Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 17.06.2009, h. 23:20, dodał: Promant
17

Nowe repliki Tokyo Marui w zapowiedziach Tokyo Model Co. WGC: replika ASG AEG VFC/Avalon MK12 MOD1. KSC: replika MP7A1.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe repliki firmy Tokyo Marui, o których pisaliśmy już w newsach przy okazji relacji z azjatyckich targów, pojawiły się już w zapowiedziach Tokyo Model Co. Są wśród nich repliki z serii dwubarwnej M92F, sugerowana cena rynkowa: 105EUR. Długość: 217mm. Waga: 1000g. Materiał: tworzywo. Pojemność magazynka: 26BB.

 

 

 

Nowość: Desert Eagle .50AE z lufą 10" ma kosztować w granicach 126EUR. Długość: 370mm. Materiał: tworzywo. Pojemność magazynka: 27BB.

 

 

W ofercie nowości na stronie WGC znalazła się replika produkcji VFC/Avalon: AEG MK12 MOD1. Cena: 485USD. Prędkość początkowa: 330-350fps. Magazynek typu hi cap, o pojemności 300BB. 18" lufa zewnętrzna i tłumik płomienia wykonane zostały z aluminium. Ze stali wykonano: selektor, bolt catch, klapkę wyrzutnika łusek, rączkę przeładowania, zatrzask magazynka oraz mechaniczne przyrządy celownicze.

 

 

Firma KSC wprowadza wreszcie na rynek replikę, o której plotki krążyły już od pewnego czasu. Replika MP7A1, w cenie ok. 255EUR, wychodzi w specjalnej edycji "jubileuszowej". Długość: 380/590mm. Waga: 2120g. Pojemność magazynków: krótki - 20BB, długi - 40BB.

 

 


 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 17.06.2009, h. 23:26 Codename666
Fajne to MP7 nawet kopie.
Jangi 17.06.2009, h. 23:29 Jangi
Łał, MP7 GBB
Small_Hunter 17.06.2009, h. 23:31 Small_Hunter
MP7 GBB... troche się na to naczekałem, ale w porównaniu z MP9 (153$) cena jest lekko zaporowa... Ale chętnie na pewno się znajdą
pidzejfat 17.06.2009, h. 23:33 pidzejfat
MK12 MOD1 z VFC wygląda naprawdę bardzo ładnie.
Gearbox na łożyskach 8mm też sprzyja tuningowi
happy666 17.06.2009, h. 23:45 happy666
Nawet kopie, a więc kupię Taki rym mi przyszedł do głowy. Ale mooooooże kiedyś...

Kurcze, bądzmy już w tej strefie €, wtedy może nie będzie tych niekorzystnych kursów itp.
Hypki 17.06.2009, h. 23:53 Hypki
Już kupuję repliki z plastiku! Gratuluję TM odwagi - jak w dzisiejszych czasach, przy takiej konkurencji na rynku, można próbować komuś wciskać gazówki wykonane z tworzywa? Choćby nawet mechanicznie były perfekcyjne...
wija99 18.06.2009, h. 00:01 wija99
Wolałbym już Sr-25 niż MK12 MOD1. chociażby ze względu na magazynki.
MP7 jak zawsze cudowne i nie osiągalne. Chyba marzenie każdego snajpera.
JEśli chodzi o Deagle to ma on coś w sobie z Picassa, niby do dupy a dzieło sztuki.
Marcin_BM 18.06.2009, h. 06:30 Marcin_BM
Kurna ciekawe gdzie będzie można kupić to mp7 ...
0L0 18.06.2009, h. 08:27 0L0
Łohohooo, weszcie zrobili gaziaczka, a nie jakieś elektryczne pierdu pierdu
Devito 18.06.2009, h. 09:07 Devito
MP7 GBB! (gwiazdki w oczach) Ciekawe jak wypadnie na tle elektryka od TM
vip3r 18.06.2009, h. 12:09 vip3r
@Hypki - ja wolę plastkiowe TM niż chińskie Full Metale a od prawie wszystkiego wolę WA HW. natomiast zgodzę się że wypuszczanie "nowych" replik z pozamienianymi zamkami to troche słabo jak na lidera branży (szczególnie że jak miałem chrome i tactical mastera to tak zrobiłem ale wyglądało tak paskudnie że szybko zmieniłem z powrotem i do dziś nikomu się nie przyznałem - no ale to kwestia gustu )

DE nidgy szczególnie mi się nie podobał a ta wersja tego nie zmieni na pewno

na MP7 gazowy na pewno warto poczekać, szkoda że KSC tak zaczeło windować ceny...

@Small_Hunter - gdzie znalazłeś MP9 za 153$ ? - poważnie pytam bo ja tylko pow. 200 widziałem a za 153 bym od razu brał.
Small_Hunter 18.06.2009, h. 14:37 Small_Hunter
Vip3r:
Ujj... literówka niestety Oczywiście zamiast 253$ (WGC) napisałem 153$...
sjzmisiek 18.06.2009, h. 14:50 sjzmisiek
dobrze by było gdyby ksc zaczeło robić więcej smg marzy mi sie takie mp5 A3 tlf ale mp7 też fajnie się prezentuje
@Hypki
marui wole bardziej od tanich nawet full metalowych chińskich podróbek w których mimo 400fps zasięg jest przeciętny, sypie się to co 3 strzelanke i do tego spasowanie niektórych części stoi momentami na poziomie zabawek z targu naszczęście oni też sie uczą na błędach i ich karabinki/pistolety są zrobione na coraz wyzszym poziomie ...ale nie zmienia to faktu że marui robi najlepiej działający sprzęt na rynku i przez jakisz czas wątpie żeby "tanie" firmy doscigneły marui
deko 18.06.2009, h. 18:07 deko
mnie ten D.E. przypomina Pinokia po kilku kłamstwach
stalker190 19.06.2009, h. 15:16 stalker190
"Bezdrganiowe" GBB...Kto napisał KOPIE!?
happy666 19.06.2009, h. 15:23 happy666
Może przy ogniu pojedyńczym, ale zwróć uwagę, że na auto się "wyrywa" z rąk A poza tym GBB nie jest tylko dla kopnięcia, ale też pracy zamka i ciekawszego odgłosu
sjzmisiek 19.06.2009, h. 15:37 sjzmisiek
ta replika mp7 może kopać mocniej niż sie wydaje kolo opiera kolbę o ramie przez co stabilizuje bardziej karabinek i przytłumia blowback - w tym momencie najlepiej by było gdyby typ strzelał z wyprostowanej ręki jak zwykłym pistoletem .