Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 24.06.2009, h. 23:36, dodał: Promant
36

Specshop: kolejne repliki firmy ARES. ASG Shop: produkty RA Tech do M4 WA. Gunfire.pl: zapowiedź repliki DBoys AK74U GBB.



 

 

 

 

 

 

Specshop włączył do swojej oferty kolejne repliki firmy ARES. SCAR-H Black Deluxe z granatnikiem EGLM-H. Długość: 567 / 760-812mm. Waga: 7100g. Materiał: metal + ABS. Magazynek: mid cap, o pojemności 180BB. Lufa wewnętrzna o długości: 300mm. Łożyskowanie: 8mm. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 2499PLN.

 

 

SR25 M110 SASS - TAN. Długość: 1025-1075mm. Waga: 3700g. Materiał: metal + ABS. Magazynek: mid cap, o pojemności 140BB. Lufa wewnętrzna o długości: 500mm. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 2349PLN.

 

 

SCAR-L Black Deluxe z granatnikiem EGLM-L. Długość: 630 / 823-875mm. Waga: 7100g. Materiał: metal + ABS. Magazynek: mid cap, o pojemności 140BB. Lufa wewnętrzna o długości: 363mm. Łożyskowanie: 8mm. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 2499PLN.

 

 

DSR-1 [na zamówienie]. Materiał: Metal CNC+ABS. Długość: 960-1005mm. Waga: 6400g. Pojemność magazynka: 23BB. Mechanizm: Bolt Action. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 3850PLN.

 

 

Cheytac M200 Sniper [na zamówienie]. Materiał: Metal CNC+ABS. Długość: 1240-1390mm. Waga: 8650g. Pojemność magazynka: 23BB. Mechanizm: Bolt Action.  Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 6650PLN.

 

 

ASG Shop włączył do oferty produkty firmy RA Tech, ddykowane do M4 WA. Są wśród nich: kompletny zestaw dyszy wraz z systemem N.P.A.S do Western Arms (WA) M4. Materiał: wysokiej jakości tworzywo i metal. Cena: 236PLN.

 

 

Kompletny metalowy zestaw dyszy wraz z systemem N.P.A.S do Western Arms (WA) M4. Materiał: aluminium / metal. Cena: 583PLN.

 

 

Stalowe (CNC), kompletne suwadło wraz z systemem N.P.A.S do Western Arms (WA) M4. Cena: 977PLN.

 

 

Gunfire.pl zapowiedział, że wkrótce w ofercie sklepu pojawi się replika firmy DBoys: AK74U, systemu gas blow back, bazująca na produkcie firmy GHK. Materiał: stal oraz drewno. Napęd: green gas. Przewidywana cena detaliczna: 750-780 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.specshop.pl

www.asgshop.pl

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tuksiak 24.06.2009, h. 23:45 Tuksiak
O żesz... zobaczyłem cenę Cheytaca i pokazałem numer buta .

Śliczny jest, miło będzie go kiedyś zobaczyć u kogoś .
Promant 24.06.2009, h. 23:51 Promant
No, robi wrażenie. Co ciekawe, jak go trzymałem w rękach to nawet nie czułem specjalnie tej wagi.

