Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 22.06.2009, h. 22:37, dodał: Promant
21

RWA: G&G G96 oraz G&G SCAR-L (tan) w ofercie. Tokyo Marui: zapowiedź pistoletu GBB FN Five Seven. Uncompany: prezentacja ASG AEG A&K mk43mod0. RA Tech: łuski do repliki firmy Marushin Kimber Gold Match.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty repliki firmy Guay Guay: gazowy karabin snajperski bolt action G96 oraz AEG SCAR-L (tan). G96, oferowany w edycji limitowanej, kosztuje 380USD. Waga: 3890g. Długość: 1150mm. Pojemność magazynka: 15BB. Prędkość początkowa: 345fps [na gazie HFC134a].

 

 

Replika G&G karabinu SCAR-L, w wersji kolorystycznej tan, kosztuje 328USD. Waga: 2900g. Długość: 869mm. Pojemność magazynka: 450BB. Prędkość początkowa: 370fps. 

 

 

Firma Tokyo Marui podała, że replika pistoletu GBB FN Five Seven będzie dostępna od 7/8/2009. Cena: 16,590Yen [123.68EUR].

 

 

Firma UNcompany wyemitowała film video prezentujący replikę AEG firmy A&K karabinu maszynowego mk43mod0.

 

 
 

Firma RA Tech reklamuje swój nowy produkt: łuski dedykowane do repliki firmy Marushin pistoletu GBB Kimber Gold Match.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 22.06.2009, h. 22:43 Guest (ID:6452)
Nareszcie five seven... Oby tylko były części do niego (tyle ile do hi capy )
HellCat 22.06.2009, h. 22:48 HellCat
Five-Seven to belgijski pistolecik, wykorzystują go również polskie siły specjalne. Sprzęt dla rekonstruktorów - pomijając fakt, że straszny z niego "kurdupel"
uzi43 22.06.2009, h. 22:51 uzi43
Ładny ten five seven, ciekawe jak z jakością i niezawodnością będzie, i kiedy go Chińczycy skopiują
Augustus 22.06.2009, h. 23:16 Augustus
Ładny FiveseveN Teraz tylko niech ktoś zrobi do niego replikę granatnika 20mm HEP z Battlestar Galactica ;P
Poniatkys 22.06.2009, h. 23:22 Poniatkys
Czy na SCARze nie powinny być oznaczenia MK 16 MOD 0 zamiast EX 16 MOD 0?
gross 22.06.2009, h. 23:26 gross
Na tyle części co do Hi-Capy to bym nie liczył, oby wyglądał lepiej niż to "coś" z Marushina
sjzmisiek 22.06.2009, h. 23:26 sjzmisiek
5-7 fajny sprzęcik (ma blow-job )... m60 a&k też sieświetnie prezentuje kiedy będzie wersja m60 VN ?
badger 22.06.2009, h. 23:43 badger
A co ta G96 ma na....na cylindrze?
Cheatmaster 22.06.2009, h. 23:47 Cheatmaster
FN Five-seveN, ma miłość!!!

(Dobrze, że moja dziewczyna nie odwiedza tej strony teeth.gif )
sjzmisiek 22.06.2009, h. 23:48 sjzmisiek
$3 świetnie kopie ciekawe kiedy u nas będzie
szalma 22.06.2009, h. 23:55 szalma
Jakiś dziwny kolor na tych zdjęciach ma ten SCAR (górna część korpusu i magazynek). Dobrze ,że w newsie nie ma ceny łusek zaraz padły by teksty typu "o nie jakie te łuski drogie i trzeba zbierać po lesie"
Bodzio90 23.06.2009, h. 08:20 Bodzio90
Pytam się, kto wpadł na tak wspaniały pomysł, i do snajperki za 380$ wsadził 345fps? Chyba że ten gaz, to jakiś porównywalny z cichym pierdnięciem...
Krystian_Ck 23.06.2009, h. 09:11 Krystian_Ck
kocham Was za ten news <33
Krabii 23.06.2009, h. 09:31 Krabii
@Poniatkys

nie od dziś wiadomo że G&G nie ma licencji tak więc nie ma orginalnych oznaczeń na SCARze, z resztą dla nie każdego to jest problem:)
Promant 23.06.2009, h. 09:47 Promant
Bodzio90,

nie jest tajemnicą wszechświata, że 134a to słaby gaz, zaś Azjaci mierzą na nim i go używają ze względu na ograniczenia jakie u nich funkcjonują.

Leo_111 23.06.2009, h. 10:08 Leo_111
a te mk 43 czerpie energię z kosmosu? po wyciągnięciu gb jakoś nie widziałem połączenia gb-akumulator :I
sniper_tarzan 23.06.2009, h. 10:22 sniper_tarzan
W L96 chyba rączka przeładowania jest trochę inna, niż być powinna.
Johann 23.06.2009, h. 10:27 Johann
@Leo zobacz jeszcze raz, albo i dwa razy filmik.
@HellCat: ''My to wiemy Kocie''
Bat_Sirius 23.06.2009, h. 11:04 Bat_Sirius
FN Five Seven coś dla fanów Splinter Cell
maxmal 23.06.2009, h. 17:10 maxmal
Five-seveN z metalowym zamkiem.Amen.
radzio2k 23.06.2009, h. 22:59 radzio2k
Piękna sprawa z tymi łuskami