Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki firmy ARES w ofercie Specshop

Polska, 24.06.2009, h. 00:20, dodał: Promant
34

Specshop włączył do swojej oferty repliki ASG AEG produkcji firmy ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Specshop dodano do oferty repliki AEG produkcji firmy ARES. Dostępny jest Tavor [T.A.R. 21], w cenie: 1945PLN. Długość: 725mm. Waga: 3500g. Materiał: ABS + metal. Magazynek typu mid cap, o pojemności 120BB. Lufa wewnętrzna o długości 400mm. Łożyskowanie: 8mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

 

L86 A2, w cenie: 2145PLN. Długość: 920mm. Waga: 5600g. Materiał: metal + ABS. Magazynek typu mid cap, o pojemności 130BB. Lufa wewnętrzna o długości 600mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

 

L85 A2 AFV, w cenie 1699PLN. Długość: 605mm. Waga: 4500g. Materiał: metal + ABS. Magazynek typu mid cap, o pojemności 150BB. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

 

M60E4, w cenie: 2299PLN. Długość: 928mm. Waga: 6350g. Materiał: Metal + ABS. Magazynek: BOX, o pojemności 4000BB. Lufa wewnętrzna o długości 400mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

 

SL-9, w cenie: 1299PLN. Długość: 980-1030mm. Waga: 3500g. Materiał: ABS + metal. Magazynek typu low cap, o pojemności 20BB. Lufa wewnętrzna o długości 530mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

 

G36, w cenie: 1119PLN. Długość: 765-1000mm. Waga: 3200g. Materiał: ABS + metal. Magazynek typu mid cap, o pojemności 140BB. Lufa wewnętrzna o długości 480mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

G36C, w cenie: 999PLN. Długość: 505 - 735mm. Waga: 3000g. Materiał: ABS + metal. Magazynek typu mid cap, o pojemności 140BB. Lufa wewnętrzna o długości 247mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

G36K, w cenie: 1035PLN. Długość: 620-880mm. Waga: 3000g. Materiał: ABS + metal. Magazynek typu mid cap, o pojemności 140BB. Lufa wewnętrzna o długości 350mm. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bat_Sirius 24.06.2009, h. 00:27 Bat_Sirius
Nie widać zapowiedzianego L85A2... no i cena L86 zabija.
Yeneth 24.06.2009, h. 00:37 Yeneth
Polimerowe gearboxy i nietypowe komory HU wróżą problemy przy zabawie z eLkami od Aresa ;/
Jackall37 24.06.2009, h. 00:39 Jackall37
Czy ja wiem, w swoim czasie za M16 G&P płaciło się 2500 zł

Wreszcie jakieś fajne M60 w dobrej cenie - ciekawe, kiedy zaobserwuję pierwszego Dżona w akcji
rucznoi 24.06.2009, h. 00:42 rucznoi
Ciekawe jak wypadają kolimatory w G36 ARESa a Star'a. No i nawet nie wielkie przebicie cenowe jeśli chodzi o Tar'a
ruffin-89 24.06.2009, h. 01:09 ruffin-89
@Yeneth - Te GB wbrew pozorom wypadają nieźle.
Jangi 24.06.2009, h. 01:28 Jangi
Uuuu takie tanie Tavor i AFV. Suuuper
radzio2k 24.06.2009, h. 01:52 radzio2k
I dobrze że takie drogie- zaraz by wszyscy zaczli latać i kozaczyć z tavorami albo l86
happy666 24.06.2009, h. 03:03 happy666
Rucznoi, zdaje się, że nie będzie różnicy między Starem, a ARESem, z tego względu, że to prawie jedna i ta sama firma.
Krabii 24.06.2009, h. 06:53 Krabii
A tak propo treści....strasznie kusi ten TAR21 ojjjj strasznie. Moim zdaniem, obok FN F2000, najpiękniejszy bullpup i wszelkie eLki się chowają Nawec cena jest zjadliwa:)
Camilus VI 24.06.2009, h. 08:49 Camilus VI
Czemu G36 Aresa dopiero teraz i czemu tak tanio?!
przemek10 24.06.2009, h. 09:12 przemek10
L86 piękne
Hornet 24.06.2009, h. 09:18 Hornet
Cena za TAR21, nie jest mała ale wydaje się rozsądna, szkoda tylko że już go nie ma

Taka ciekawostka:
TAR21 - 499USD - 1945PLN
TM SOPMOD M4 - 497USD - 2800PLN
Dalej 24.06.2009, h. 09:20 Dalej
YEEEEES!

Taniej niż myślałem. Dobra cena jak na nasze chore podatki.

//edit
Już niedostępny. Heh, wykupili na pniu.
HellCat 24.06.2009, h. 09:48 HellCat
Ten TAR ma jedną zajebi*tą zaletę - fajny celownik w zestawie
Azur 24.06.2009, h. 09:52 Azur
Kurczak, żeby tylko wypuścili części do G36 oddzielnie... wtedy krótkie magi, chwyt z kolimatorem i ziuuu
vip3r 24.06.2009, h. 10:01 vip3r
no holender, człowiek jeden wieczór poza internetem spędzi i mu Tavora wykupią

cena naprawdę była rewelacyjna
Fear Factor 24.06.2009, h. 10:01 Fear Factor
Co do opisu Tabora/Tavora na stronie Speca, to przypadkiem on nie był produkowany przez IMI, a Tabor/Tavor nie była to nazwa projektu?
Jangi 24.06.2009, h. 10:39 Jangi
No szkoda szkoda że wykupili, bo się naprawdę opłacało kupić w porównaniu do ściągania zza granicy, no ale liczę na następne dostawy (o ile ten Tavor nie jest limitowany?).
wija99 24.06.2009, h. 10:40 wija99
G36 - KOLEJNY Subway.
Tavor Pikny i nie ma co się nad tym rozwodzić. Mi tylko coś te SL-9 nie pasuje, Takie jakieś za słabe w stocku trochę. Co najmniej te 390 powinno mieć
Yeneth 24.06.2009, h. 11:05 Yeneth
@ruffin-89

Niestety u mnie taki "nieźle wypadający" GearBox poddał się po niecałym miesiącu a sekcja wykazała skazę materiału. Pewnie był to przysłowiowy "peszek" ale wspomnienie rozpadającego się GB pozostaje długo w pamięci.

