Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 18.06.2009, h. 22:29, dodał: Promant
37

SRC: gazowa replika M4 CO2. Socom Gear: replika ASG AEG M4 DD. Gunner Airsoft: repliki JG G36 RAS i AK74 EBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma SRC reklamuje już swoją gazową replikę M4 CO2. Replika nie stanowi bezpośredniej konkurencji dla emek GBB WA, WE, G&P itp. Jest to produkt dedykowany do strzelań tarczowych lub, ewentualnie, może być wykorzystany jako marker. Replika, po odpowiednim przygotowaniu,  akceptuje amunicję 11mm, 10mm, 8mm oraz 4.5mm.

 

 

Firma Socom Gear zapowiedziała replikę ASG AEG M4 DD. Produkt z licencjonowanymi oznaczeniami Daniel Defense ma być dostarczany do sklepów począwszy od przyszłego tygodnia. Replika akceptuje akumulatory Li-Po. Prędkość początkowa w stocku: 370fps. Wzmocniony gearbox na 7mm łożyskowaniu. Możliwość konwersji z modelu carbine na model commando. Oferowany zestaw zawiera: replikę z oznaczeniami DD, dodatkowe przyrządy celownicze [4 sztuki], dwie lufy zewnętrzne o różnych długościach, dwa magazynki typu hi cap.

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty repliki firmy Jing GongG36 w wersji RAS. G36K z zestawem szyn RAS i tłumikiem dźwięku. Prędkość początkowa: 375fps. magazynek typu hi cap. Cena: 94USD. 

 

 

 

G36K z zestawem szyn RAS, adapterem magazynka M4, magazynkiem M4, kolbą rozsuwaną i tłumikiem dźwięku. Prędkość początkowa: 375fps. Cena: 99USD. 

 

 

 

W ofercie sklepu dostępna jest również replika JG: AK74 EBB - real wood, full metal. Cena: 104USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Germ 18.06.2009, h. 22:32 Germ
Ten magazynek w AK to dla mnie czysta herezja...
Promant 18.06.2009, h. 22:34 Promant
Taa, chyba im się coś pokiełbasiło.
Steiner 18.06.2009, h. 22:36 Steiner
4,5 mm w emce SRC? Jak rozumiem wynika z tego, iż można ją zaadoptować do śrutu?
Dread 18.06.2009, h. 22:39 Dread
"Ten magazynek w AK to dla mnie czysta herezja..."

Zawsze można sobie wmówić, że to AK103 "zrobiony" na drewniano
Tankist 18.06.2009, h. 22:46 Tankist
EBB ?????????
Ravenkan 18.06.2009, h. 22:46 Ravenkan
Czyli z emki SRC nie można strzelać najpopularniejszą amunicją 6mm? :/
SHOGUN_YAMATO 18.06.2009, h. 22:50 SHOGUN_YAMATO
Hm... to już wiem jakie G36K sobie kupię
Dragunow 18.06.2009, h. 23:01 Dragunow
NO cholera jasna! Człowiek zbiera na ładną gietę KSK, kolekcjonuje części. a tu wlatują z chińską podróbką. Szlag
Mati13k 18.06.2009, h. 23:07 Mati13k
Mam nadzieję, że ten System RAS od JG będzie z możliwością kupienia osobno wraz z tłumikiem. Moja gietka mówi mi, że chce mieć taką sukienkę
Fear Factor 18.06.2009, h. 23:10 Fear Factor
Nie no fajnie. AK74 z magiem 7,62mm od AKM/AK? JG widac, że od AK stroni. A G36? Powoli to się zaczyna robić nudne tak samo jak każde nowe wariacje M4.
Promant 18.06.2009, h. 23:37 Promant
Tak, powoli wszystko zrobi się nudne, bo wszystko będą produkować. Nie ma wielu wersji - źle. Produkują wiele - źle, bo nudno. "Repliki" broni filmowej itp. - źle bo nie ma w realu. Ale jak jest w realu to też źle, bo przecież nudno.

Niechby tak wrócił rynek z 2000 roku. Ciekawe co wtedy by pisali wszyscy malkontenci. Pewnie: nudno, bo 3 aegi na rynku i nic nie produkują...
grimor 18.06.2009, h. 23:51 grimor
Może teraz będzie można dostać RAS'y do gietki tanio : ) a ten tłumik mi się nie podoba za "chudy" jak na gietke.
Fear Factor 19.06.2009, h. 00:22 Fear Factor
Promant, chodzi mi tylko o to, że to kolejna wersja oklepanej broni. Gdyby było więcej niespodzianek typu SWD A&K to bym się cieszył. Dobrze jest jak wybór samych gnatów się zwiększa, a nie tylko wybór ich wersji.
C-bOoL 19.06.2009, h. 02:22 C-bOoL
"G36K z zestawem szyn RAS, adapterem magazynka M4, magazynkiem M4, kolbą rozsuwaną i tłumikiem dźwięku. " , obleśnie to wygląda.... bleee
happy666 19.06.2009, h. 02:59 happy666
Ravenkan, można strzelać, ale nie do ludzi
Grzesiek34232 19.06.2009, h. 06:48 Grzesiek34232
Do tej Gietki tylko teraz EoTech i można strzelać
scynek 19.06.2009, h. 09:50 scynek
Ja nie wiem co wam się nie podoba w magazynku od tego ak. Przecież jest ładny... Przynjmniej mi się podoba. Może i historycznie nie pasuje (może AK miały takie magazynki, może nie, nie wiem), ale taki ładny dość.

