Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 20.06.2009, h. 13:32, dodał: Promant
26

Freedom Art: mag pipe. ARES: letnia promocja replik ASG serii SCAR. Marushin: CZ75D Maxi.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Freedom Art proponuje adapter do magazynków, pod nazwą mag pipe.

 

 

Ta prosta konstrukcja ma umożliwić wykorzystanie klasycznych magazynków AEG M4 w nowych replikach AEG firmy Tokyo Marui, posiadających gearbox'y z systemem recoil shock. Cena adaptera: 2000Yen [14.86EUR].

 

 

Firma ARES rozpoczęła letnią promocję swoich replik ASG z rodziny SCAR. Producent oferuje klientom 5% rabat.

 

 

Promocja kładzie nacisk na realizm wyglądu replik SCAR ARESa.

 

 
 

Zaprezentowano film przedstawiający replikę firmy Marushin: CZ75D Maxi, o której niedawno pisaliśmy w newsach. Jest to kolejna replika GBB z serii pistoletów wyrzucających łuski.

 

 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Longbow 20.06.2009, h. 13:36 Longbow
Bardzo fajnie wygląda SCAR z granatnikiem.
Krabii 20.06.2009, h. 13:52 Krabii
Wie ktoś gdzie można kupić same granatniki EGLM podwieszane pod SCARa Light???? Wiadomo coś odnośnie EGLMa od VFC????
TYKA 20.06.2009, h. 14:30 TYKA
14.86EUR za taka pierdołę ? ....
Johann 20.06.2009, h. 14:33 Johann
Strasznie plastikowo brzmi ta CeZetka.
MrHK 20.06.2009, h. 14:38 MrHK
TYKA- wolisz płacić krocie za magi TMa?
Szkodnik 20.06.2009, h. 14:48 Szkodnik
Chyba chodziło mu o to, że taka pierdoła powinna kosztować 0.86EUR a nie 14.86...
TYKA 20.06.2009, h. 14:51 TYKA
Nie mówię tu o przydatności tylko cenie nałożonej za sam ten element...
gadzinka 20.06.2009, h. 15:02 gadzinka
Skoro SCAR ARES-a jest "mega realistyczny" to można do wersji H, bez żadnych modyfikacji, podpiąć mag do AK-47, tak jak to można uczynić w ostrym?
ZenonZenon 20.06.2009, h. 15:34 ZenonZenon
Skoro SCAR ARES-a jest "mega realistyczny" to można do wersji H, bez żadnych modyfikacji, podpiąć mag do AK-47, tak jak to można uczynić w ostrym?

ktoś coś o tym wie czy to boty na forum piszą?
uzi43 20.06.2009, h. 15:46 uzi43
Skoro SCAR ARES-a jest "mega realistyczny" to można do wersji H, bez żadnych modyfikacji, podpiąć mag do AK-47, tak jak to można uczynić w ostrym?

A od kiedy do SCARa H można magi od kalasza podpiąć?
Adapter drogi, ale SCARy śliczne! Ja akurat lubię ich kolbę w kształcie buta
Cheatmaster 20.06.2009, h. 15:50 Cheatmaster
Pytanie laika: czym różni się EGLM do Lighta, od EGLM do Heavy?
cassius 20.06.2009, h. 16:00 cassius
Owszem, ASG nie należy do tanich hobby lecz elementy o takim kształcie z takiego materiału kosztujące 15euro to juz jawne wyzyskiwanie
Mack the Knife 20.06.2009, h. 16:01 Mack the Knife
do replik G36 też da się podpiąć mag od AK, co to zmienia?
evan 20.06.2009, h. 16:01 evan
Wielkością obejmy która na objąć gniazdo magów(w wersji H jest ono większe).
vip3r 20.06.2009, h. 16:25 vip3r
no to w końcu wiem jakiego Marushina z łuskami chcę szkoda że nie 8mm ale nie będę wybrzydzać. CZ z KSC to jedna z moich ulubionych replik.

ktoś może wyczaił już tego marushina w któymś sklepie?
happy666 20.06.2009, h. 18:01 happy666
Prawda jest okrutna. Jeśli się obcowało z prawdziwą to żadna się nie będzie podobać
xasistis 20.06.2009, h. 18:16 xasistis
Cheatmaster - kompletnie niczym.
Mati13k 20.06.2009, h. 18:52 Mati13k
xasistis- po co mówisz jak nie wiesz? Chcesz pokazać swoją wiedzę- niestety nie wyszło, skończ podstawówkę to pogadamy. SCAR H strzela amunicją kaliby 7.62mm i magazynki sa nieco szersze, tak jak obejma granatnika.
MrHK 20.06.2009, h. 20:09 MrHK
,,do replik G36 też da się podpiąć mag od AK, co to zmienia?"- Jak???

Chodziło mi o to że taniej jest dokupić taki adapter i stosować zwykłe magazynki, niż dokupywać te cholernie drogie TMowskie.
gadzinka 20.06.2009, h. 21:21 gadzinka
Sniper variant, as well as 7.62x39 SCAR-H, which will accept "battlefield pickup" AK-47/AKM magazines with 7.62 M43 ammunition, available during the operations behind the enemy lines.

$3

Promant 20.06.2009, h. 21:38 Promant
Oczywiście, że cena takiej pierdoły nie powinna być tak wysoka, ale kwestia w cenie magazynków TM, a nie tego gadżetu
polskipolakpl 20.06.2009, h. 22:27 polskipolakpl
Yyy, naprawde nie widzicie tego, że magazynki nie są ścięte w SCARze H ? I oni tu mówią o realiźmie?!
Armand 20.06.2009, h. 23:44 Armand
Ta CZ'ka troche nieekonomiczna co nie dla przykladu strzelajcie z tego w lesie. A po strzelance ,,cholera gdzie moje luski spadly???,,

Goose 21.06.2009, h. 07:08 Goose
Jezu, jakakolwiek replika zawierająca łuski sie pojawi ciągle ględzicie o tym samym 'A po strzelance ,,cholera gdzie moje luski spadly???,, ', to-SĄ-repliki-KOLEKCJONERSKIE-Amen.

"Yyy, naprawde nie widzicie tego, że magazynki nie są ścięte w SCARze H ? I oni tu mówią o realiźmie?! "
Nie. A magazynki można wymienić, co za problem.

Co do adaptera, 15 ojro konfrontując z ceną magazynka do SOPMODa TM, cóż, jeśli posiada się magazynki do eMek w klasycznym standardzie to warto. Wsio
SaperCK 21.06.2009, h. 18:16 SaperCK
wypadające łuski dodają punkty do lansu
Promant 21.06.2009, h. 19:18 Promant
Eh, niektórzy nigdy nie zrozumieją, że airsoft na świecie wykracza znacznie poza samo bieganie i nawalanie do siebie z replik.