Daj cynk
Reklama

Aktualności

Oporządzenie produkcji Flyye Industries

Polska, 23.06.2009, h. 23:20, dodał: Promant
17

Sklepy: Coyote ASG oraz Capri ASG włączyły do swojej oferty produkty firmy Flyye Industries.



 

 

 

 

 

 

 

 

Flyye Industries to firma istniejąca od 2006 roku, która w roku 2007 nawiązała współpracę z firmą Phantom/Pantac, w celu rozwijania produkcji wysokiej jakości oporządzenia taktycznego. Od roku 2008 firma skupiła się na promowaniu własnej marki, zaopatrując służby mundurowe w wielu krajach. Dewizą Flyye jest wytwarzanie oporządzenia taktycznego wysokiej klasy i konkurowanie swoimi produktami (w tym także ich ceną) z uznanymi markami światowych liderów w produkcji wyposażenia taktycznego dla służb mundurowych i wojskowych. Od początku roku 2009 uwagę firmy Flyye przyciągnął także, poszerzający się, rynek airsoftowy. Flyye Industries do produkcji swojego oporządzenia wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały: Invista Cordura 1000D, Nylon 420D, a także klamry UTX - Duraflex oraz zamki YKK. Jakość i kolorystyka produktów Flyye zgodna jest ze specyfikacją wojskową.

Sklep Coyote ASG poszerzył swoją ofertę o całkiem szeroką gamę produktów firmy Flyye, głównie w wersji camo multicam oraz w kolorze coyote brown. Poczynając od kamizelki taktycznej Flyye Armor, w oryginalnym kamuflażu Multicam firmy Crye Precision, która jest rozwojową wersją kamizelki CAGE Armor Chassis stworzonej przez Crye Precision. [Cena: 1238PLN.]

 

 

 

Oferta obejmuje także kamizelkę taktyczną RAV i inne typy kamizelek oraz różnorodne ładownice, panele udowe, cheekpady na kolbę, torby itp. produkty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty Flyye Industries włączył do swojej oferty także sklep Capri ASG. Obok pozycji w multicamie i coyote brown, dostępne są także elementy oporządzenia w kolorze zielonym. Ceny, w obu sklepach, zróżnicowane, zależnie od typu elementu oporządzenia - od kilkudziesięciu złotych za ładownicę do ponad tysiąc za najdroższe wersje kamizelek taktycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.casg.pl

www.asg.com.pl

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamina 23.06.2009, h. 23:23 Kamina
1238zł za kamizelkę? Nie za dużo ?
Cyrek 23.06.2009, h. 23:25 Cyrek
100tys za auto? Przeciez mozna kupic za 500zl...
Maza94 23.06.2009, h. 23:25 Maza94
ja taka kupiłęm za 200
Yeneth 23.06.2009, h. 23:31 Yeneth
Tak sie zastanawiam skad w ofercie sklepów FLYYE ARMOR skoro:
"Dear all the Flyye distributors and wholesalers :

Urgently we hereby to annouce that Flyye Armor must be stopped selling right away due to the legal warning from Crye Precision.

He who continues selling Flyye Armor would probably sustain relevant legal punishment.

Thank you for your cooperation!

Your sincerely
Flyye Industries "
Promant 23.06.2009, h. 23:39 Promant
Cóż, prawdopodobnie ugoda nie obejmuje egzemplarzy już wprowadzonych na rynek. Albo ta informacja jeszcze nie dotarła do wszystkich dystrybutorów. A może sytuacja prawna już się zmieniła? Wybieraj.
Psycho_Mantis 23.06.2009, h. 23:40 Psycho_Mantis
Maza94 - Za 200 zł, to kupiłeś tą z piątego zdjęcia, tak?
Yeneth 23.06.2009, h. 23:52 Yeneth
> Promant

Tak tylko ciekawostkę zauważyłem - jak chciałem ten model kupić na początku tego roku w sklepie stacjonarnym w HK to obsługa odmówiła i odesłała mnie do informacji na stronie producenta. Widać coś się zmieniło albo Polska to kraj o którego istnieniu Crye Prec. nie ma pojęcia... 50/50

Poza tym szpej od Flyye mogę polecić... ich kamizelka i ładownice wytrzymują u mnie dłużej niż Condor i G&P.
sisi 23.06.2009, h. 23:59 sisi
Bardzo dobra firma. Polecam. Sam mam CIRASa w MC sprowadzonego 2 lata temu i do tej pory wszystko trzyma itp... no ubrudziła się lekko....
Wukasz 24.06.2009, h. 00:12 Wukasz
Wszystko fajnie tylko szkoda, że wiele to zrzynka z Eagla, z logo włącznie Ciekawe kiedy chłopcy z Cushima będą mieli wolna kasę na prawnika
Promant 24.06.2009, h. 00:26 Promant
Yeneth,
no właśnie to samo Ci odpisałem: 50/50, bo kto to wie do końca?

$1

news jest o produktach, a nie o kwestiach praw autorskich. Myślę, że firmy poradzą sobie znakomicie same w tej kwestii i rozwiążą sprawy między sobą.
My nie znamy sytuacji prawnej i nie nam się o tym wypowiadać.


Więc proszę sobie darować dywagacje na tematy prawne, autorskie itp. albo takie komentarze będą uznane za celowe OT.
Siup 24.06.2009, h. 08:02 Siup
Ta kopia Hellcata MK1 wygląda bardzo fajnie. Tak fajnie że niedługo będzie u mnie w domu .
Gator 24.06.2009, h. 11:32 Gator
Fajna kamizelka w multicamie
Prezes_____ 24.06.2009, h. 18:09 Prezes_____
Jakieś inne kolory mogłyby być, zaniedługo pół Polski bedzie łazić w multicamie xD
_majster_ 24.06.2009, h. 18:18 _majster_
już łażą
Laos 27.06.2009, h. 10:05 Laos
Ja tam na swoją kamizelke właśnie od Flyye Industries nie mogę złego słowa powiedzieć naprawde sprzęt warty polecenia.
Maza94 29.06.2009, h. 13:30 Maza94
na gunfire można tą pierwszą kamizelkę za 240 zł kkupić