A g36k też niczego sobie.
Mavie 19.06.2009, h. 09:54 Mavie
Gdyby nie ta kolba z eMki to gieta by była całkiem fajna...
kabel123 19.06.2009, h. 10:02 kabel123
@scynek
Magazynek nie pasuje dlatego że jest on od ak-47 czyli 7,62mm a w ak-74 magazynki są robione z bakielitu i są na amunicję 5,56mm
SHOGUN_YAMATO 19.06.2009, h. 10:03 SHOGUN_YAMATO
scynek

"Ja nie wiem co wam się nie podoba w magazynku od tego ak. Przecież jest ładny... Przynjmniej mi się podoba. Może i historycznie nie pasuje (może AK miały takie magazynki, może nie, nie wiem), ale taki ładny dość."

Chodzi o to, że magazynek ze zdjęcia jest ok AK 47 ( $3 ) i działa tylko z amunicją 7.62x39 mm natomiast replika na zdjęciu to AK 74 ( $3 ), który powinien mieć magazynek z tworzywa na amunicją 5.45x39 mm. Taka kombinacja jak na zdjęciu w newsie po prostu razi każdego kto ma jakiekolwiek pojęcie o rodzinie AK.
Promant 19.06.2009, h. 10:11 Promant
Fear Factor, akurat na to nic się nie poradzi, trudno żeby coś nie wydawało się "oklepane" w przypadku M4, G36 czy AK, skoro to najpopularniejsze systemy indywidualnego uzbrojenia na tej planecie.

Moim zdaniem dobrze, że powstają nowe wersje, identycznie jak w realu, gdyż przynajmniej jest możliwość personalizacji repliki, czego by nie było gdyby produkowano tylko wersje podstawowe, nawet wiekszej ilości typów czy rodzin broni.
Filq 19.06.2009, h. 10:22 Filq
Czy mi sie wydaje, czy M4 SRC jest niczym innym jak RAM'em?: O
Ciekawe jak cenowo wyjdzie ; )
Codename666 19.06.2009, h. 10:33 Codename666
Ta Gietka przypomina mi moją pierwszą replikę. Sprężynowego DE ach sentymenty
MrHK 19.06.2009, h. 12:13 MrHK
Może się w końcu doczekamy SL9 i HKV od JG.
Azur 19.06.2009, h. 13:06 Azur
Łeee, taką Gietę to ja już miałem parę miesięcy temu Nie licząc kolby
Fajna sprawa z M4 SRC, szkoda, że amunicja niestandardowa.
gadzinka 19.06.2009, h. 13:10 gadzinka
To jest po prostu AK-103 z drewnami i stałą kolbą.
Raveneye 19.06.2009, h. 14:18 Raveneye
Tylko tak się składa że AK-74 jest protoplastą AK-103. Ale jest różnica, AK 103 strzela 7,62mm, a AK-74 5,45mm
wojskowy27 19.06.2009, h. 15:14 wojskowy27
@gadzinka
To tak jakby powiedzieć że AK47 to jest AK74 tylko że ma inną komore zamkową, inną pokrywę, inne kolanko gazowe, inną podstawe muszki itd.

Odwalili kiche z tym magiem i tyle.
happy666 19.06.2009, h. 15:22 happy666
Ech, no tak, ta gieta nie podbije rzeszy serc maniaków, z tego względu, że w airsofcie bardziej się stawia na wygląd niż funkcjonalność. Odkryłem Amerykę
shaw 19.06.2009, h. 15:47 shaw
Skrzyżowanie M4 z G36 wygląda po prostu pokracznie Może gdyby nie ta kolba, to by tak strasznie nie wyglądało
sniper_tarzan 19.06.2009, h. 16:09 sniper_tarzan
Niedługo zrobią eMki na 5,56mm
Dread 19.06.2009, h. 16:16 Dread
"Niedługo zrobią eMki na 5,56mm"

Nie zrobią, boście alvandera przegonili z jego pomysłami
ireabe 19.06.2009, h. 17:54 ireabe
JG zabrało się za eleganckie 'orisowanie' gietki, a porządnej górnej szyny dalej nie chcą zrobić. Jak długo będą wypuszczać serię g36 z szyną od g36c?
happy666 19.06.2009, h. 18:13 happy666
A co? Chciałbyś żeby szyna RIS była orisowana? No ale fakt, mogli by dostrzec, że niektórzy by np. chcieli szynę KSK itp. :/
wladek00 19.06.2009, h. 20:53 wladek00
Metalowy magazynek 5.45 do Tantala, 5 zdjęcie w galerii $3
HellCat 19.06.2009, h. 21:12 HellCat
frontgrip w G36 - kaszana.
komarek_555 20.06.2009, h. 13:26 komarek_555
Mnie w ogóle frontgrip ani tłumik w tej giecie nie podchodzą, "koszmar w ciapki"^^
A ta wzorowana na m'ce jeszcze gorsza. No ale kto co lubi. Dobrze , że powstają takie cuda , komuś się spodoba.