Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie RWA

Świat, 26.06.2009, h. 20:24, dodał: Promant
33

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty kilka ciekawych produktów. Repliki: customowe ASG AEG G3 SAS CQB i 9inch Tactical M4 oraz, zapowiedziane na 2009 rok, wznowienie Tokyo Marui VSR.



 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft pojawiło się kilka ciekawych produktów. Dwie repliki RedWolf Custom: AEG G3 SAS CQB i 9inch Tactical M4 oraz, zapowiedziane na 2009 rok, wznowienie Tokyo Marui VSR w dwóch wersjach. G3 SAS CQB to replika na bazie SAS Tokyo Marui. Zamontowano w niej front RAS produkcji Deep Fire [oryginalnie dedykowany do replik MP5] szynę Laylax oraz chwyt pionowy. Długość: 576mm. Waga: 2800g. W komplecie magazynek o pojemności 500BB. Tuning do 400fps. Cena: 593USD.

 

 

9inch Tactical M4 to replika złożona z części i akcesoriów produkcji takich firm jak: Magpul PTS, King Arms oraz Dytac. Gearbox na 8mm łożyskowaniu. W komplecie magazynek o pojemności 120BB oraz przyrządy celownicze MBUS. Długość: 815mm. Waga: 3200g. Prędkość początkowa: 400fps. Cena: 940USD.

 

 

Firma Tokyo Marui, o czym pisaliśmy w starszych newsach, zapowiedziała na rok 2009 powrót sprężynowej repliki VSR. Innymi słowy: klasyk w nowym ubranku, ale nic więcej. VSRki są już dostępne w ofercie RWA. Wersja Tokyo Marui VSR-10 G-SPEC oferowana jest tym razem z łożem w kolorze oliwkowym. Prędkość początkowa klasyczna dla TM: 275fps. Cena: 228USD. 

 

 

Natomiast wersja Tokyo Marui VSR-10 Sniper oferowana jest obecnie z łożem w kolorze "desert". Prędkość początkowa identyczna: 275fps. Cena: 175USD. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 26.06.2009, h. 20:35 Mati13k
Śliczny maluszek z tego G3. A co do VSR- piękny klasyk, szkoda tylko, że w Japonii są takie, a nie inne limity FPS i Tokyo Marui nie może rozwinąć skrzydeł.
Guest (ID:6452) 26.06.2009, h. 20:38 Guest (ID:6452)
E tam, tunning VSR jest banalny. Tylko kosztuje
Jangi 26.06.2009, h. 20:44 Jangi
Bateria w tłumiku?
Promant 26.06.2009, h. 20:47 Promant
W atrapie tłumika.
_Mnichu 26.06.2009, h. 20:52 _Mnichu
Mati13k, i dobrze, bo zmusza to ich do szukania rozwiązań pozwalających osiągnąć duży zasięg przy małym fps
sniper_tarzan 26.06.2009, h. 20:55 sniper_tarzan
Fakt, chinole ładują w moc a Marui w hop-up. A to odbija się na żywotności...
Soap 26.06.2009, h. 21:32 Soap
Co się odbija na żywotności?
sniper_tarzan 26.06.2009, h. 21:35 sniper_tarzan
Mechanizmy repliki? Mam tu na myśli zespół spustowy, tzw. sear'y...
Maza94 26.06.2009, h. 22:11 Maza94
275 fps chyba sobie jaja robia ja to nawet pistoletu z taką mocą bym nie kupił
Szerszen94 26.06.2009, h. 22:13 Szerszen94
mi jakos ten krótki g3 do gustu nie przypadł :/
Hyr 26.06.2009, h. 22:19 Hyr
"275 fps chyba sobie jaja robia ja to nawet pistoletu z taką mocą bym nie kupił "



bardzo fajnie, tylko że hop up w replikach tokyo marui jest taki, że by ci żeby odpadły jakbyś widział...
wojtazkk 26.06.2009, h. 22:21 wojtazkk
Maza94

Prawie każdy TM ma tyle... Poza tym te 275 FPS to tylko zarobek dla PDI i Lay Laxa. Nie ma czemu się dziwić. TM zdobył rynek dzięki komorom HU a nie dzięki FPSom.

sniper_tarzan

Stockowe TM zawsze chodzą rewelacyjnie na takiej sprężynie długo seary pociągną. Snajperki są dla tych co lubią zainwestować.

