Daj cynk
Reklama

Aktualności

Postery promocyjne CA

Świat, 28.06.2009, h. 12:15, dodał: Promant
20

Firma Classic Army wydała postery promocyjne na rok 2009, prezentujące repliki ASG AEG z serii sport line oraz pro line.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army opublikowała postery promocyjne na rok 2009. Plakaty prezentują, produkowane i wprowadzane na rynek w bieżącym roku, repliki AEG z serii sport line oraz pro line. W większości nie ma niespodzianek, o prezentowanych replikach pisaliśmy już w starszych newsach oraz relacjach z targów IWA 2009. Nowe repliki CA EBB:

 

 

Stalowa wersja SLR105A1

 

 

Seria pro line:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawostkę stanowi natomiast budżetowa replika HK416, zapowiadana w serii sport line.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

army.com/">www.classicarmy.com 

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
posejdon123 28.06.2009, h. 12:23 posejdon123
to MP5PWD wygląda ciekawie
Kaczma 28.06.2009, h. 12:28 Kaczma
Może wypuszczą low capy do UMP, bo te G&G troszkę drogie.
Azur 28.06.2009, h. 12:44 Azur
No proszę, kałasie z baterią i ładowarką w zestawie. I nawet kuleczki! Ciekawe ile będzie ten AKS w Polsce stał.
kat_ek 28.06.2009, h. 13:18 kat_ek
Czy ta seria sport line to jest plastikowa?
wodnyfilar 28.06.2009, h. 13:19 wodnyfilar
A ja chcę P90
kosmi 28.06.2009, h. 15:40 kosmi
Strasznie plastikowe te kałaszowe okładziny..
Codename666 28.06.2009, h. 15:50 Codename666
Mam nadzieje, że trochę poprawili nową wersje sportline.
Kapsell 28.06.2009, h. 19:39 Kapsell
Ojjjj... Piękne bronie, lecz ceny pewnie będą "kosmosowe". Zresztą zawsze są takie ceny od CA.
Julas 28.06.2009, h. 21:55 Julas
W takim razie Kapsell mam do Ciebie pytanie: Ile powinny kosztować repliki CA? Zapewne powinny być również stalowe, mieć 480 fpsów na dzień dobry prawda?
Ludzie....
Jak jest drogo to może olej to hobby?
Promant 28.06.2009, h. 22:11 Promant
Julas, nie denerwuj się, bo się zestarzejesz.

To jest pokolenie chinolofili, miej to na uwadze
mg34 28.06.2009, h. 22:24 mg34
nie tylko chinofili a przynajmniej mam taka nadzieję...osobiscie ślinie sie na ta 416 proline i tego SCAR'a...a ceny zapewne będą rzedu 1200-1900 pln
Uber_Soldat 28.06.2009, h. 23:35 Uber_Soldat
CA w porównaniu do chinoli jest warte swojej ceny. Używam już dłuższy czas SLR SV i ani jednej awarii.
Samochody też mają "Kosmosowe" ceny. Kupujesz to na co cie stać.
greenboy198 29.06.2009, h. 00:08 greenboy198
..."pokolenie chinolofili"...??? proszę, dyskryminacja dopadła nawet asg...
Julas 29.06.2009, h. 08:00 Julas
Ooo następny. Napisz nam proszę greenboy198 czym ta dyskryminacja się objawia? No chyba, że żartowałeś aczkolwiek ja nutki ironii w Twoim komentarzu nie wyczułem.
Mateuniosnajpa 29.06.2009, h. 11:29 Mateuniosnajpa
Ta m14-stka fajna...
Timonek 29.06.2009, h. 14:19 Timonek
Mmm, ta MP5K sie ładnie prezentuje. Kusi acz cena zapewne odrzuci, przynajmniej mnie ^^,
greenboy198 29.06.2009, h. 17:47 greenboy198
wystarczy poczytać sobie niektóre komentarze a sam się przekonasz nie wiem tylko dlaczego niektórzy ludzie tak się czepiają chińskich replik. nie są złe (fakt faktem także nie najlepsze) aczkolwiek wykonaniem i osiągami niejednokrotnie przewyższają inne bardziej znane marki. ca i tm robią wszystko z plasticzku
Julas 29.06.2009, h. 20:41 Julas
greenboy198 sprawdź co oznacza słowo "dyskryminacja".

Ja ze swojej strony Tobie i reszcie miłośników produktów zza Wielkiego Muru mogę powiedzieć, iż miałem do czynienia z markowymi replikami które były gówniane i nie były warte swej ceny, z markowymi replikami wartymi swej ceny oraz z chińszczyzną nie wartą swej ceny a także z chińszczyzną...nie wartą swej ceny.
Na tym opieram swoje zdanie, a nie na jakichś śmiesznych uprzedzeniach czy zasłyszanym bełkocie.

Pozdrowienia z Gdańska.

p.s Zdaję sobie sprawę, że z chinola da się "ukręcić" fajną "zabawkę".
Promant 29.06.2009, h. 21:39 Promant
greenboy198

Po pierwsze:
CA z plastiku robi tylko sport line. TM też już odeszło od tworzywa w dużej części nowych replik. Więc może pisz coś o czym masz pojęcie
Widywałem również plastik lepszy od chińskiego gównolitu.

Po drugie:
W którym miejscu "czepiam się" chińskich replik? Napisałem jedynie: "pokolenie chinolofili" bo taka jest prawda. Chińskich replik sie nie czepiam - można znaleźć wśród nich trochę dobrego materiału na bazę do customa. Sam mam kilka replik tak zbudowanych czy np STG AGM. Tyle, że mam też porównanie, o czym także Julas napisał - oceniam na podstawie doświadczenia praktycznego.

Żałosne jest to, że wystarczy cokolwiek powiedzieć o chińskich produktach co nie jest pozytywne i zaraz zaczyna protest obrażonych. A najwięcej krzyczą Ci co poza chińszczyzną nic dłużej nie użytkowali.

Wykonanie czy wygląd chińskich replik poprawia się w szybkim tempie, ale tylko rzadkie przykłady mogą konkurować z G&G, KA czy DF zarówno wykonaniem jak żywotnością. A "osiągi" kończą się bardzo szybko - najczęściej wskutek szybkiej utraty własności przez gównianą chińską sprężynę.
Tu jest jedna z podstawowych różnic. Markowe stocki o wiele częściej bezawaryjnie działają nie tracąc osiągów przez dłuższy czas.

Więc bez przesady. A z dyskryminacją proszę nie wyjeżdżaj bo chyba nie rozumiesz znaczenia tego określenia.
OGorki 29.06.2009, h. 22:08 OGorki
Ale i tak bardzo wiele zależy od danego egzemplarza...
MP5 G&G kolegi nie zachwyca żywotnością