Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki

Świat, 24.06.2009, h. 01:12, dodał: Promant
24

ICS: oficjalna zapowiedź repliki ASG AEG Galil oraz test dwudzielnego gearbox'a. SRC: replika pistoletu maszynowego MP40. WETTI: GBB SCAR-L w przedsprzedaży. Tokyo Marui: zapowiedź premiery rynkowej M933 commando. Stryke Airsoft: Echo 1 Red Star AKM.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma I Chih Shivan oficjalnie zapowiedziała, na swojej stronie, w opcji coming soon, replikę AEG Galil.  

 

 

Zaprezentowano także test dwudzielnego gearbox'a produkcji ICS.

 

 
 

Według informacji podanych na stronie taiwańskiej firmy Star Rainbow Co.: replika pistoletu maszynowego MP40 ukaże się na rynku 10 lipca bieżącego roku. Replika będzie miała korpus wykonany ze stali, gearbox z 8mm łożyskowaniem oraz mosfet. W komplecie magazynek o pojemności 220BB.

 

 

Nowa replika firmy WETTI, o której pisaliśmy już w newsach: GBB SCAR-L, pojawiła się w przedsprzedaży. SCARa gas blow back WE oferuje, w cenie 260USD, Evike.com. Dostępna jest wersja na CO2 oraz na green gas. Oferowane są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz tan.

 

 

 

Firma Tokyo Marui zapowiedziała premierę rynkową M933 commando na 2 lipca 2009. Jest to karabinek bazujący na konstrukcji M733. Długość: 664/748mm. Waga: 2650g. Długość lufy: 272mm. Dostępne będą magazynki o pojemnościach: 68BB, 190BB i 300BB. Pasujący akumulator: mini.

 

 

Stryke Airsoft wyemitował film video prezentujący replikę full steel Echo 1 Red Star AKM.

 

 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cassius 24.06.2009, h. 01:42 cassius
AKM robi niesamowite wrażenie
krugerheini 24.06.2009, h. 08:26 krugerheini
Wszyscy robią galila 5,56. Czemu nikt nie wpadnie na myśl, coby zrobić galila 7,62? Naprawdę miodniejszy jest
PiterTKD 24.06.2009, h. 09:48 PiterTKD
W ogóle coś teraz się wszyscy na Galile rzucili. Jak ich nie było, tak teraz jest ich wysyp. Zaraz zacznie się pojawiać dość znane powiedzenie w troszkę zmienionej formie: "Znowu... Galil" ;P Mimo to Galilek świetny. Wiadomo już orientacyjnie ile będzie czynił?
HellCat 24.06.2009, h. 09:50 HellCat
No pewnie - 7.62 ma chociaż przyzwoitą moc obalającą
Poniatkys 24.06.2009, h. 09:55 Poniatkys
na początku filmiku o AKMie: "Today we ... ak74" aż zaczęłem się śmiać...
Moses 24.06.2009, h. 09:57 Moses
M933 bez blow backa? Na starej konstrukcji? Nieee to chyba zarty ze strony TM :/ Prima aprillis byl juz jakis czas temu
Wolako:D 24.06.2009, h. 10:22 Wolako:D
A czasem AKM nie powinien mieć magazynka 5,56?
Hudler 24.06.2009, h. 10:33 Hudler
Te SCARy nawet ładne, tylko ta różnica kolorów w wersji TAN mi się nie podoba.

PS. Nie.
Ravenkan 24.06.2009, h. 10:37 Ravenkan
Muzyka w filmie ICSa jest powalająca ^^
A nowy SCAR w wersji tan to chyba pierwszy SCAR który przypadł mi do gustu.
Chaves 24.06.2009, h. 10:45 Chaves
Skoro echo1 zrobiło taką dobrą replikę AKMa ze stali to by już mogło się postarać o wytłoczenie oznaczeń, a nie namalowanie ich na body! No i nie rozumie skoro zatroszczyli się o rozkładanie podobne do oryginału, to nie można było zamontować już suwadła? Z tego co widzę to body jest już na niego przystosowane ale zamiast normalnego dekoracyjnego suwadła dali jego atrapę.
wija99 24.06.2009, h. 10:50 wija99
Gearbox dwuczęściowy? Pierwsze słyszę, ale wygląda obiecująco nawet z tym śrubokrętem wetkniętym.
Ak SwEtAśNy, tylko się świeci to drewno laminowane.
lopez 24.06.2009, h. 11:08 lopez
Bitwa o klienta rozpoczęta, teraz poczekamy chwile i chińskie Galile zaleją polski rynek ceną o połowę mniejszą a jakością niemal taka samą lub nawet lepszą... Wystarczy czekać x)
Moses 24.06.2009, h. 11:17 Moses
Tak Sknofu jakosc w chinczykach naaaaapewno bedzie lepsza niz w markowej replice. Tekst dnia:)
Promant 24.06.2009, h. 12:21 Promant
Gearbox dwudzielny to żadna nowina, tylko norma w większośći replik ICS, tzn. we wszystkich z rodziny M4.
McGiver 24.06.2009, h. 13:10 McGiver
R.O.F. na 7.4 LiPo jest taki jak przy mojej eLce ze stockową sprężyną i kablami . niskooporowymi..... na baterii 9.6 NiMH.... o matko. A na tej drugiej wprost powalający.
Cheatmaster 24.06.2009, h. 13:20 Cheatmaster
@wija99

Dobrze że drewna się świecą. Cały AKM powinien.
Germ 24.06.2009, h. 14:43 Germ
AKM jest chyba identyczny z systemem VFC, ale chyba tylko za wyjątkiem komory HU, która wydaje się być połączona z lufą, co jest dla mnie gorszym rozwiązaniem od L-kształtnego klocka...
Widać, że prezenter jest nieobeznany z bronią po tym, jak rozkłada.
Jeżeli naprawdę to jest full steel, to co się zmagać z malowanymi napisami? Papier ścierny, wybijak, oksydowanie. I będzie piękny AK.
uzi43 24.06.2009, h. 15:19 uzi43
Ten SCAR w TANie wygląda wg mnie beznadziejnie. ;/
Natomiast bardzo ciekawy AKM