Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 27.06.2009, h. 13:28, dodał: Promant
33

Madbull Airsoft: licencjonowany Daniel Defense Omega RAS. AGM M4 CQB GBB w ofercie RSOV i Gunner Airsoft. Chińska firma YIKA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Madbull Airsoft wprowadziła na rynek kolejny licencjonowany produkt: Daniel Defense Omega RAS. Zestawy frontu Omega RAS oferowane są w trzech długościach: 7”, 9” i 12”. Dolna szyna jest zdejmowana. Produkt wykonano w technologii CNC, z aluminium. Powierzchnia anodyzowana.

 

madbull_daniel_ddlite_2706.jpg" alt="" width="500" height="267" />

 

Replika gas blow back firmy AGM: M4 CQB, o której pisaliśmy ostatnio w newsach, jest już dostępna także w ofercie RSOV [119.24USD] i Gunner Airsoft [119USD].

 

 

Replika full metal, oparta jest na systemie GBB WA.

 

 

 

 

Na rynku zapowiedziała się kolejna chińska firma: YIKA Plastic Toys factory, która podaje, że zajmuje się głównie "sprzedażą air soft guns". Portal Popular Airsoft zamieścił maila, w którym firma Yika prezentuje 3 swoje produkty asg. Nie wiadomo czy są one, jak sugerowałaby nazwa producenta, wykonane całkowicie z plastiku, jednak wygląd mają raczej "zabawkowy". Firma przedstawiła zdjęcia dwóch replik pistoletów [1910 FN i 1911]:

 

 

 

 

 

...oraz czegoś, co podobno stanowi replikę M249.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu 

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 27.06.2009, h. 13:37 Codename666
Na opakowaniu "m249" jest fajny napis "Air Sport Gun" . Rzeczywiście "repliki" prezentują się zabawkowo. No i nazwa firmy pozostawia sporo do życzenia.
Dziadek71 27.06.2009, h. 13:41 Dziadek71
"...oraz czegoś, co podobno stanowi replikę M249."

To jest wersja sharpshooter z krótkim magazynkiem, czy jeszcze się nie dobudziłem?
Konkurencja dla BothElephant i tym podobnych firm, z replikami chyba nie będzie miała wiele wspólnego.
szymon91 27.06.2009, h. 13:42 szymon91
"Replika" M249 to chyba jakis żart z ich strony . . . : |
Mati13k 27.06.2009, h. 13:51 Mati13k
Łee tam, w kiosku ta "Yika" będzie się ślicznie prezentowała.
Dragunow 27.06.2009, h. 14:07 Dragunow
Ale godne ;ppp
wassabi 27.06.2009, h. 14:45 wassabi
Nie ma to jak m249 z lunetą . Do tego latareczka, i klimacik Kaemistysnajperaantyterorysty jest . Czy to m249 nie jest sprzedawane na Allegro?
HateMe 27.06.2009, h. 14:47 HateMe
Przecież to chińskie zabawki rodem z taniemilitaria.pl ...
ravic 27.06.2009, h. 14:56 ravic
Mi sie wydaje ze to jest to M249 z allegro sprężynowe .
_majster_ 27.06.2009, h. 15:01 _majster_
co sie czepiacie? minimi może nie najlepsze - ale wszystko nadrabia latareczką i laserkiem :]
Promant 27.06.2009, h. 15:13 Promant
Wiele firm chińskich miało takie początki, może coś z tego kiedyś wyewoluuje
CyberKozA 27.06.2009, h. 15:20 CyberKozA
Te replikopodobne wyroby o kształtach zbliżonych do M249, były swego czasu na allegro. I tak, to jest sprężyna.
0utsider 27.06.2009, h. 15:23 0utsider
To "M249" to nie jest replika z latarką tylko raczej latarka z funkcja wyrzucania plastikowych kulek.
madbc 27.06.2009, h. 15:25 madbc
M249 w wersji snajperskiej:D zdrooowo kozackie. bankowo kupię z 3 albo 4:D niah niah
scynek 27.06.2009, h. 15:33 scynek
Z początku jak spojrzałem na zdjęcie na pudełku tego "m249" i się nie przyjrzałem replice poniżej to myślałem że to jakaś snajperka (bipodzik mnie zmylił)... Miejmy nadzieję że ta firma albo ewoluuje do postaci "porządnego chińczyka", albo całkowicie zniknie z rynku i nie będzie denerwować ludzi. I że zmienią tą nazwę...
johny13 27.06.2009, h. 15:36 johny13
to nawet nie jest air soft soft gun ale " air >>SPORT<< gun "......
GiZ 27.06.2009, h. 15:46 GiZ
Czy ich logo nie nawiązuje do Cymy? Zdaje mi się iż widziałem coś tej firmy na bazarze który przyjeżdża z Litwy i dalszych wschodnich sąsiadów. Były to "repliki" AK47 które z tego co pamiętam miały szynę ris na drewnianym łożu.
Kellerhs 27.06.2009, h. 16:07 Kellerhs
Przecież to są kurde zabawki te 2 pistolety i to M249 podobne coś
Gogin 27.06.2009, h. 16:12 Gogin
Wszystkie repliki to jednak zabawki...
radzio2k 27.06.2009, h. 16:19 radzio2k
Było na allegro to m249 już daawno temu
Helmuciatko 27.06.2009, h. 17:58 Helmuciatko
Przecież M388 nie m249. Nie widzicie na opakowaniu? To jest m249 przerobione do wersji snajperskiej, antyterrorystycznej oraz KMu w jednym. Nie znacie się i tyle
Azur 27.06.2009, h. 18:08 Azur
Szkoda, że logo tej niby nowej firmy to zrzyna z Cymy...
Trzewik 27.06.2009, h. 19:13 Trzewik
Ciekawe ile będzie kosztowała ta "YIKA" ...