Moim zdaniem SNAJPERKA powinna mieć gdzieś 450 Fps, ale Hop Up z Marui i dobra precka (idzie wkońcu o zasięg i celność). Patrząc na to jak ta HU się zachowywały to jestem niemal pewien,że 500 Fpsowego Aega zasięgiem by położyła na łeb. Niestety prawo w Japonii takie a nie inne i trzeba inwestować
Guest (ID:6452) 26.06.2009, h. 22:32 Guest (ID:6452)
Co za roznica ile fps ma w stocku skoro i tak i tak robi się tunning? A komora TM to poezja.
Hyr 26.06.2009, h. 22:41 Hyr
dexter podrośnij... co racja, to racja. i tak trzeba zrobić tuning, tylko trzeba wywalać dużo kasy na to bo za 1000 snajperem nie będziesz;/ a GDYBY prawo było tam inne to kwestia ceny byłaby też inna (na koszt maniaka)
siridar 26.06.2009, h. 23:45 siridar
G3 Custom - "400 FPSowa replika do CQB" - klasyczny oksymoron :/
Bienia 27.06.2009, h. 01:35 Bienia
Hyr - Czy ja wiem czy nie będziesz kupujesz mb03 well (wszystko zgodne z vsr tm) koszt 200zl , seary 130zł , sprężyna m170 100zł , dorabiany (tłok , prowadnica , głowica) około 200zł( , gumka 70zł noi lufa 200zł i jakaś luneta słabsza 100zł
i masz snajperke za 1000zł
Hyr 27.06.2009, h. 02:22 Hyr
No Benia, jakby się uprzeć to tak, istnieje jednak ale- po pierwsze, i tak najlepiej sobie kupić ,bo ja wiem, jakieś elektrycne 25, który kosztuje 1250, i tam zaczą konwersje (nie mówiąc o dragunovie, gdzie koszt rośnie 2 krotnie, ale nie trzeba przerabiać), pozatym plastik wella nie jest najlepszej jakości, i pęka ;/. Można też sie pobawić z drewnianym łożem, ale tu jest potrzebna tokarka. Było nie było, żeby być snajperem trzeba mieć dużo kasy. Bardzo dużo. I być dobrym.
Cyrek 27.06.2009, h. 09:51 Cyrek
Były dzieci neo, teraz są dzieci fps'ów. Brawo Maza, właśnie zostałeś ich przywódcą!
zborekp 27.06.2009, h. 10:08 zborekp
Tokarka do drewnianego łoża? Chyba frezarka, a poza tym można to zrobić ręcznie ale jest więcej dłubania. Bienia ja mam m40a1 kart (taki szajs) i żeby mieć snajperke z 500 -650fps to sie nie opłaca tego przerabiać. Lepiej zrobić coś od podstaw. Tam trzeba zrobić całe pudełko mechanizmu spustowego i wszystkie flaki co są w środku. Komora zamkowa jest ze ZnAlu i gwinty się szybko obrab iają. A zrobić to nie problem ale to już cały karabin nowy. Dorabiane tłoki i cylindry to robota dla tokarza. Sprężyna też, o ile tokarz ma na stanie specjalny drut. I po co 100zł za sprężyne wydawać:}
Sushi.50 27.06.2009, h. 11:19 Sushi.50
Mam wrażenie, że nikt prócz dextera nie ma tu pojęcia o tuningu snajperek...

Tak się składa, zborekp, że mam Karta M40A1 zrobionego na 500 fps i to jakoś bez wymiany searów. A MB03 nie nadaje się do tuning, bo NIE jest w standardzie TM.
Bukhart 27.06.2009, h. 11:58 Bukhart
Nigdy nie byłem za jakimś nakładaniem drakońskich limitów dla snajperów, ale z drugiej strony zawsze wydawało mi się, że coś a'la MP5K od TM, które bodajże oficjalnie ma 260fps, jest całkiem sprawne w CQB i tuning (pod dalszym rozwijaniem możliwości CQB) widziałbym raczej w zwiększeniu RoF, niż fps, ew. w dodawaniu jakiś magazynków bębnowych jak ktoś faktycznie chce spray. Jeśli nawet fps to chyba w CQB cokolwiek w okolicach 300 jest zdrowe.

