Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC M4 seria E

Świat, 17.06.2009, h. 23:56, dodał: Promant
23

Firma VFC reklamuje, na swojej stronie, serię E replik ASG AEG z rodziny M4, która stanowi główną linię produkcyjną tej firmy na rok 2009.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Główną linię produkcyjną firmy Vega Force Company na rok 2009 stanowi seria E replik broni z rodziny M4. O niektórych replikach tej serii pisaliśmy już w newsach.

 

 

Ma ona zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcę, oferując najwyższą jakość przy danej cenie.

 

 

Wiele elementów replik serii E wykonano ze stali. W produkcji części wykorzystano technologię CNC.

 

 

 

Gearbox'y, oparte na 8mm łożyskowaniu, posiadają wzmocnione części i stalowe zębatki. Przygotowane są do akceptowania akumulatorów Li-po. Stockowa prędkość początkowa dla replik serii E wynosi 100m na sekundę. Repliki posiadają w komplecie magazynki o pojemności 120BB lub 300BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gb-tech.com.tw

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wija99 18.06.2009, h. 00:18 wija99
Emki jak ze SUBWAY'a, czyli podchodzisz do lady i pani się pyta jaki chcesz korpus. przekazuję emkę następnej pani która się pyta:"a jaki Front chciałby pan mieć".
Następna o kolbie i czy dać uchwyt transportowy czy RIS i oczywiście ile risów dać.
pidzejfat 18.06.2009, h. 00:24 pidzejfat
O ile się domyślam body jest metalowe?
Ciekawe jak z cenami...
Promant 18.06.2009, h. 00:26 Promant
Wow.
wija99:
No, to zrobiłeś piramidalne odkrycie na temat broni systemu M4, w której modułowa budowa i wymienność tych modułów jest podstawową cechą. Gratulacje spostrzegawczości. ;0
cassius 18.06.2009, h. 00:50 cassius
wija99 - Cpt. Obvious

Ehh ta klasyczna emka, ma coś w sobie
LogaN 18.06.2009, h. 07:21 LogaN
Eh, jak patrzę na to M16A3 to żałuję, że moje (JG of course ;p) przerobiłem na Stubby'ego . Bo ta replika w wykonaniu VFC tak jak napisał kolega przede mną jest piękna.
_Arczi_ 18.06.2009, h. 08:17 _Arczi_
Niestety VFC to tylko wygląd a w środku to nędza. Sam mam od nich 416, które od nowości nie strzelało, jak jakiś chińczyk z odpustu. Trochę czasu trwało zanim go doprowadziłem do stanu używalności.
Timonek 18.06.2009, h. 08:55 Timonek
"Ma zadowolić każdego..." miłośnika seri G36 też.?

Wciąż tylko eMki i eMki.. chociaz przyznam że M16A3 jest nawet nawet.. ^^,
Promant 18.06.2009, h. 09:15 Promant
A czy to jest news o serii G36?
W czym tkwi fenomen niemożności powstrzymania się od durnych komentów w stylu "znowu emki" albo "zrobiliby..."?

Następne takie komentarze będą nagradzane nagrodą blokady komentowania. Może wtedy trochę odbijemy od poziomu onetu.
Charlie 18.06.2009, h. 09:59 Charlie
Są śliczne, ale coś czuje, że cena powali... ;/
Krabii 18.06.2009, h. 10:08 Krabii
No bardzo fajnie wyglądają Mi najbardziej przypadła do gustu M4ES Tactical Carbine. Jeśli jednak cena w polsce przekroczy 2200PLN to wole wybrać droższe M4 SOPMOD TM bo w mojej ocenie jest już bardziej warta swojej ceny:)
lopez 18.06.2009, h. 10:14 lopez
Czy mnie oczy mylą czy ta m16a3 ma logo USMC?!
Pritcher 18.06.2009, h. 10:29 Pritcher
Promant, od poziomu onetu już odbiliśmy, tylko że w dół
Mnie ciekawi co w praktyce oznacza 'thinner thickness M4 grip'. Opracowali jakiś cieńszy silnik?
Promant 18.06.2009, h. 10:55 Promant
Raczej cieńsze ścianki chwytu. Może jakieś mocniejsze tworzywo.
Hornet 18.06.2009, h. 13:10 Hornet
A wiadomo coś o cenie ?!?
wija99 18.06.2009, h. 13:23 wija99
a może silnik wbudowany jest w rączkę?
cassius 18.06.2009, h. 14:58 cassius
Tylko po co?
Ravenkan 18.06.2009, h. 17:42 Ravenkan
Żeby bardziej upodobnić replikę do wersji ostrej.
W ogóle korpusy, chwyty i magazynki AEGów są dla mnie irytująco grube... Niby różnica od ostrego minimalna, ale jednak.
Logo USMC na M16A3 rox
cassius 18.06.2009, h. 17:49 cassius
To ostra tez ma wbudowany silnik?
A tak poważnie. Takie wbudowanie mogłoby teoretycznie utrudnić jego potencjalną wymianę co jest raczej niepraktyczne
happy666 18.06.2009, h. 19:53 happy666
Dołączającąc się do rozmowy o poziomie komentarzy powiem: Nie no, przynajmniej nie ma komentarzy typu: pierwszy, drugi, 142gi, ani jeżdzenia sobie po rodzinie, choć jednak mogłoby być lepiej.
I wracając do samego newsa: Mi nazwa serii E bardziej kojarzy się z ekonomiczny, choć pewnie chodzi o ekskluzywny czy coś w tym stylu. Hehe, zawsze jak widzę zdjęcia korpusów eMek, to mi się przypomina zdjęcie na którym widać, że oznaczenia repliki są staranniej wykonane niż te z oryginalnej
Promant 18.06.2009, h. 20:39 Promant
Ależ są takie komentarze. Tylko bardzo szybko znikają. A piszący je razem z nimi, jeśli ostrzeżenie nie dociera.
happy666 18.06.2009, h. 22:39 happy666
Heh, jak to Stanisław Lem powiedział: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Promant 19.06.2009, h. 10:27 Promant
Święte słowa...