Niesamowita replika. Ale nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek przemieszczania się z tym gigantem na grach. Możnaby tylko leżeć w jednym miejscu
Kondor220V 24.06.2009, h. 23:57 Kondor220V
fajny scenariusz można zaaranżować z dojeżdżaniem snajpera od tyłu np ;D za ponad 6,5 koła xP
Cancel 24.06.2009, h. 23:58 Cancel
No co wy gadacie, przecież to takie malutkie cudeńko
Genneth 24.06.2009, h. 23:58 Genneth
Ten AK interesujący.... teraz pozostaje mi czekać na AK74S GBB. Po czym sprzedać rodzinę po promocyjnej cenie
Morn 25.06.2009, h. 00:02 Morn
ale się załatwiłem... dokładnie tydzień temu kupiłem AKS74U od cymy a tu też stalowy z i z blow backiem no po prostu pochlastać się można
sjzmisiek 25.06.2009, h. 00:08 sjzmisiek
ra-tech swoje kosztuje :/
Germ 25.06.2009, h. 00:33 Germ
Mnie ciekawi, co pierwsze zacznie nawalić w nowym AK.
Jeszcze tylko parę części mi zostało do kupna do RK-02.
ZeeMike 25.06.2009, h. 01:04 ZeeMike
Och Ty Stefan, SpecShop daje czadu. Dobry ruch z podjęciem współpracy z Aresem - renomowany sklep stanie się jeszcze bardziej renomowany .

W ostatnim newsie pytałem o Cheytaca i mnie chłopaki musieli przeczytać .
rucznoi 25.06.2009, h. 02:19 rucznoi
Ciekawe, specshopa chyba lubi dawać wysokie ceny za SCAR'y, albo ELGM jest jeszcze takim luksusem w polsce.
Augustus 25.06.2009, h. 09:06 Augustus
Jeśli kiedyś zaopatrzę się w długi GBB to tylko chińskie. Oni jak widać nie każą nam płacić kosmicznych sum za tanie w produkcji i proste konstrukcyjnie repliki "bo nowe" czy "bo jest moda".
lopez 25.06.2009, h. 09:45 lopez
OmajGad ile się czeka na zamówienie? x>
Będzie dobrze wydane 7tys xD hahaha
Krabii 25.06.2009, h. 10:06 Krabii
Nierozumiem dlaczego wersja Light ma tak dziwnią bake policzkową na kolbie, przypominającą rozwiązania classic army, a wersja H ma normalną znaną z VFC i G&G. Ta pierwsza wygląda dziwacznie:( Ja chcę sam EGLM do Lighta:(
Joker_007 25.06.2009, h. 10:44 Joker_007
Ten GBB AKS74U nie jest BAZUJĄCA na produkcie GHK tylko jest jego tanią KOPIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!
Jangi 25.06.2009, h. 10:51 Jangi
Ponieważ Classic Army zreplikował SCARa z wcześniejszej generacji (inny kształt ten naładki, mniej stopni regulacji), a VFC i G&G późniejszej i stąd te różnice.
Krabii 25.06.2009, h. 11:56 Krabii
@Jangi

Ja to wiem, ale zastanawia mnie taka polityka w Aresie bo dla mnie to jest dziwne:/
David90 25.06.2009, h. 14:08 David90
Ak pięekne chyba sobie takiego sprawie
WolfHeart 25.06.2009, h. 14:45 WolfHeart
Eee ten CheyTac też nie jest taki drogi, jak się naprawdę kocha swoje hobby
Mati13k 25.06.2009, h. 15:36 Mati13k
Wohoo, z tym cackiem ( Cheytac ) można się bawić w snajpera z Bob'a Lee z "Shooter";a. Ale cena.....
gacek 25.06.2009, h. 16:29 gacek
M200 piękne !!!!!! Niestety to tylko marzenie, chyba że się w totka wygra A waga scara mnie zniszyła 7100g to jednak trochę dużo
zdzisiu 25.06.2009, h. 17:33 zdzisiu
Waga chyba zapakowanego. Sam Scar waży koło 5kg.
lemonzawodowiec 25.06.2009, h. 18:48 lemonzawodowiec
Pytanie dla tych, którzy "trzymali cheytaca w rękach" . Czy zamek ("gazowy") można odciągnąć max. tylko na 2-3 cm, tak jak to było na filmiku redwolfa? Jeśli tak, to cały klimat przeładowywania tej bestii idzie się j...
MrHK 25.06.2009, h. 19:33 MrHK
Pamiętacie jakiej jakości jest DSR-1?
Promant 25.06.2009, h. 21:30 Promant
Zamek generalnie nie ma dużego skoku, ale 2 cm to chyba przesada, wydaje mi się, że jest większy.

