Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 28.01.2013, h. 23:22, dodał: Promant
14

Filmy autorstwa Public Enemy, eHobby Asia, Airsoft GI TV oraz RedWolf Airsoft.



Public Enemy: replika ICS M1 Garand.

 

 

 

 

 

 

Dwa filmy prezentujące AEG UAR produkcji firmy APS, opublikowane przez eHobby Asia oraz Airsoft GI TV.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze produkty w ofercie RedWolf Airsoft.

 

 

 

 

 

 

 

Prezentacja repliki Maruzen M11 GBB

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
PiPERo 29.01.2013, h. 04:47 PiPERo
Dlaczego jest tak mało polskich prezentacji !?
Bo ich prawie nie ma.
SirHawk 29.01.2013, h. 08:58 SirHawk
Pritcher 29.01.2013, h. 09:36 Pritcher
Słyszycie, Gunfajerzy, Krakmany? Macie ludzi, sprzęt, marka może na tym tylko zyskać.
Lepiej żeby prezentacje zrobił specshop, asgshop, lub capri. Bardziej im ufam.
rogieroger 29.01.2013, h. 11:43 rogieroger
Każdy ma swoich faworytów. W sumie konkurencja medialna tego typu by nam na złe nie wyszła. A może jakiś plebiscyt bądź konkurs via wmasg na najlepsza produkcję tego typu? Sklepy uczestniczące zrobiły by małą zrzutkę na nagrody(jakieś małe, ale cieszące rzeczy, koszulki, drobnica taktyczna, gadżety)Tak tylko podsuwam pomysł:)
Pritcher 29.01.2013, h. 12:55 Pritcher
Dziamdzia 29.01.2013, h. 16:35 Dziamdzia
Fajny ten UAR , ale czy sie nie przesłyszałem że w recenzji facet powiedział że można go kupić za 200 $ ?
Plastik fantastik z bebechami od AK. Jeżeli były by to bebechy Cymy kub boyi to było by ok, ale tak nie jest.

Przynajmniej ja tak to widzę.
korobov 29.01.2013, h. 16:43 korobov
AEGów z dobrym body z tworzywa jest sporo, więc nie ma co z góry przylepiać UARowi metki "plastik fantastik" bez przebadania sprawy.

Giwera idealna do CQB, szkoda tylko że przełącznik ognia taki niewydarzony.
marcinus 29.01.2013, h. 19:08 marcinus
Jak tylko się u nas pojawi i będę miał kasę to go kupię i zapewne wtedy dam WMASG do recenzji.

W tym materiale https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=smZJtBurlsM

wygląda to bardzo dobrze.
SHOGUN_YAMATO 29.01.2013, h. 19:11 SHOGUN_YAMATO
Też czekam na premierę w Polsce tego UAR'a.
Piękny bullpup.
A plastik,nawet ten błyszczący można prysnąć krylonem w Camo. ^^
Nitro 29.01.2013, h. 21:59 Nitro
Dziamdzia 29.01.2013, h. 19:21 Dziamdzia
Wszyscy cm i boi i kałasze . Wreszcie powstała jakaś ciekawa broń a wy błe , dla mnie jako osoby leworęcznej większość replik jest irytująca ponieważ przełącznik ognia jest z innej strony i przyciśk zwolnienia magazynka również . Moim zdaniem to bardzo dobra broń kształtem przypominająca przód gietki z tyłem qbz . Ma też długą lufe co daje wiele możliwości . Maki gompatybilne z m4 czyli z ładownicami też noproblem , tylko przyrządy celownicze i można śmigać .
Jakbyś poprawnie przeczytał mój post zauważył byś, że piszę o bebechach, a te będą cienkie bo gearbox od AK APS i komora również kałaszowska szczytem marzeń i wzorem części dobrze spełniających swoja funkcje nie są. Osobiście wolał bym AUG-a.
korobov 29.01.2013, h. 20:11 korobov