Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki c.d.

Świat, 24.06.2009, h. 22:11, dodał: Promant
16

Gunner Airsoft: sprężynowy SWD A.C.M. oraz chińska replika ASG GBB full metal Hi-Capa Xtreme .45. LCT Airsoft: premiera rynkowa AK105 i zapowiedź GB V.3. ARES: limitowana edycja AW338. RSOV: JG full auto BB tracer.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Gunner Airsoft dodano w dniu dzisiejszym, do oferty, sprężynowy karabin SWD A.C.M.. Replika jest kopią produktu firmy ATOZ. W komplecie magazynek typu hi cap. W chwili obecnej produkt nie ma podanej ceny i oznaczony jest jako "sold out". Nie wiadomo jeszcze zatem, czy będzie wkrótce rozpoczęta przedsprzedaż. 

 

 

W ofercie Gunner Airsoft dostępna jest także chińska replika ASG GBB full metal Hi-Capa Xtreme .45. Jest to pistolet z trybem ognia full auto, kopia produktu firmy Tokyo Marui. Cena: 55USD.

 

 

Firma LCT Airsoft ogłosiła premierę rynkową repliki AK105 na 26 czerwca. 

 

 

 

 

Firma LCT Airsoft, która do tej pory wykorzystywała w swoich replikach gearbox'y V.3 innych firm, zapowiedziała także, iż wkrótce zamierza wprowadzić na rynek własny GB V.3.

 

 

Firma ARES reklamuje limitowaną edycję repliki karabinu AW338. Części metalowe repliki, wykonane w technologii CNC, prawie w całości wyprodukowane będą z aluminium 6063 i anodyzowane.

 

 

W ofercie RSOV można nabyć produkt JG: naświetlacz do kulek.

 

 

Ten full auto BB tracer jest kopią produktu firmy Tokyo Marui. Zasilanie: 4 baterie AAA. Naświetlacz ma formę tłumika dźwięku i pasuje na gwint 14mm"-". Cena: 32.84USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.lctairsoft.com

www.popularairsoft.com  

www.airsoft-news.eu

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kelly 24.06.2009, h. 22:13 Kelly
hi cap do repliki sprężynowej to jest to ;]
Poniatkys 24.06.2009, h. 22:16 Poniatkys
albo hi-cap do m82....

ciekawe czy tracer jg będzie dostępny w pl...
Karol_K 24.06.2009, h. 22:18 Karol_K
To jest chyba A&K w innej okładce...
Silver Hunter 24.06.2009, h. 22:31 Silver Hunter
Ale się tych SWD wysypało, rosną jak grzyby po deszczu...
Mormaeglin 24.06.2009, h. 22:32 Mormaeglin
Szoda tylko iż ten AK105 raczej nie do końca prawdziwe AK105 przypomina.
Foka 24.06.2009, h. 22:37 Foka
Chińczycy z ARESa mogliby się podszkolić w angielskim Albo poprosić kogoś na Arnie's
Keltuzar 24.06.2009, h. 23:29 Keltuzar
Po co jest podświetlacz do kulek ?
Promant 24.06.2009, h. 23:43 Promant
Żeby świeciły.
Codename666 25.06.2009, h. 08:42 Codename666
A AK105 będzie w zestawie z kopią Cobry? Byłoby extra.
Augustus 25.06.2009, h. 09:02 Augustus
tracer po sensownej cenie... fajnie Może wreszcie będę mógł sklecić LARP'owego plasma rifle po rozsądnych kosztach
scynek 25.06.2009, h. 09:14 scynek
Tak jak prędzej nie było SWD tak teraz jest wysyp. Tak jak jest teraz z Galilami. Nie żebym narzekał... Jest to jak najbardziej porządane zjawisko, przynajmniej dla klientów
A AK105 strasznie według mnie plastikowo wygląda... Ale może to tylko takie zdjęcie. A ten montaż kolimatora (nie wiem jak to się nazywa, wyleciało mi) troszkę jakby kolorkiem nie pasuje... Ale to jest tylko moje zdanie.
Bohun74 25.06.2009, h. 09:21 Bohun74
W sumie jestem ciekaw ceny tego SWD w polskich sklepach no i rzecz jasna osiągów. Pamietam, że ATOZowskie SWD wymagało sporej siły do napięcia, sprężyna, ale sam sprzęt był rewelacyjny jeśli chodzi o celność i zasięg, wadą była jedynie zaporowa cena. Jeśli cena tego SWD okaże się atrakcyjna z przyjemnością go przetesuję. Pozdrawiam
Bukhart 25.06.2009, h. 09:38 Bukhart
nie miałem okazji się pobawić tracerem airsoftowym, więc mam pytanie, czy to ma opcje podświetlania "co któregoś" strzału? Czy też dla osiągnięcia efektu pocisków smugowych trzeba spędzić swoje młode lata, na ładowaniu magazynków (co trzecia kulka fluorescencyjna) ?
Manyu 25.06.2009, h. 17:30 Manyu
@Bukhart - Niestety tak.
MrHK 25.06.2009, h. 19:23 MrHK
hi cap?!