkowy zestaw szyn do  SCARa, przedłużający front (szyny) repliki. 

 

 

 

PWS_SCAR_Rail_Extension.jpg

 

 

 

Produkt licencjonowany, z oznaczeniami firmy Primary Weapon System, wykonany z aluminium. 

 

 

 

PWS_SCAR_Rail_Extension_12.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_01.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_02.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_04.jpg

 

 

 

Zatem, jeżeli komuś brakuje długości szyn w SCARze lub chce zmienić wygląd swojej repliki - PWS SRX doda jej 5" frontu, przedłużając dolną i boczne szyny. Dodatkowo zestaw oferuje krótką, górną szynę, która dzięki swemu położeniu (niżej niż grzbietowa szyna repliki) umożliwia montaż - nad lufą - oświetlenia taktycznego lub lasera (co nie będzie kolidowało np. z zastosowaniem optyki). PWS SRX posiada również dwa gniazda do uchwytu zawieszenia QD.  

 

 

 

PWS_SCAR_Rail_Extension_05.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_06.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_07.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_08.jpg

 

 

 

Zestaw pasuje do replik: VFC SCAR-L i VFC SCAR-H, WE SCAR-L i WE SCAR-H oraz DBOY SCAR-H i ECHO1 SCAR-H.

Nie pasuje do replik: Classic Army SCAR-L, DBOY SCAR-L oraz ECHO1 SCAR-L.

 

 

 

PWS_SCAR_Rail_Extension_09.jpg

PWS_SCAR_Rail_Extension_10.jpg

 

 

 

 

Źródło:

madbull.com/catalog/index.php?main_page=index">www.madbull.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Rechot 15.02.2013, h. 18:55 Rechot
No to lipa jak nie pasuje do eLek:(
Reegz 15.02.2013, h. 19:01 Reegz
Taki mały pierduśnik a jak fajnie dosładza replikę :D. Podoba mi się.
a jednak mogli pokazać na czarnej :D
maciorec 17.02.2013, h. 11:37 maciorec
grzegorz89 15.02.2013, h. 19:03 grzegorz89
Kiedy granatniki, rączki, latareczki, lunetki, kolimatorki, puszki, 3-4 ucha zawieszenia, laserowe wskaźniczki celu to za mało...
Lambert 15.02.2013, h. 19:14 Lambert
Czy pasuje do Tokyo Marui, może wiesz Promant?
Niestety nie podali. Nie bardzo się rozeznaję w SCARach, czy któryś z podanych nie jest kopią TMa?
W sumie zawsze można napisać zapytanie do MadBulla na ich stronie FB, ludzie już pytaja o to samo w komentach:
http://www.facebook.com/madbullpromos
Promant 15.02.2013, h. 19:20 Promant
MadBull Airsoft: Marui should be fine because we use VFCspec and they are Mauri spec. Not sure about ARES.
Graven 15.02.2013, h. 23:50 Graven
Wiśnia 15.02.2013, h. 23:55 Wiśnia
Zapomnieliscie napisac czy pasuje do SCARA G&G. Ale i tak wyglada jak kupa i psuje wyglad tej pieknej repliki.
gross 16.02.2013, h. 11:06 gross
Ciekawe czemu to wypuścili - hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

http://www.youtube.com/watch?v=yC3EmQwv8hk
Każdy szuka sobie takich usprawiedliwień dla różnych rzeczy, jakie mu pasują :P.
W odpowiedzi na pytanie "czemu to wypuścili", jak wolę takie odpowiedzi:

http://www.flickr.com/photos/world_armies/7933597426/in/set-72157623265044546

http://www.flickr.com/photos/world_armies/8460786373/in/photostream/

To drugie to co prawda nie jest SRX, ale dotyczy podobnych kwestii.
koho 16.02.2013, h. 17:28 koho
Ale ja nie twierdzę, że to źle! Bardzo dobrze, nieważne kto od kogo "zgapia" rozwiązania, skoro działają to dobrze i niech ludzie używają! :)
gross 16.02.2013, h. 21:44 gross
No widzisz... I ja sobie mimo woli też po swojemu dośpiewałem drugie dno do Twojej wypowiedzi, ale jak się tu czyta komentarze, to nie trudno tak to odbierać ;).
koho 16.02.2013, h. 21:53 koho
0wn 16.02.2013, h. 19:20 0wn
Ktoś wie czy pasuje do Scara SSR VFC?
Poważnie? Chcesz JESZCZE dłuższą szynę na tej dziecinie? :) SRX powinien pasować, skoro VFC jest dla Madbulla wyjściową platformą.
ZeeMike 16.02.2013, h. 23:26 ZeeMike
bijacz 17.02.2013, h. 12:35 bijacz
Ciekawe czy ktoś zrobi extenda od TangoDown dla scarów w normalnej cenie - jest dużo ładniejszy od PWSa. NitroVo robi tego kopie dla TM next gen SCARa, ale praktycznie w cenie prawdziwego odpowiednika :D.
O ile pamiętam, to wersja Nitro jest tylko czymś na kształt przedłużenia od TD, bo w detalach to wygląda inaczej...
koho 17.02.2013, h. 19:29 koho
Wersje NitroVo z czego widziałem mocuje się w miejsce risów lewego i prawego - na jako takim przedłużeniu. Ostra od TD obejmuje też chyba wymiare risu dolnego (mogło by to działać w przypadku scara VFC czy WE).
bijacz 17.02.2013, h. 19:35 bijacz
koho 17.02.2013, h. 20:05 koho
Chyba jest tak jak piszesz, przy czym mnie chodziło bardziej to takie wizualne detale, tzn. układ różnego rodzaju perforacji. W gruncie rzeczy to Nitro jest nawet wygląda nieco lepiej. Ale wiadomo - "de gustibus..." ;).
Wojas_PL 18.02.2013, h. 12:56 Wojas_PL
Kiedy będzie w Polsce?