Joker_007

Tak się składa, że DBoys współpracował z GHK i nawet prowadzili wspólną promocję replik. Więc jeśli masz jakieś udokumentowane informacje to pisz konkretnie. W przeciwnym razie daruj sobie wyssane z palca rewelacje co do jakości repliki, której jeszcze nie ma na rynku.
A na przyszłość: bez ślaczków z wykrzykników. Tu czytają inteligentni ludzie i jeden znak wystarczy. Na onecie się wyszalej.

BTW:
lepiej nie powtarzaj w komentarzach osobistych wycieczek, to zwykle kończy się blokadą komentowania.
Dragunow 25.06.2009, h. 21:37 Dragunow
Haha znając życie chłopaki do m200 tłumiczek dadzą .. tak ze 40 cm ;p
pidzejfat 25.06.2009, h. 21:44 pidzejfat
Konkretnie, współpraca Boyi'a i GHK polegała na tym, że Boyi dostarczał korpusy replik (bez gearbox'a) a GHK robiło przeróbkę do gaziaka...
Ja jestem ciekaw czy Gunfire planuje sprzedaż samodzielnej konwersji z elektryka na gaziaka, z pewnością miała by powodzenie u ludzi którzy chcieliby uczynić swoje repliki systemu VFC, BOYI i Cyma bardziej realistycznymi, mam nadzieje że wyjdzie.
RzezniQ 25.06.2009, h. 22:00 RzezniQ
"Stalowe (CNC), kompletne suwadło wraz z systemem N.P.A.S do Western Arms (WA) M4. Cena: 977PLN." @_@ Nic tylko zamawiać!!
Pritcher 25.06.2009, h. 22:55 Pritcher
Co do przerabiania replik systemu VFC na gazowe GBB, pytałem o to bezpośrednio u GHK, prosiłem o dokładną procedurę(wliczając w to miejsca i szerokości dziur jakie trzeba wybić w body) i odpowiedzieli:
"We don't suggest you change to GBB from AEG because it's a lot of work and the performance will not be as good as you think. "
Gdy drążyłem temat poinformowali mnie że dziury wybija się w miejscach imitacji pinów na body, ale w replikach boyi często zdarza się że odległości są nie tak w stosunku do obu stron body, co powoduje krzywy montaż zespołu spustu. Oni wiercą otwory po swojemu, po obu stronach body za jednym ruchem wiertła i umiejscawiają pozostałe otwory względem tego pierwszego, nie względem korpusu.
Mnie najbardziej ciekawi z czego będzie zespół spustu w replice Boyi.
Joker_007 26.06.2009, h. 10:16 Joker_007
Hahaha czyli droższy AK GHK jest bazą do produkcji tańszego AK???Dobre, dam sobie rękę uciać, że wszystkie części są takie same jak w GHK lecz to jest zwykła KOPIA, no i co z tego że współpracowali???To chyba oczywiste, ze musieli dać im plany konstrukcyjne.Im więcej osób usłyszy o tym AK DBoys tym lepiej dla GHK

P.S: 'Ślaczki' z wykrzykników nie są zabronione formalnie, takze proszę uważać z takimi 'mądrymi' komentarzami. Bo widzę, ze z kulturą to na bakier...i to jeszcze moderator!!:]
Karcen 26.06.2009, h. 10:30 Karcen
AK74U GBB na GG 400 fps na Red Gas pewnie 450 fps. Nie żebym się czepiał ale niestety obecnie na Gunfire cena tej broni wynosi jakieś 990zł w promocji (normalnie ok 1600 zł) i nie wiem skąd tu w podpisie pod obrazkiem jest podana cena w przedziale 700-800 zł.
boundrose 26.06.2009, h. 11:09 boundrose
"P.S: 'Ślaczki' z wykrzykników nie są zabronione formalnie, takze proszę uważać z takimi 'mądrymi' komentarzami. Bo widzę, ze z kulturą to na bakier...i to jeszcze moderator!!:]"


*facepalm*
Jangi 26.06.2009, h. 11:51 Jangi
@Joker

Przy takim nastawieniu nie wróżę Ci długiej bytności na tym forum...