"Wyścig" fps, zaczyna zalatywać kompleksem małego członka. Niektórzy muszą kupić sobie największy samochód na jaki ich stać i pompować pedał gazu na każdych światłach by się dowartościować, a niektórzy najwyraźniej próbują przenieść ten syndrom do airsoftu.

Jeszcze trochę i po jednym spotkaniu w realiach CQB, po spotkaniu z niewyżytym w łóżku przeciwnikiem, będzie trzeba cerować dziury w mundurze i łatać oporządzenie.
Maza94 27.06.2009, h. 12:13 Maza94
a nie lepiej kupić remingtona m700pss bell za 680zł który ma w stocku 550fps?
grzesio93 27.06.2009, h. 12:42 grzesio93
Maza, a jakie będzie on miał rozbierzności fps...
cziman 27.06.2009, h. 13:18 cziman
Grzesio: praw fizyki nie przeskoczysz. TMka będzie miała znacznie niższy rozrzut FPSów ale za to zasięg będzie badziewny - donośność dowolnej cymki z 450 fps będzie większa, a zasięg skuteczny podejrzewam że też, zwłaszcza z wymianą precki i dopasowaniem komory.
zborekp 27.06.2009, h. 13:33 zborekp
"Tak się składa, zborekp, że mam Karta M40A1 zrobionego na 500 fps i to jakoś bez wymiany searów. A MB03 nie nadaje się do tuning, bo NIE jest w standardzie TM."
Oczywiście zmiana searów nie jest koniecza tylko one są ze Znalu. A chcąc uzyskać większą moc (550-600fps) takie seary długo nie pociągną.
Bienia 27.06.2009, h. 14:00 Bienia
Sushi.50 - co ty wogóle gadasz mam mb03 a w nim (gumke kmhead vsr, lufe precyzyjna df vsr , spreżyne m150 vsr ll oraz seary ) więc jest w standardzie tm jak nie wiesz to nie pisz głupot
Bienia 27.06.2009, h. 14:02 Bienia
o i jeszcze na stockowej sprężynie miałem tłok teflonowy do vsr (Dexter go robił) i też pasował normalnie
Sushi.50 27.06.2009, h. 20:53 Sushi.50
Sorry, miałem widocznie do czynienia z jakąś inną wersją MB03, tamta miała nie rozbieralny cylinder, a jak pękł, to nie dało rady dostosować nic innego. Tak samo zresztą miałem z moim Kartem, więc to normalka chyba u chińczyków .

U mnie seary pociągnęły na 500 fps już około 3500-4000 kulek, więc widocznie dają radę.
Bienia 27.06.2009, h. 21:05 Bienia
Sushi.50 - może to był jakiś ''m6'' lub mp001 ;p bo miałem doczynienia z 3 mb03 i każdy był w standardzie tm
Hyr 28.06.2009, h. 00:16 Hyr
"Tokarka do drewnianego łoża? Chyba frezarka, a poza tym można to zrobić ręcznie ale jest więcej dłubania" no tokarka, może trudno to pojąć ale jednak. Tokarka jest do wyrabiania obłych kształtów, a frezarka do kańciastych. iudkstfu.
zborekp 28.06.2009, h. 10:43 zborekp
To ty chyba nie wiesz do czego jest tokarka. Jak byś robił łoże na tokarce(!) to by była jednym okrągłym drewnianym prętem. Obłych kształtów? Całkowicie okrągłych. Frezarka do kanciastych? Też..Pierw trzeba łoże wyciąć z normalnej deski i później się bawić w zaokrąglenia.
Guest (ID:6452) 28.06.2009, h. 22:29 Guest (ID:6452)
Hyr, alez Ty pieprzysz