Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki Kriss Vector i Nagant M1895 dostępne w Polsce

Polska, 30.01.2013, h. 22:39, dodał: Promant
24

Na naszym rynku są już dostępne repliki pistoletu maszynowego Kriss Vector oraz rewolweru Nagant M1895. Włączył je do swojej oferty Specshop.



Na polskim rynku są już dostępne repliki: pistoletu maszynowego Kriss Vector oraz rewolweru Nagant M1895, które włączył do swojego asortymentu Specshop.

 

KWA GBB Kriss Vector dostępny jest w cenie 1449 PLN. 

 

 

 KWA_KRISS-Vector_GBB_1.jpg

KWA_KRISS-Vector_GBB_2.jpg

 

 

 

Długość repliki: 400 / 630 mm. Waga: 3357 g. Długość lufy wewnętrznej: 125 mm. Średnica lufy wewnętrznej: 6.05 mm. Materiał: ABS + metal. Pojemność magazynka: 49 BB. System: Force Velocity [FV]. Zasilanie: Green GasHop Up regulowany. Prędkość początkowa pocisku: 360-380 fps. Nastawy ognia: auto, burst (2 strzały), semi.



 

 KWA_KRISS-Vector_GBB_3.jpg

KWA_KRISS-Vector_GBB_3a.jpg

KWA_KRISS-Vector_GBB_3b.jpg

KWA_KRISS-Vector_GBB_3c.jpg

 

 

 

Replika full metal rewolweru Nagant M1895, marki WinGun, kosztuje 699 PLN. Zasilana jest jedną kapsułą 12g z gazem CO2. 

 

 

 WinGun_Nagant_BLK_CO2_1.jpg

WinGun_Nagant_BLK_CO2_2.jpg

 

 

 

Pojemność magazynka: 7 BB. Długość całkowita: 230 mm. Waga: 637 g (z łuskami). Prędkość początkowa pocisku: 410 fps. Okładziny chwytu wykonane z tworzywa. 


 

 WinGun_Nagant_BLK_CO2_3.jpg

WinGun_Nagant_BLK_CO2_3a.jpg

WinGun_Nagant_BLK_CO2_3b.jpg

WinGun_Nagant_BLK_CO2_3c.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
asgszczepan 30.01.2013, h. 23:10 asgszczepan
Nagant ! śliczności !
HaryWalker 30.01.2013, h. 23:53 HaryWalker
No, no, kolejny rewolwer z metalu na co2. Już drugi. Mogliby przyspieszyć, mój wewnętrzny kowboj rząda więcej :D
Errhile 31.01.2013, h. 08:46 Errhile
Kawał klasyki ten Nagant, tylko czemu znów 400+ fps? I czy ma HU, bo w tych zabawkach na cO2 to wcale nie jest oczywiste...
HU w rewolwerze? Chciałbym wiedzieć jak mieli by to zrobić skoro kulka siedzi w łusce.
Ulner 31.01.2013, h. 11:55 Ulner
W lufie np? tak jak dan wesson o.O
Skayler 31.01.2013, h. 12:23 Skayler
Dan Wesson i HU? Nie żartuj.
Promant 31.01.2013, h. 12:24 Promant
HU w rewolwerze - bez problemu. Mój Colt Python od Marui ma hopka (fakt, nieregulowanego) i strzela pięknie.
Można? Można (w lufie).
...zresztą po 4 kulki w każdej łusce też można :P
Errhile 31.01.2013, h. 12:47 Errhile
Nie no, tzw "stały" hu to wiadomo, że w większości replik rewolwerów jest. I dzięki temu to jakoś strzela. Ale przy prędkościach 400 - 600, np w wessonach, regulacja to w ogóle kwestia problematyczna, dlatego jest tylko stały.
Promant 31.01.2013, h. 15:18 Promant
W Wessonach, o ile pamiętam (bo nie posiadam...) czy innych Redhawkach właśnie było duużo FPS, za to nie było HU... O ile w końcu pojawiły się łuski do Wessona zmniejszające prędkość wylotową (więc i do Nagana się coś takiego pewnie znajdzie), o tyle poprawa braku HU jest jakby trudniejsza...
Errhile 01.02.2013, h. 09:37 Errhile
arend 31.01.2013, h. 13:10 arend
Dane o dostępności Naganta się zdezaktualizowały ;)
już kupiłem ;)
Oczekuję na recenzję :D
Errhile 31.01.2013, h. 13:43 Errhile
No to może napiszesz recenzję do zamieszczenia na portalu?
Promant 31.01.2013, h. 15:19 Promant
Juby, skąd ja wiedziałem że pierwszy go łykniesz xd
kacxd 31.01.2013, h. 21:29 kacxd
jac_q 31.01.2013, h. 16:24 jac_q
A kriss u mnie :P
arend 01.02.2013, h. 00:04 arend
Westie mnie nakręcił, to jego wina. Recka będzie w kwietniu w okolicach Stalkera
pistole35 01.02.2013, h. 05:42 pistole35
WinGun - a jaki kaliber tych BB bo są 4,5 BB i 6 BB. 4,5 jest tylko do strzelnic. W Airsofcie krzywdę może zrobić.
Wut? Dlaczego niby?
Christophy 01.02.2013, h. 16:42 Christophy
Skoro jesteśmy na portalu Airsoftowym, to raczej domyślam się, że w grę wchodzi replika ASG na kulki 6mm, a nie wiatrówka na śrut kulkowy 4,46mm :).
LogaN 04.02.2013, h. 12:41 LogaN
Mixon 01.02.2013, h. 17:32 Mixon
Fajnie, fajnie, ale pewnie z magazynkami będzie jazda.
kfercik 03.02.2013, h. 14:38 kfercik
Jaki gwint ma ten Vector na lufie? 14, czy 16mm? Bo różne źródła podaja różne wersję.
Na pewno nie jest to 14mm, tłumik z gwintem 14mm jest za mały.
jac_q 04.02.2013, h. 00:12 jac_q
Christophus_PL 03.02.2013, h. 15:43 Christophus_PL
Ciekawe czy odwzorowali pełny ruch bębenka taki jak jest w oryginale czy poszli na łatwizne i zrobili taki jak w zwykłym rewolwerze
aligator73 04.02.2013, h. 15:16 aligator73
Wszystko idzie zrobić. Mam wessona ze stałym hopem, wstawiłem zwykłą lufe od g36, skróciłem, lufa zblokowana, żeby sie nie okrecała, upchnałem gumkę. Teraz strzela dalej, chociaż przydała by sie jeszcze precka.
poldeck 09.02.2013, h. 22:57 poldeck
Jeśli Nagant miałby być beza przesuwającego się do przodu bębna to jest repliką bez sensu. Największą jego zaletą jest to, ze jest rewolwerem, który da sie wytłumić. Jesli tego nie będzie to dupa.

Edit: Nie będzie. Mechanizm i zawór identyczny jak w Dan Wessonie. Odsunięcie bębna do przodu spowoduje odsunięcie łuski od uszczelki zaworu. Czyli kiła.