Daj cynk
Reklama

Aktualności

Guarder MEU SOC .45

Świat, 19.06.2009, h. 21:36, dodał: Promant
10

Intruder Shop włączył do oferty replikę ASG pistoletu M.E.U. (S.O.C.) .45 custom version, produkcji firmy Guarder.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tych, którzy nadal poszukują perfekcyjnej wersji jedenastki może zainteresować customowa replika jaką, w edycji limitowanej, proponuje Intruder Shop

 

 

 

Pistolet gas blow back 1911 M.E.U. (S.O.C.) .45 custom version, produkcji firmy Guarder, oparto na bazie repliki 1911 MEU firmy Tokyo Marui.

 

 

 

 

Zastosowano zestaw konwersyjny Guardera, składający się z aluminiowego zamka i szkieletu, z oznaczeniami Springfield Armory. Każdy szkielet posiada indywidualny numer.

 

 

 

 

 

 

Replika posiada regulowany Hop-Up. Przyrządy celownicze Novak's. Prędkość początkowa: 350fps. Długość: 223mm. Waga: 1000g [z magazynkiem]. Pojemność magazynka: 28[+1]BB. Sugerowana cena detaliczna podawana jest na życzenie klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.intrudershop.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cassius 19.06.2009, h. 21:51 cassius
Ehh jak ja kocham pistolety, a ten calkiem ladny jednak wolę klasyczną 1911

a własnie! Skoro juz modyfikowali to mogli lufę też wrzucić z aluminium czy stali
Ravenkan 19.06.2009, h. 21:57 Ravenkan
Pięęękny! Ale z pewnością kosztuje z pół skarbca Ali Baby.
piotras1001 19.06.2009, h. 22:07 piotras1001
Też coś czuje że z ceną będzie na bogato,ale jest ładna.
cardamon 19.06.2009, h. 22:14 cardamon
huh ale cudo, ktoś sie juz pytał o cene ?
PPSB 19.06.2009, h. 22:14 PPSB
Wow...ale ładny....piękny
HellCat 19.06.2009, h. 22:26 HellCat
Ładny. Zarąbiście mi się podobają te otwory w spuście - wydaje się lżejszy, bardziej pro itd
courtez 19.06.2009, h. 22:28 courtez
mam m.e.u z socom gear i rzeczywiście nie jest perfekcyjna wiec może to ?? Lecz podstawowa cena TM w granicach 750zł + owy PIMP drugie tyle ;/ jednym słowem cena zaporowa !
ZeeMike 19.06.2009, h. 23:25 ZeeMike
Poza dodatkowymi oznaczeniami i materiałem wykonania nie różni się praktycznie od Marui, którego szczęśliwym posiadaczem jestem od wczoraj. Piękna klameczka...