Daj cynk
Reklama

Aktualności

APS AEG UAR

Świat, 30.01.2013, h. 23:02, dodał: Promant
25

RedWolf Airsoft oferuje replikę APS AEG UAR, w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i dark earth.



Wzbudzająca zainteresowanie airsoftowców replika firmy APS - AEG Urban Assault Rifle (UAR), dostępna jest w ofercie RedWolf Airsoft. Replika oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (194 USD) oraz dark earth (197 USD).

 

 

 UAR501B-1L.jpg

UAR501B-2L.jpg

UAR501B-3L.jpg

UAR501B-4L.jpg

UAR501B-5L.jpg

UAR501B-6L.jpg

UAR501B-7L.jpg

 

 

 

Waga: 2,474 g. Długość: 640 mm. Magazynek typu hi cap. Prędkość początkowa pocisku: 320 fps. Gearbox: V3. Typ akumulatora: 7.4 LiPo, 8.4 NiCd. Hop-Up regulowany.

 

 

 

UAR501D-3L.jpg

UAR501D-2L.jpg

UAR501D-1L.jpg

UAR501D-4L.jpg

UAR501D-5L.jpg

UAR501D-6L.jpg

UAR501D-7L.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Morn 30.01.2013, h. 23:12 Morn
Ktoś tu się chyba bacznie przyglądał rozwojowi bezkolbowego MSBSa.
Gdzie?! Gdzie to jest chociaż trochę podobne do MSBSa?
http://i62.photobucket.com/albums/h90/REMOV/Inne/_MSBS-556-II_05.jpg
mikunda 31.01.2013, h. 06:53 mikunda
Robią MSBSa to teraz każda replika bullpup podobna do MSBSa. Litości ...
xenon500 31.01.2013, h. 08:03 xenon500
No jest podobne 0_o
Czoło 31.01.2013, h. 13:43 Czoło
Wydaje mi się, że to jest trochę za długie. MSBS jest jakoś ładniejszy i ma krótszą odległość od końca kolby do chwytu, co pewnie wpływa na ergonomię.
Trapez 31.01.2013, h. 14:49 Trapez
To je raczej nowoczesny Jantar. Brzydal.
Wiśnia 31.01.2013, h. 15:21 Wiśnia
Pierwsze co pomyślałem, to czy dałoby radę przerobić na MSBS, ale niestety stopka za nisko idzie, więc nie uda się nawet oddać zarysu.
Dread 02.02.2013, h. 20:03 Dread
Jankus 30.01.2013, h. 23:30 Jankus
O... w końcu coś nowego. A nie kolejna M'ka czy taktyczne AK. Wygląda bardzo ciekawie, do tego ma GB v.3. mam nadzieję że nie będzie przesadzą u nas z ceną.
Wukasz 31.01.2013, h. 09:18 Wukasz
Ktoś wie na jakie to magi jest?
Trudno stwierdzić bez sprawdzenia, w zagranicznych review podają tylko, że "kompatybilny ze standardowymi magami M4".
Promant 31.01.2013, h. 12:23 Promant
Na jednym z filmów widziałem że nie wszystkie magi od m4 pasują.
r2d2 01.02.2013, h. 01:14 r2d2
Zmorak 31.01.2013, h. 09:29 Zmorak
Z tego co wiem to Mkowe. Poprawcie jeżeli się mylę - tylko nie wszystkie firmy pasują prawidłowo.
Nie tyle firmy co rodzaje - nie pasuję mid-capy, nie wiem jak z low-capami. Hi-capy chodzą ok - ja i tak tylko takich magazynków używam.
SHOGUN_YAMATO 31.01.2013, h. 11:51 SHOGUN_YAMATO
Azur 31.01.2013, h. 10:40 Azur
Piękne i praktyczne.
Ulner 31.01.2013, h. 12:00 Ulner
Po rozstawach chwytu, maga, odległości i wielkości kolby można by stwierdzić że bebechy mogą być podobne do tych w Augach. To dobrze wróży.
Tylko że bebechy w AUGach wcale nie są jakieś inne albo wyjątkowe. Ot zwykły gearbox v3 i komora jak w M14. A UARze podobnie, tylko że komora bodaj z AK. UAR ma też taką małą przewagę że gb jest jeszcze bardziej cofnięty do tyłu bo nie ma tam miejsca na baterię jak w AUGu.
marcinus 01.02.2013, h. 08:46 marcinus
Wiem, chodziło mi tylko o dostępność części. Przez to że układ podobny do auga liczę na np. łatwy dostęp do dysz itp.
Ulner 01.02.2013, h. 19:34 Ulner
GrimPilgrim 01.02.2013, h. 02:16 GrimPilgrim
Czy coś co nie jest repliką żadnej istniejącej broni można nazwać repliką?
Znaczy; nudzisz się i odgrzewasz kotleta?
Ile razy już była ta dyskusja, o umowności niektórych określeń używanych w airsofcie? Tak, nie jest to coś repliką niczego konkretnego i można się przyczepić do zastosowania tego słowa. Tylko co na tym zyskasz? Jak do tej pory pilnowałem się i pisałem o tym złomie ("złom" użyte w zastępstwie "replika") wyłącznie AEG. Ale widać tym razem, pisząc kolejnego newsa, po całym dniu dyżuru w pracy, byłem zmęczony i miałem gdzieś, że nie jest to replika istniejącej broni. :) Mea culpa. mea maxima culpa (czy jakoś tak).
Promant 01.02.2013, h. 23:00 Promant
A co się Promant przejmujesz :D Ja byśmy się do każdej pierdoły doczepiali bez przerwy to by nam życia nie starczyło :)
SHOGUN_YAMATO 02.02.2013, h. 09:48 SHOGUN_YAMATO
GrimPilgrim - z językowego punktu widzenia w tym wypadku można. Zwrot "replika" w odnośnie airsoftów jest używany błędnie (bo nasze zabawki nie spełniają kryterium repliki w stosunku do pierwowzoru, prędzej są to modele), ale powszechnie, przez co jest dopuszczalny. "Replika" w języku polskim ma zupełnie inne znaczenie, niż angielski wyraz, który zapożyczyliśmy do określenia airsoftów.
Dread 02.02.2013, h. 20:17 Dread
2. «wierna kopia czegoś»

Ale co to dla nas zmienia? Nic. Każdy i tak wie o co chodzi.
SHOGUN_YAMATO 03.02.2013, h. 00:38 SHOGUN_YAMATO
Pewnie, że nic nie zmienia, dlatego nie ma co ględzić, że "replika nie jest repliką", bo jest.
Dread 03.02.2013, h. 10:27 Dread
Moja wypowiedź wcale nie miała być "czepialstwem" jedynie odzwierciedleniem mojej konsternacji co do semantyki. Sam się nad tym zastanawiam stąd mój post. Dread napisał ciekawą odpowiedź, jednak mnie nie do końca przekonuje nazwa jaka się utarła w środowisku ASG czyli "replika". Bywa czasem myląca jak w newsach tego typu no ale nie mnie zmieniać trendy więc pewnie już tak zostanie na wieki wieków amen :)
GrimPilgrim 04.02.2013, h. 06:48 GrimPilgrim
Dziamdzia 03.02.2013, h. 14:47 Dziamdzia
Czy powstanie post na forum dotyczący UAR'a ? Bo przymierzam sie do tej repliki ale nie ma jakiegoś jednego miejsca gdzie można o niej pogadać ani sie czegoś dowiedzieć .