Wracając do tematu:
Porównując nowe ARESy ze STARami - te pierwsze wychodzą ciut bardziej blado. Główne różnice to jakość wykończenia elementów z tworzyw sztucznych (porównywane na modelach G36 i SCAR). ARES ma jednak jeden spory plus - jest dostępny.
Dalej 24.06.2009, h. 11:21 Dalej
SPECSHOP powiedział że za 2-3 tygodnie będą następne.
MrHK 24.06.2009, h. 11:48 MrHK
Taniawa coś ta Gieta. Czyżby koniec z CA36? Ja czekam na HKV Aresa w Polsce.
Devito 24.06.2009, h. 12:01 Devito
@Yeneth

Ta różnica w wykonaniu G36 pomiędzy Starem a ARES jest potwierdzona? Dotyczy to użytych materiałów czy spasowania?
Yeneth 24.06.2009, h. 12:42 Yeneth
@Devito

Różnica polega głownie w spasowaniu i jakości użytych materiałów. W elementach metalowych jest to niemal niezauważalne ale w przypadku elementów polimerowych różnice wychodzą dość szybko. Możliwe że nie jest to regułą, niemniej zostało zauważone na 2 rodzajach replik (G36 i SCAR) w których elementy z tworzyw sztucznych stanowią dość spora cześć konstrukcji repliki.

@MrHK

Byłbym daleki od zwiastowania końca Giet spod znaku CA. Obecnie są dostępne w naprawdę fajnych cenach a użyty do ich konstrukcji polimer jest wierniejszy oryginałowi niż ten od Aresa - ale to już najlepiej ocenić samemu
Cheatmaster 24.06.2009, h. 13:12 Cheatmaster
Ale słodziutkie to małe l85 :3
Jangi 24.06.2009, h. 13:50 Jangi
No, tylko specshop walnął się w opisie tej AFVki, bo nie pasują do niej baterie w rozmiarze mini, tylko takie specjalne, złożone z małych ogniw ułożonych w rządek. Ale można zastosować małe lipo, albo na prawą szynę dać puszkę, np tego małego anpq15 KA albo Vanaras.

PS. No i byczo wyglądałoby z małym eotechem 551 zamiast SUSATa
ZeeMike 24.06.2009, h. 15:12 ZeeMike
O rany... Ledwo człowiek kupi sobie coś do tego AeSGie a tu zaraz mu z czymś takim wyskoczą. Tavor przepiękny, L86 baaardzo kusi, M60 mrrrrraaauuu...

To ja się pytam - skoro zostali oficjalnym dystrybutorem ARESa to kiedy będzie Cheytac?
kossaa 24.06.2009, h. 18:08 kossaa
ZeeMike - Proszę bardzo :

Cheytac M200 - 6650 zł

$3

DSR-1 - 3850 zł

$3

Prezes_____ 24.06.2009, h. 18:13 Prezes_____
Dodali też jeszcze kilka replik, ale może po wydaniu newsa
KicpA 24.06.2009, h. 19:38 KicpA
Hm ciekawe czemu wiedziałem że spece się pchają w ARESa Jak robiłem zamówienie w lutym na aresusa.com to zauważyłem że w "distributors" pojawił się spec Ceny są bardzo przyzwoite.

Yeneth mój padł dopiero jak po prawie 2 latach włożyłem M150 guardera i przerobioną głowicę od V6 też guardera. Ale nie równo doszlifowałem i dlatego strzeliła jedna połówka. A po za tym nowy kosztuje 17USD więc . Ares produkuje zamienne szkielety metalowe do replik z poliwęglanowymi szkieletami. Już mam jeden i powiem że jest solidny i na łożyska 8mm, robią też bardzo dużo części zamiennych jak komory HU (lepsza ta od ARESa niż tą co miałem w STARze), głowice, dysze i wiele wiele innych.

Trzeba pomęczyć Spec shop bo na stronie ARESa, elka ma w opisie technicznym wpis "HIGH STRENGTH METAL GEARBOX", a na zdjęciach jest z nowszą wersją handguardu.
JohnnyStick 26.06.2009, h. 20:26 JohnnyStick
trzymałem Tavora dziś przez chwilkę.... powiem, że byłem zauroczony wykonaniem ....jedyna wada to źle skalibrowany laser i kolimator...ale to kwestia ustawienia.lecz w tej cenie powinno być już wszystko ok. Ale ogólnie...polecam
Dalej 27.06.2009, h. 07:39 Dalej
Już jest kolejna partia.
Dalej 30.06.2009, h. 22:54 Dalej
Dostałem dzisiaj mojego TAVORa. Ma wadę - laserowy wskaźnik jest tak przesunięty wewnątrz obudowy że jego promień nawet nie wychodzi na zewnątrz.

Myślę że sklep o tym wiedział, podejrzewam że moja replika pochodzi ze zwrotu.