Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 24.06.2009, h. 22:44, dodał: Promant
36

Spartan Imports: AEG CA SWD review. Kapowwe: ARES T.A.R. 21 review. Airsoft GI: DBoys RASII i zestaw szyn Madbull DD Omega.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Spartan Imports przedstawiła prezentację repliki produkcji Classic Army, karabinu snajperskiego SWD.

 

 
 

Kapowwe prezentuje review repliki firmy ARES, karabinka AEG T.A.R. 21.

 

 
 
 

Kolejne dwa filmy video produkcji Airsoft GI dotyczą DBoys RASII CQB

 

 
 
 

oraz zestawu szyn firmy MadbullDaniel Defense Omega.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 24.06.2009, h. 22:48 GunneR2oo6
Co do SWD to prezentuje się całkiem ładnie
eliasz 24.06.2009, h. 22:49 eliasz
To se obejrzałem Dragunowa

A swoją drogą fajnie się skupia na czytaniu z kartki
sniper_tarzan 24.06.2009, h. 22:53 sniper_tarzan
Ten zoom to troszkę wyżej proszsz i nawet pedikura jest . A to classicowskie SWD troszkę plasticzano wygląda (moja opinia)
lopez 24.06.2009, h. 22:54 lopez
Częściej pokazywali tą dziewoję jak SWD x)
Uber_Soldat 24.06.2009, h. 23:02 Uber_Soldat
SWD śliczne ale nie coś innego przykuwa uwagę przy oglądaniu tego filmilku

Plasticzano wygląda? Troszkę papierku ściernego, wełny stalowej i będzie przyzwoicie wyglądało.
Morn 24.06.2009, h. 23:02 Morn
musiałem ten filmik obejrzeć jeszcze raz żeby się skupić na SWD
Wg mnie jakoś nie powala ale pożyjemy, zobaczymy.
snake4 24.06.2009, h. 23:05 snake4
to tam było SWD, ups znowu patrzyłem się na to co nie trzeba xD
Karol_K 24.06.2009, h. 23:17 Karol_K
380 w stocku to trochę słabo ... żle nie jest ale mogli by tak chociaż z 400 wycisnąć....
greniu 24.06.2009, h. 23:28 greniu
"Troszkę papierku ściernego, wełny stalowej i będzie przyzwoicie wyglądało. " mi tam sie podoba jaka jest, ma fajny uśmiech
METEOR 24.06.2009, h. 23:34 METEOR
A jak dla mnie świetnie rozwiązany motyw z kolbą SF
Tankist 24.06.2009, h. 23:40 Tankist
tamtą babke dorzucają gratis do SWD ?
Promant 24.06.2009, h. 23:42 Promant
Tak. Specjalnie dla napalonych nielatów z post prl-u.
Fear Factor 24.06.2009, h. 23:51 Fear Factor
SVD i biust recenzentki wyszedł miodnie. Swoją drogą miło widzieć kogoś innego niż tylko kolejnych kolesi z nalanymi gębami.
Tony Halik 24.06.2009, h. 23:53 Tony Halik
Filmik z SWD był całkiem znośny aż do 1:20. Potem wgląd niektórych elementów zaczął budzić niesmak.
Yelon 24.06.2009, h. 23:55 Yelon
Fear Factor: popieram
C-bOoL 25.06.2009, h. 00:26 C-bOoL
To Wy tam widzieliscie SWD wogole ? )) w morde ja tam widzialem cos lepszego od replik ;]
cassius 25.06.2009, h. 01:17 cassius
Lol, prezentacje replik robią się coraz to dziwniejsze
remko 25.06.2009, h. 03:26 remko
Reklama dźwignią handlu Swoją drogą nieźle ta dziewczyna strzela
KicpA 25.06.2009, h. 05:10 KicpA
Gdzie to CA było?
Dragunow 25.06.2009, h. 08:11 Dragunow
ALE WIEEEEEEEEELKIE .... wrażenie robi to SWD xD (choć szczerze trochę plastikiem zajeżdża.
Dread 25.06.2009, h. 10:21 Dread
Zaraz jakiś kolejny spec będzie lansował, że to wcale nie jest SWD, tylko odmiana urugwajskiego karabinu saperskiego, który jest na wyposażeniu trzeciej samobójczej bojówki boliwijskich partyzantów, bo ósma wewnętrzna śrubka pod deklem ma inny kształt, niż w prawdziwym SWD

A to na filmiku nie zajeżdża plastikiem - bardziej podchodzi pod silikon
Michal_CHZW 25.06.2009, h. 10:21 Michal_CHZW
Ależ Piękne ......to SWD
bondzik 25.06.2009, h. 10:42 bondzik
moim zdaniem SWD genialne ale prezenterka jeszcze lepsza
pazdzioch 25.06.2009, h. 11:04 pazdzioch
może to i dobry sposób na odciągniecie uwagi od kiepskiego produktu

mnie tylko zastanawia jak wy się mogliście skupić i przyjrzeć czy to plastik czy metal
Marius7 25.06.2009, h. 12:14 Marius7
specjalnie tak zrobili... swoją drogą niezły towar

oczywiście mówię tu o SWD
Dogtag 25.06.2009, h. 12:15 Dogtag
@Dread

Nie silikon tylko push-up.
Laska niespecjalna.
Dragunow lepiej by wyglądał w drewienku.
Manyu 25.06.2009, h. 16:23 Manyu
Ładnie siecze ten TAR, SWD tak jak już wspomniano plastikowe jakieś... A prezenterce daleko jeszcze do aniołków ICSa
Szczur22 25.06.2009, h. 16:57 Szczur22
Dajcie nowy filmik, ale taki na którym widać SWD...
Prezes_____ 25.06.2009, h. 17:30 Prezes_____
Jeżeli na filmiku Spartan Imports najpierw spojrzałeś na dragunowa to nie jest z tobą za dobrze xD
Powiem tak, z filmiki fajne, może by tak stworzyć polskie Airsoft GI ??
Flaj 25.06.2009, h. 19:06 Flaj
Nom Cieżko odwrócic uwagę od ... Prezenterki SWD ;]