A co do hmmm... "ślaczków", to dedykuję Ci ten cytat z Terry'ego Pratchetta: "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości".

Swoją drogą Ciekawe czy to AK pojawi się u Krakmanów (?)
hvman 26.06.2009, h. 12:59 hvman
Więcej niż trzy wykrzykniki to błąd interpunkcyjny. Regulamin wyraźnie określa, że należy pisać bez błędów. Do tego kłania się netykieta.

Co do GBB AKSU, problem pewno w tym, ze będzie z tych samych materiałów co oryginalne GHK, a to oznacza tylko popękane części. Wymiana na stalowe RA-Tech to majątek. No chyba, że nasi skośnoocy przyjaciele się postarają jak w przypadku stalowych replik.
WolfHeart 26.06.2009, h. 15:31 WolfHeart
"'Ślaczki' z wykrzykników nie są zabronione formalnie"
$3
Jackall37 26.06.2009, h. 15:50 Jackall37
@Pritcher

Ja przerobiłem VFC na GAZ w systemie "znanym z GHK", prawda jest taka, że zajęło mi to pół roku (nie robię sobie wcale jaj), a zespół spustu GHK był tak badziewny, że zainwestowałem w kompletny zespół spustu z ostrego kbkAKM i "spakowałem" to do body VFC - niestety, gdybym nie miał do dyspozycji tokarni i całego warsztatu, to nawet by mi takie "kombinacje" do głowy nie przyszły.

Dysza niestety w GHK też "idealna" nie jest - więcej, jest równie mało wytrzymała, jak i zamek ze ZnAl-u
Zanim dobrze skonczyłem fazę prób, zabrałem się za robienie od zera nowej dyszy (kolejne pół miesiaca pracy, mierzenia, toczenia i frezowania), wyszło zajefajnie, ale w życiu bym tego nie chciał powtórzyć.

Komora GHK może i jest całkiem OK, ale że jest stabilna i wytrzymała nie powiem - ja osobiście wolałem wyfrezować nową, też z mosiądzu, ale za to teraz mogę komorę przykręcić do body i jest stabilna jak w snajperce.

(obecnie "tworzę" szynę noktowizyjną do AKMŁ, a jak skończę, to prawdopodobnie znajdzie się to w dziale customy)


Większość cześci GHK to zwykłe ZnAlowe odlewy i bez siągłych wymian cześci to działać nie będzie - jeśli DBoys ma plany konstrukcyjne, to wątpię, że w tej kwestii można zrobić coś gorzej - jeśli nawet jest to tylko kopia, to chciałbym od tej "kopii" kupić ze 2 magazynki.

Jeśli BOYI zainwestowałoby w spust i kurek ze stali, to cena pewnie dobiłaby do bariery 2000 zł, więc nie ma co się czarować.


A czemu tak tanio ? - Bo DBoys sprzedaje rocznie setki tysięcy replik, a GHK może z 1000 i obie firmy chcą na tym zarobić, ale żeby zarobić, to trzeba najpierw sprzedać...
Promant 26.06.2009, h. 18:13 Promant
Karcen,

albo nie doczytałeś newsa, albo nie zrozumiałeś.
W podanej przez Ciebie cenie jest na Gunfire, owszem, AK74U ale marki GHK.
Natomiast news dotyczy repliki DBoys, która dopiero będzie w ofercie i w newsie podana jest jej cena.

Joker_007

Z Twoim genialnym rozumowaniem nie mam zamiaru polemizować.