Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Specshopie

Polska, 14.02.2013, h. 23:51, dodał: Promant
25

Specshop włączył do oferty nowe produkty, w tym koszulki Surge Polonia.



Specshop włączył do swojego asortymentu koszulki Surge Polonia, charakteryzujące się wykorzystaniem motywów patriotycznych, oraz produkty firmy Damascus

W ofercie dostępny jest też gazowy Kar98k firmy G&G, zasilany CO2.

 

 

 

 1.jpg

2.jpg

SurgePolonia_GROM_1.jpg

SurgePolonia_GROM_2.jpg

SurgePolonia_Husarz_1.jpg

SurgePolonia_OdznakaSpadochronowa_1.jpg

SurgePolonia_CzarneDiably_1.jpg

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (2.67, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Simmi 15.02.2013, h. 00:13 Simmi
Shut up and take my money!
KnightMoritz 15.02.2013, h. 03:04 KnightMoritz
z ciekawych i naprawdę wartościowych newsów to damascusy i kar98 :D ja-chcę-tego-karabina-mamusiu... :<
Kar98k od G&G już jest niedostępny... dopiero teraz wszedłem, ale może nawet wcześniej go wykupiono - po kilku/kilkunastu godzinach... ;/
B-E-D-A 15.02.2013, h. 14:01 B-E-D-A
Faktycznie szybko zniknął.
Promant 15.02.2013, h. 17:11 Promant
hubercik12311 15.02.2013, h. 13:22 hubercik12311
Koszulki świetne, ale producenci nigfy nie myślą o większych osobach. Osobiście noszę najniżej XXL.
Obi-Wan 15.02.2013, h. 14:22 Obi-Wan
Oho, już nie mogę się doczekać zalewu chudych pryszczatych miłośników Sabatona w koszulkach GROM, HUSARIA albo POLAND STRONG FIRST TO FIGHT
Osobiście uważam, że noszenie się w koszulkach z ulubionymi zespołami (i nic poza nimi) jest typowe dla pozerów. Po co się tak chwalić kogo to się słucha? Na koncert mogą w tym iść, czasem to ubrać i iść gdzieś w porządku, ale nie żeby dzień w dzień mieć jakąś koszulkę z nadrukiem i chwalić się jakim to się jest znawcą metalu/kamienia/czegokolwiek. Również obawiam się nalotu "fanów" z ich koszulkami i krzyczeniem "SLAYER/SABATON/ KUWA". Samym zespołom nic nie mogę zarzucić :)
WszystkoZajęte 15.02.2013, h. 18:39 WszystkoZajęte
Lepiej w takich koszulkach niż w jakichś lateksach i rurkach.
RED (Lone Wolf) 16.02.2013, h. 09:40 RED (Lone Wolf)
O matko, byłem pewien że mnie tu zaminusujecie na śmierć, a tu niespodzianka xD
Obi-Wan 16.02.2013, h. 15:23 Obi-Wan
Czemu tak to oceniasz ??? to żle , że młodzi interesują sie historią Polski i słuchają patryiotycznych piosenek ??? Fakt mam 14 , mam trądzik ( jak każdy ) i słucham sabatonu , chciałbym nosić którąś z nich za granicą i pokazać innym , że jestem dumny że jestem Polakiem !
Ace64 17.02.2013, h. 15:59 Ace64
Czemu tak to oceniasz ??? to żle , że młodzi interesują sie historią Polski i słuchają patryiotycznych piosenek ??? Fakt mam 14 , mam trądzik ( jak każdy ) i słucham sabatonu , chciałbym nosić którąś z nich za granicą i pokazać innym , że jestem dumny że jestem Polakiem !
Ace64 17.02.2013, h. 15:59 Ace64
może jeszcze stulejką się pochwalisz? xD
Obi-Wan 17.02.2013, h. 21:19 Obi-Wan
MoreLike 15.02.2013, h. 16:17 MoreLike
Jeszcze nikt nie napisał, że żaden człowiek który nie był w Gromie nie jest godzien nosić takiej koszulki Oo
Ten kto nie był w GROMie nie jest godzien nosić takiej koszulki!
wiciu_AK 15.02.2013, h. 16:52 wiciu_AK
Dzieki, teraz wiem, że to nadal ten sam portal :D
MoreLike 15.02.2013, h. 17:06 MoreLike
WszystkoZajęte 15.02.2013, h. 18:41 WszystkoZajęte
Zwykła, czarna koszulka z dobrego materiału - 5zł
Czarna koszulka z dobrego materiału z nadrukiem - +50zł
Zrobienie nadruku na koszulce - 7-10zł

Nie jestem w stanie pojąć marketingu.
Nie widzę Ciebie w roli biznesmana.
Pawelo 15.02.2013, h. 20:13 Pawelo
Wiem, też się do tego nie przymierzam, ale cóż, biznes to biznes, jakoś zarobić na wypłaty, premie i resztę trzeba zarobić.
WszystkoZajęte 15.02.2013, h. 20:15 WszystkoZajęte
Dorosniesz to zrozumiesz
czumen 16.02.2013, h. 15:07 czumen
Spokojnie, już przejrzałem na oczy.
WszystkoZajęte 16.02.2013, h. 16:05 WszystkoZajęte
Dassault 16.02.2013, h. 10:14 Dassault
komentarz pełen hejtu nic nie wnoszący do dyskusji mający na celu rozpoczęcie flejmwar-a
Johann_ 16.02.2013, h. 18:25 Johann_
Tylko ten kto był husarzem i szarżował na wrogów Rzeczypospolitej może nosić koszulke z husarzem! NIE dla pozerów!

Chyba odpruje polską flagę z mojego munduru, przecież nie jestem prawdziwym patriotą, nie walczyłem w IIWŚ..
Ta, ja jestem Włochem bo mój dziadek walczył pod Monte Cassino :D
wroobelchannel 16.02.2013, h. 21:00 wroobelchannel