Daj cynk
Reklama

Aktualności

DBoys KAC PDW

Świat, 19.06.2009, h. 21:04, dodał: Promant
19

Na stronie sklepu Ebaybanned jest już oferowana replika ASG AEG, firmy DBoys, SMG KAC PDW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do oferty sklepu Ebaybanned dodano replikę full metal AEG, firmy DBoys, SMG KAC PDW.

 

 

Cena: 174USD. W komplecie z repliką nabywca otrzymuje pojemnik na akumulator w formie puszki, aku, ładowarkę oraz chwyt pionowy na RIS.

 

 

 

Prędkość początkowa w zakresie: 350-380fps na 0.2g BB.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.ebairsoft.com  

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 19.06.2009, h. 21:12 Mati13k
Ładne to... Takie zgrabne. Przyda się jako broń boczna dla snajperów, albo do budynków dla normalnych graczy. Niestety 380 fps to trochę za dużo do CQB- downgrade na starcie ;/ Mam nadzieję, że GB i wykonanie jest okej, bo z poprzednimi Boyami to rożnie było.
Filipoo23 19.06.2009, h. 21:13 Filipoo23
Cóż, KAC to KAC
happy666 19.06.2009, h. 21:17 happy666
Wow, Promant, nie tak szybko, niedługo nie będziemy nadążali za czytaniem Tymardziej, że zwykle wrzucałeś w godzinach 10-12 w nocy, a teraz mamy newsy w czasie rzeczywistym
Promant 19.06.2009, h. 21:22 Promant
Nie masz na co narzekać?...
Jangi 19.06.2009, h. 21:22 Jangi
Ciekawe, czy któryś z polskich sklepów go ściągnie i za ile go będzie sprzedawać.
Mamlas 19.06.2009, h. 21:30 Mamlas
Jutro weekend, więc newsów nie będzie, dlatego happy nie martw się
Leo_111 19.06.2009, h. 21:37 Leo_111
Narobili mi tego smaku na pdw . Ale twardo wyczekam do momentu w ,którym pojawi się w Polsce .
Baker2222 19.06.2009, h. 21:46 Baker2222
Naprawde ładnie wykonana replika Narobili smaka...
jackobi 19.06.2009, h. 21:52 jackobi
No to teraz sprzedaż mp5 nagli mnie jeszcze bardziej czaiłem sie na to pdw od jakiegoś czasu, ale na markowe niestety mnie nie stać
happy666 19.06.2009, h. 22:07 happy666
Ale ja nie narzekam, wręcz przeciwnie
Dziadek71 19.06.2009, h. 22:39 Dziadek71
O downgrade się nie martwcie. W domu wystrzelcie dwa magazynki kulek w karton, to się zrobi 330 fps, bo sprężyna się ubije.
C-bOoL 19.06.2009, h. 23:56 C-bOoL
Bo to jest KAC !, to jest KAC MORDERCA ))
dzanas 20.06.2009, h. 02:50 dzanas
od kiedy w takim kalibrze występują "pistolety maszynowe" ?! hmmmm chyba subkarabinek raczej
sisi 20.06.2009, h. 10:58 sisi
Teraz mogliby zrobić to PDW w Dark Earth i był bym szczęśliwy...
Promant 20.06.2009, h. 12:32 Promant
Hehe, proszę bardzo, może być sub. W przypadku tej długości lufy to i tak semantyka. I jeśli już to nie tyle kwestia kalibru co rodzaju naboju.
Prezes_____ 20.06.2009, h. 12:54 Prezes_____
Jakoś zadziwiająco dobrze wygląda, a p90 uznaje sie za co?? Za pistolet maszynowy
dzanas 20.06.2009, h. 15:11 dzanas
oczywiście, ze rodzaju naboju nie kalibru mój błąd heh busted !
happy666 20.06.2009, h. 17:56 happy666
Prezes____, P90 (tak samo mp7) patrząc na rodzaj naboju to jest karabinek, ale chyba tak naprawde tak granica miedzy PMem, a karabinkiem dzisiaj jest płynna
dzanas 22.06.2009, h. 02:35 dzanas
ok chłopaki ! zgadzam się jak najbardziej , chodziło mi konkretnie o KAC PDW ! (niepotrzebny offtop)