Mysle, ze na polskie te "repliki" nie będą przekraczać 10PLN...

Więc WARTO! kupić.. hehehahah
Jackall37 27.06.2009, h. 19:19 Jackall37
Ciekawe, czy będą w tak dobrych cenach, jak kałach, którego kupiłem, bo mi się sprężyna w magazynku zniszczyła i potrzebowałem nowej

Nie ma co - przybędzie trochę tych RKM-ów, ale raczej w rekach osiedlowych gangsta


... a i tak strzelaniny i terror wśród 10-cio latków to już codzienność
ajgor_aa 27.06.2009, h. 19:34 ajgor_aa
eee tam, to jest M388, a nie M249 a tak na serio to raczej nie warte nawet newsa było
lemonzawodowiec 27.06.2009, h. 20:54 lemonzawodowiec
Jaracie się wszyscy plastikowymi zabawkami, podczas gdy w newsie macie też świetne fronty do emek oraz chińskie m4 z blowbackiem. Nie pojmuję
PiotrKa 27.06.2009, h. 21:28 PiotrKa
AGM ma dobry rok - po niezłych HK416 i M16 była premiera Stg-ty i teraz M-ki z blowbackiem (już 3 wersje klonów Western Armsa). Niestety ich wykonanie (przynajmniej AGM 061 bo ten mam - i nie mogę pojąć dlaczego zrobili tak tandetny plastikowy foregrip z przylkejoną atrapą rurki gazowej - porażka!) - odbiega jeszcze o klasę od WA i WE. Obiektywnie powiem że gazowe AGM-y to coś jakby PJ gen 1 - da się przeżyć ale dopiero Gen 3 będzie OK. Mimo wszystko warto je kupić (w cenie zespołu zamek/suwadło WE mamy cały gun + magazynek gazowy kosztujący normalnie ok. 240 PLN)
noah 27.06.2009, h. 22:27 noah
Chiński mag AGM od GBB kosztuje 18$.
50$ kosztują magi GHK które w polsce są po 240zł.

Btw: Jak się sprawuje ten chiński mag? Cieknie na Greenie?
CyberKozA 27.06.2009, h. 22:44 CyberKozA
Tak patrzę na te twory YIKA, na ich logo... Co za czasy nastały, że Chińczycy już od innych Chińczyków zrzynają...
Shadow 28.06.2009, h. 00:15 Shadow
Fajnie wkładany mag do minimi.
MyN3 28.06.2009, h. 08:37 MyN3
Yeee zawsze chciałem mieć M249 :D
To jest wersja CQB :D:D hahaha
MrHK 28.06.2009, h. 10:42 MrHK
Może za parę lat hitem zielonych będzie YK.028; albo YK-608
Ricardo 28.06.2009, h. 17:54 Ricardo
I ja coś napiszę
M388 ma krótki mag bo to snajperka,a raczej "SNAJPA" .Już wkrótce na forum będzie-Joł,chce dobrom snajpe tak do 20zł,najlepiej z lunetom i bajerami,co powiecie o tym -tu link do produktu- ?? Ale tak żeby 40m skutecznego... Tym newsem Promat zesłał na modów plagę zielonych A poważnie to z firmy może coś być choć to 'chińska podróbka oryginalnej podróbki ',te repliki to chyba dla śmiechu tu są.
Scalak 28.06.2009, h. 23:44 Scalak
Ten ostatni to na pewno snajpa po byku jest, ma "teleskop" w zestawie... Później są przypadki, że paintballiści (bez obrazy bo pewno nie wszyscy) kupują odpustową super giwerę ASG i mają fałszywe pojęcie o AirSofcie dlatego obstawałbym przy tym by wykluczyć takie wybryki twórczości jak ten wspaniały "gun" poza to grono heheh...