Daj cynk
Reklama

Aktualności

Tłumiki dźwięku z włókna węglowego

Świat, 09.02.2013, h. 17:26, dodał: Promant
22

Firma King Arms wprowadziła do swojej oferty serię tłumików dźwięku wykonanych z włókna węglowego.



Firma King Arms wprowadziła do swojego asortymentu serię airsoftowych tłumików dźwięku wykonanych z włókna węglowego.

 

 

 

xCarbon.jpg

 

 

Tłumiki, posiadające charakterystyczną fakturę powierzchni, są bardzo lekkie. Zależnie od długości i średnicy, ważą od 44 g do 130 g. Wypełnione są pianką. Oferowanych jest obecnie dziesięć modeli, przeznaczonych do pistoletów, PM i karabinów.

Część modeli przystosowana jest do obu typów gwintu (lewo i prawo skrętnego). Pozostałe posiadają w komplecie wymienny adapter, pozwalający na korzystanie z tłumika niezależnie od typu gwintu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Smutas 09.02.2013, h. 17:47 Smutas
Rurka z włókna węglowego... super :P
Fedajkin 09.02.2013, h. 17:51 Fedajkin
Ostatnie dwa to już totalna przesada. Metr pięćdziesiąt lufy? To już rusznica przeciwczołgowa. Na dodatek ponieważ to takie długie to manewrowość też będzie tragiczna. Silesia będzie lepszym wyborem i ich tłumiki rzeczywiście tłumią.
Gdzie ten "metr pięćdziesiąt" widzisz?
Lambert 09.02.2013, h. 18:14 Lambert
Mój warrior z tłumikiem KA 40x290 ma 143cm i jakoś da się tym manewrować, o ile się potrafi (mam ~180cm wzrostu). Dodatkowo te tłumiki są bardzo lekkie, a tłumią naprawdę solidnie.
ZuBeR 10.02.2013, h. 23:09 ZuBeR
Miszcz120 09.02.2013, h. 18:01 Miszcz120
A błyszczy się jak psu ... sierść po jajkach.
bling-bling airsoft edition :)
xasistis 11.02.2013, h. 00:10 xasistis
Jankus 09.02.2013, h. 18:04 Jankus
Strzelam że to zwykły tłumik z mocnego plastiku oklejony folią "carbonową". Chodź mam nadzieję że tak nie jest.
babski 09.02.2013, h. 19:02 babski
Takie samo włókno węglowe jak na asw338lm. Sam tłumik może i jest wykonany z włókna ale to na wierzchu to na pewno folia carbonowa...
Winiacz 09.02.2013, h. 19:08 Winiacz
Toż to wygląda jak połowa akcesoriów do Golfa III z marketu po 3,99.
Takie stylowe pimp my gun.
L3ny 09.02.2013, h. 20:57 L3ny
luglo 09.02.2013, h. 22:19 luglo
Jak się pojawi to dobrze jak by to ktoś przetestował. Materiał wskazuje, że tłumik jest bardzo lekki i wytrzymały. Jak cena nie będzie zbyt szalona to może być ok. A głupawa błyszcząca folia zawsze może zniknąć: "Kupimy szpraja i będziemy malować".
To na co nam "sztylowy tłumik z węgla", skoro nie będzie widać tej faktury materiału?
Jak chce się miec lekki tłumik, to wystarczy rurka PCV ze sklepu hydraulicznego i włala*! Prawie jak karbonowy tylko 100 razy tańszy :)

* - Jeszcze końcówki tłumików z gwintami zrobić, u jakiegoś speca metalurgicznego za pare PLNów i będzie "ręcznie robiony, na zamówienie" - jak Lamborghini.
Miszcz120 09.02.2013, h. 22:34 Miszcz120
Tarzan1009 10.02.2013, h. 00:14 Tarzan1009
Czy ktoś wie co to za blok gazowy na pierwszej emce?
podpinam się pod pytanie :)
Zuko0 10.02.2013, h. 08:58 Zuko0
Jeśli to King Arms wydaje, to pewnie prezentowane repliki też są tego producenta, wystarczy poszukać dobrze :)

PS. Fajny ten blok gazowy nawet :D
Miszcz120 10.02.2013, h. 13:26 Miszcz120
meldar 10.02.2013, h. 16:34 meldar
Dlaczego w tym uber taktycznym P90 jest ready mag system z magazynkiem do emki?
Bo jakiś kretyn kiedyś po pijaku wymyślił adapter do stanagów do P90 i środowisko ASG natychmiast podchwyciło pomysł jako że nie mają pojęcia że P90 w oryginale strzela nabojem FN 5.7x28 a nie 5,56 NATO a poza tym niedzielnym siekaczom i tak wszystko jedno.
GrimPilgrim 10.02.2013, h. 17:39 GrimPilgrim
ale w ASG wszystko strzela tym samym kalibrem. Boli cie, że można mieć jeden zestaw midcapów do eMki i do p90?
Brood 10.02.2013, h. 20:36 Brood
Niezupełnie "wszystko strzela tym samym kalibrem". Jest jeszcze cała masa replik na 8 mm.
Promant 10.02.2013, h. 21:39 Promant
N0mad 11.02.2013, h. 18:35 N0mad
Ta pianka wygląda niezbyt przekonująco... Ja swój wypełniłem kilkoma porządnymi pierścieniami z wełny mineralnej i sprawia znacznie lepsze wrażenie. Tyle że rurke wziąłem z inoksowego młynka do pieprzu i do dziś nie znalazłem weny żeby zrobić gwint który by to utrzymał na lufie xd
GHOST-PL 12.02.2013, h. 13:59 GHOST-PL
co to za mala emeczka ta wersja mini do CQB ?
N0mad 12.02.2013, h. 17:07 N0mad
Zdaje się że 'HK416 pistol'